Pantelimon ?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns energy spune:

io sunt, Parcul Morarilor, langa spital

"Copiii au mai multa nevoie de modele decat de critici"
nechezol

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinah spune:

Energy, in parcul Morarilor imi duceam cateii la "joaca"! Asta prin 1993. Poate erai si tu cu un catel ceva in vremurile acelea apuse


Poze (23.08.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_du spune:

Marele parc 23 August (Stadionul National, mai nou)nu-l vizita nimeni? Doamne, e o mizerie acolo !!!!!!

Ioana si Bianca pui (22. dec. 2004)

http://photos.yahoo.com/ioana_du

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinah spune:

Haide ma Ioana! Mergeam dupa Revolutie des acolo, la tenis, badminton, sau doar cu gasca la barfa pe iarba verde, sa dam suncile jos!
Mama mai mergea cu cateii acum vreun an la plimbare si zicea ca nu arata rau. Parca. Sau zicea ca-i rau? Ptiuuu, nu mai tin minte. Cert e ca acum merge cu ei in IOR sau Titan (sau e acelasi?)

Fug sa-l creia o pauzasc pe maimutzica!


Poze (23.08.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariagi spune:

alinah,stau dupa magazinul de piese auto dacia-stii blocul de 14 etaje si 3 demisoluri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinah spune:

aha, da stiu, cum sa nu stiu magazinul Dacia! Mai exista la propriu, sau numai legenda de el?
cred ca am intrat de vreo 3 ori in blocul ala...are 3 demisoluri??? era ciudat rau..dar tin minte ca m-am mirat cand am vazut ca sunt apartamente la subsol (demisol). Si ce exista la celelalte demisoluri? Pai chiar in spate ai parcul Morarilor si cum treci strada scoala generala 77. Primii 4 ani acolo m-am chinuit sa invat! Aoleu, ce mai tranta cu betigasele si bastonasele
Mie, mi-a placut Pentelimonul....avea multe vitrine. Sunt bolnava dupa vitrine!


Poze (23.08.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariagi spune:

mai exista magazinul..si am o priveliste minunata chiar spre parcul morarilor.la cele 3 demisoluri locuiesc vecini chiar simpatici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns energy spune:

quote:
Originally posted by alinah

Energy, in parcul Morarilor imi duceam cateii la "joaca"! Asta prin 1993. Poate erai si tu cu un catel ceva in vremurile acelea apuse


Poze (23.08.2004)



da , in 93 avea un an sufletul meu scump si iubirea vietii mele, eram cu un cocker auriu....

"Copiii au mai multa nevoie de modele decat de critici"
nechezol

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns energy spune:

Fredy, iti spune ceva Alina???...trebuie sa-ti amintesti, ieseam de 4 ori pe zi cu el.....

"Copiii au mai multa nevoie de modele decat de critici"
nechezol

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_du spune:

Si eu ieseam cu catelul in parc, dar in 23 August. Si asta numai o perioada, ca s-a facut rea si a inceput sa cam muste!
Pantelimonistele, ati vazut ca nu ma avem magazinul Lida lange Mega Image? Cred ca l-au desfiintat pt. ca in afara de tata nu mai cumpara nimeni de-acolo !

Ioana si Bianca pui (22. dec. 2004)

http://photos.yahoo.com/ioana_du

Mergi la inceput