Copilarosii martie-aprilie 2004 - 2 -

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Gata, nu mai e , l-ai scos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela76 spune:

Doamne, nici nu mai stiam pe ce sa apas ca sa postez un raspuns - sper ca am reusit
Mai tinem becul aprins aici, chiar daca e pe "economic"!
Clau - nici nu vreau sa incerc sa-mi imaginez prin ce ai trecut si mai treci dupa pierderea mamei.
i la mine a fost un moment de cumpana in 2010, la sfarsitul lui septembrie, cand tatei i s-a gasit cancer la stomac si a trecut prin operatie si chimioterapie. Dumnezeu ne-a ajutat si acum e bine, ne rugam sa nu mai recidiveze vreodata.
In decembrie 2011 am ajuns eu la urgenta la cardiologie, caci am lesinat din cauza unui blocaj electric la "minima". Acum am un monitor cardiac implantat si merg periodic la control. Stresul, bata-l vina!
Ma bucur oarecum ca am trecut si de anul 2012, caci a fost un an greu, greu, mult stres, putine perioade de liniste.
Si sper ca 2013 sa fie un an bun, cu sanatate si bucurii in familie pentru toata lumea!
Va imbratisez pe toate si pe puiutii mici care se fac tot mai mari pe zi ce trece!
PS. Vedeti ca daca cumva se inchide subiectul acesta, deschidem in curand unul despre pubertate :))


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

La multi ani fetelor .

Eu va astept la capitolul despre pubertate, poate cine stie, om fi mai active acolo .

Mergi la inceput