Oportunitati de munca la domiciliu (2)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Nici eu nu ma descurc pe zeekler si cand vad ca incepe cronometrul s-o iau din nou de la capat ma ia cu nervi.
No, n-am rabdare cu asa ceva.

Treaba e asa, ce fac eu cu oaminii de sub mine, cei cu care tre sa imi fac echipa, ca io-s om de backoffice si nu ma pricep sa vand cam deloc.

cum ii convingeti? ce le spuneti din moment ce suntem inca la inceput.
bine, noi romanii am fost si tzepuiti cu fondurile alea gen Caritas si oamenii-s mai reluctanti, eu cel putin asa am observat.

Acu intrebare: daca nu ma bag pe Zeekler si merg numa pe ZR pot castiga ok numa de aici, nu?

Noapte buna!

uneori gandesc prea mult....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui giulia71

Nici eu nu ma descurc pe zeekler si cand vad ca incepe cronometrul s-o iau din nou de la capat ma ia cu nervi.
No, n-am rabdare cu asa ceva.

Treaba e asa, ce fac eu cu oaminii de sub mine, cei cu care tre sa imi fac echipa, ca io-s om de backoffice si nu ma pricep sa vand cam deloc.

cum ii convingeti? ce le spuneti din moment ce suntem inca la inceput.
bine, noi romanii am fost si tzepuiti cu fondurile alea gen Caritas si oamenii-s mai reluctanti, eu cel putin asa am observat.

Acu intrebare: daca nu ma bag pe Zeekler si merg numa pe ZR pot castiga ok numa de aici, nu?

Noapte buna!

uneori gandesc prea mult....


Unii s-au 'scos' cu Caritasul... Mie mi-au luat ai mei adidasi chinezesti cu bani de la Caritas...

Din putin se face mult - ajutor umanitar!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Eu n-am licitat pentru nimic pana acum. Mai bine spus, nu am reusit sa licitez, am explicat de ce.

Deocamdata, am grija sa postez anuntul zilnic.

Mai vad pe urma.

Din putin se face mult - ajutor umanitar!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny
Eu n-am licitat pentru nimic pana acum. Mai bine spus, nu am reusit sa licitez, am explicat de ce.Deocamdata, am grija sa postez anuntul zilnic.Mai vad pe urma.Din putin se face mult - ajutor umanitar!Bazar general - fiecare implicare conteaza!Lucrusoare de vanzare...
Nu-mi spui te rog tu unde postezi anuntul zilnic? Pentru ca am navigat putin pe Zeekler si acolo am gasit doar licitatii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

Citat:
citat din mesajul lui Elle_seb
Cu multa placere
Inetgiant nu are nici o legatura cu zeek. Nu e nevoie sa-i inregistrezi acolo. Zeekler si ZR e suficient.


Dar eu sunt inscrisa la Inetgiant si tot acolo postez. Daca pe cei noi ii inscriu la Zekkler nici macar nu stiu sa-i invat sa posteze acolo. Uff, tare am senzatia ca se pierde toata munca de o luna. Zi-mi ca nu e asa.


Nu e asa, nu se va pierde nimic, stai linistita.
Sunt multe site-uri unde poti plasa anunturile, si se pare ca Inetgiant este unul dintre site-urile unde poti plasa anunturile.
In weekend-ul asta o sa o iau de la capat cu explicatiile detaliate pentru fiecare pas de urmat de la a la z, le voi pune la inceputul topicului pentru ca toata lumea sa le citeasca inainte de a se inscrie.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

Citat:
citat din mesajul lui nadaflorilor
pe inetgiant acumulezi niste puncte , dar ar trebui sa promovezi adverturile postate pe facebook si /sau twitter se acorda puncte pentru conectarea accountului cu cele doua retele, pentru postad, pentru numarul de like-uri... au o lista... am incercat si eu acum... conectul cu facebook da eroare.. am primit puncte doar pentru conectarea cu twitter... in rest nimic...

dar nu vad acest inetgiant pe zeekler... ma gandesc ca il folosesti doar ca portita de intrare gratis pe facebook, pentru ca altfel publicarea adverturilor pe facebook costa...dar tot nu stiu daca se ia in considerare ca si post pe fb...

tu ai verifricat sa vezi daca ai puncte acumulate pe zeekler?

