Clubul nurorilor (3)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Diadaniela, distractie placuta duminica (vai mama ta)
Daca ar vedea soacra-mea ce scriu aici, ar da in apoplexie, nu alta. Nu cred ca isi imagineaza ca sunt asa rea. Sau poate ca da?

va pupez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kisstherain999 spune:

Daca vreti sa vedeti ce "cadouri" pot face soacrele intrati www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63916" target="_blank">aici




kiss

"Dream as if you'll live forever: live as if you'll die tomorrow." - James Dean

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Dragelor, am deschis www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64139" target="_blank">partea a patra a subiectului, deci haideti sa continuam acolo.


Impreuna = mami Flavia, tati Mircea si Sara
"Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii care nu-l asteapta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alionushca spune:

Buna ziua fetelor cu soacre,

primiti-ma si pe mine la voi, de 3 luni sunt si eu cu soacra oficial, dar o am de 8 ani, si va rog :) sa fie notat cu albastru, cel mai albastru posibil,
si inca ceva, la albastru ar fi bine de agatat o codita tot albastra , aceasta este cumnatica mea, un fel de soacra numarul 2, adica am un fel de balaur cu doua capete

mama ce ma bucur ca nu sunt singura.


Aliona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

alionushca te asteptam la partea a patra a subiectului, unde continua discutia.
Aici ai link-ul unde trebuie sa intri, si eventual da un copy-paste la ce ai scris aici sa vada si celelalte fete:)

http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64139&whichpage=6


Impreuna = mami Flavia, tati Mircea si Sara
"Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii care nu-l asteapta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.aly spune:

salutare dragele mele,de luni intregi citesc fel de fel de minuni legate de subiectul'soacra,soacra.....poama acra',si parca radeam in coltul gurii si gandeam'ce bine ca eu nu am asa soacra'.dar nici o minune nu tine f mult.sa intru in subiect.socraciunea are o javra de caine care doarme,mananca, vomita prin toate paturile.am uitat sa mentionez am o fetita de 3luni si jumatate.cand ajungem acasa toate hainele sunt pline de par de caine,inclusiv hainele fetei.am avut nevoie sa o lasam in grija soacrei cateva ore.bineinteles ca am dus-o pe fata acolo ca soacra e atat de comoda ca nu se poate deplasa cateva statii de masina.cand ne-am ontors fata avea in gurita par de caine(ca nu prea se omoara sa faca un pic de curatenie)in pampers avea par de caine,si nu am mai suportat si i-am zis sa duca animalul la curte,ca nu mai duc fata pe acolo(fiind singura ei nepoata).si stiti ce mi-a raspuns ca sa nu mai duc fata ca ea la caine nu renunta ca e la moda sa cresti caine. ce spuneti de asta?va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

buna aly
linkul corect pt nurori este acesta
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=88889&whichpage=10

ai postat la un subiect inchis din 2005

te asteptam cu drag la noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.aly spune:

multumesc!mi-am dat seama dar cam tarziu.

Mergi la inceput