Antologia umorului romanesc ... pe DC

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns qsar spune:

Pffff... de cat umor (involuntar) am avut parte pe DC de-a lungul anilor! Despre cate si mai cate... Si cate chestii antologice am aflat despre seria a treia de dinti, despre incendierea toaletelor, despre laptele de capra (rosie!!!), despre prostata femeilor - da uite ca nu-mi mai aduc aminte bine daca se afirma (cu tarie!) ca toate femeile ca o au sau numai cele mai norocoase si mai dezinhibate la asternut...




Honi soit qui mal y pense...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilse spune:

Abramburika sa stii ca-ti trimit nota de plata de la crema anti-rid pentru ochi, ca rad aici ca ca nebuna la subiectu cu toaletele, e de milioane.



eu si 3 banditi: ilse, sven si thor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Citat:
citat din mesajul lui denizel

Androix, stiu io unde-i subiectul ala, da' nu va spun, ca m-a enervat rau de tot .

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietel.





Deni, pls.. da un link sa ma enervez si eu...pliiiizzzzzzz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Citat:
citat din mesajul lui denizel

Androix, stiu io unde-i subiectul ala, da' nu va spun, ca m-a enervat rau de tot .

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietel.



Deci nu poti sa-mi faci asta!!! Pur si simplu nu te lasa inima! Stii cate ore mi-am pierdut cautandu-l? Pliiiiiiiiizzzzzzzzzz!

www.flickr.com/photos/bijuteriiunicat/" target="_blank">Creatiile mele

Andreea mama de Filip si Georgia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Imi cer scuze daca am mai fost un sb asemanator ... n-am stiut.

ilse - da, trimite-mi nota de plata ca la randul meu o returnez celor care au dat raspunsuri pe-acolo ...

_

Nessuno č perfetto ... ma chi vuol essere nessuno???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Nu, ala era doar cu postari amuzante. Asta e foarte tare, cu topicuri intregi, si daca punem si linkuri e si mai bine.



www.flickr.com/photos/bijuteriiunicat/" target="_blank">Creatiile mele

Andreea mama de Filip si Georgia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Precum stiti, "Pentru ca serverul este aglomerat, cautarea nu functioneaza intre orele 10.00 - 16.00."





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

v-am zis eu unde este in postul anterior


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor www.flickr.com/photos/11125714@N02/2227425419/" target="_blank">Miki
Directionati 2% din impozitul pe venit si viata animalutelor comunitare va deveni mai buna www.asociatiaclopotel.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Nu mai e, acum am vazut :). A fost trimis la Container, dar a fost sters de acolo.
Eu, subiect ca ala n-am mai pomenit pe DC . Multa vreme n-am mai citit postarile celor care isi povesteau experientele pe-acolo .
Din toate nickurile alea, doar doo mai tin minte acum . Ambele nu mai scriu pe DC, dar de unu' tot mai dau pe cate-un blog .

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

remember hosen?


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor www.flickr.com/photos/11125714@N02/2227425419/" target="_blank">Miki
Directionati 2% din impozitul pe venit si viata animalutelor comunitare va deveni mai buna www.asociatiaclopotel.com

Mergi la inceput