Nina,mami de,


Pe Zeekrewards se acumuleaza in fiecare zi, am cei 100 de dolari cadoul plus 40 intr-o luna. De aici banuiesc ca totusi nu e nimic in neregula.


Nu, esti in regula cu anunturile, keep up the good work!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny

Eu n-am licitat pentru nimic pana acum. Mai bine spus, nu am reusit sa licitez, am explicat de ce.

Deocamdata, am grija sa postez anuntul zilnic.

Mai vad pe urma.

Din putin se face mult - ajutor umanitar!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...








Nu-mi spui te rog tu unde postezi anuntul zilnic? Pentru ca am navigat putin pe Zeekler si acolo am gasit doar licitatii.





Zeekler nu are nicio treaba cu postarea de anunturi.

Vezi tutorialul pus de mine.

Anuntul il copiez din ZeekRewards, de la pasul 1, Choose an ad to place.

De postat, il postez ori pe classifiedgiant, ori pe adpost. Amandoua iti solicita sa te inregistrezi (gratuit) - tutorial am scris pentru amandoua. Si amandoua sunt din lista de site-uri agreate de Zeek, de la pasul 2, Choose a venue.

Din putin se face mult - ajutor umanitar!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Citat:
citat din mesajul lui nadaflorilor

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

Citat:
citat din mesajul lui nadaflorilor
pe inetgiant acumulezi niste puncte , dar ar trebui sa promovezi adverturile postate pe facebook si /sau twitter se acorda puncte pentru conectarea accountului cu cele doua retele, pentru postad, pentru numarul de like-uri... au o lista... am incercat si eu acum... conectul cu facebook da eroare.. am primit puncte doar pentru conectarea cu twitter... in rest nimic...

dar nu vad acest inetgiant pe zeekler... ma gandesc ca il folosesti doar ca portita de intrare gratis pe facebook, pentru ca altfel publicarea adverturilor pe facebook costa...dar tot nu stiu daca se ia in considerare ca si post pe fb...

tu ai verifricat sa vezi daca ai puncte acumulate pe zeekler?

Nina,mami de,


Pe Zeekrewards se acumuleaza in fiecare zi, am cei 100 de dolari cadoul plus 40 intr-o luna. De aici banuiesc ca totusi nu e nimic in neregula.





eh daca ai acumulat si pe zeekler e bine , in concluzie poti merge cu ambele...

am verificat din nou si inetgiant nu e pe lista de locatii... poate ne explica Elle_ cum e treaba (eu intelesesem ca daca postezie alte siteuri decat cele acceptate oficial nu te califici la bonusuri)


Poti pune anunturile aproape orinde vrei, atata vreme cat este un site legitim, Zeek nu conditioneaza plasarea anunturilor doar pe siteurile recomandate de ei, de fapt, cu cat postezi mai divers, cu atat mai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Citat:
citat din mesajul lui nadaflorilor

Elle_ am inscris un omulet, cand sa-i dau bids aveam 0...logic...eu credeam ca pot sa-i dau din cele nefolosite de mine..ca am 38...dar nu cred ca au legatura conturile intre ele...


Nu au legatura conturile intre ele. Daca un membru free inregistreaza pe cineva, nu beneficiaza de la cel inregistrat pentru ca nu este inca upgradat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

Citat:
citat din mesajul lui nadaflorilor
eh daca ai acumulat si pe zeekler e bine , in concluzie poti merge cu ambele...
am verificat din nou si inetgiant nu e pe lista de locatii... poate ne explica Elle_ cum e treaba (eu intelesesem ca daca postezie alte siteuri decat cele acceptate oficial nu te califici la bonusuri)
parere mea- sponsorul tau te-a inscris doar pentru a avea referali pe ambele siteuri, pentru punctele care se acorda cand recrutezi...(sau poate si el e la fel de in ceata..)


Multumesc frumos ca ai verificat. Eu nici macar nu stiu daca m-a inscris la Zeekler, am un feeling ca m-a inscris doar la Inetgiant si la Zeekrewards si habar nu am ce sa fac.


In situatia in care te inregistrezi mai intai in Zeek Rewards, primesti automat un cont zeekler, doar ca daca faci inregistrarea mai intai in zeek rewards, acest cont este gol, nu primesti bid-uri. Noi recomandam mai intai inregistrarea in zeekler pentru ca doar astfel obtii cele aprox. 50 biduri gratuit.



Mergi la inceput