"Sotul meu este tatal copilului tau? "

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alina spune:

Chiar asa,Xio,daca ii zicea ca :"Da",oare ce se intimpla,paruieli,haine rupt,etc?.

Daca totul era deja lamurit de junior prin emisiuni,de ce nu o fi zis "Nu" raspicat si termina atacul?

E cu schepsis problema ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Nici cealalta n-a fost mai breaza cand a lansat zvonul ca tatal copilului este un actor cunoscut numit si junior. Nu mi-as fi imaginat ca o mama poate glumi pe seama paternitatii copilului ei, ca il poate expune asa. Cum a ramas atunci cu respectul fata de copil? Sau de fapt ea n-a spus nimic si presa a inventat totul? Hmmm...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns portocalia spune:

Citat:
citat din mesajul lui XIO

Haha, acum am vazut si eu filmul. Ba mie mi se pare ca troaca de porci e 'Zana', si ca lipsa de eleganta si de atitudine si de orgoliu si de bun simt samd e chiar a ei. :))
Si daca e copilului lui Banica si daca nu este, nu e treaba ei sa se apuce pe scena la un eveniment public sa faca pe detectivul. Daca eram in public o luam de ciuf si ii spuneam sa-si vada de interogatoriu acasa, ca eu nu m-am dus la spectacol de pus fuste in cap.
zau asa, chiar credea ca oamenii aia nu aveau alta curiozitate decat sa auda cu cine a intretinut sotul ei relatii sexuale? daca spunea cealalta ca da, e al lui copilul, o intreba cat a durat partida? daca a stat el deasupra, sau ce mai intreba?
Si chiar mi-a placut cuma raspuns cealalta (care nu stiu oricum ce invarte), ca din respect fata de FETITA EI. Ce lipsa acuta de bun simt tre sa ai ca sa faci un asemenea gest?

Mai de kkt nici ca se putea face. si cealalta i-a dat o lectie de stil, poate invata pana la urmatoare pe care o va chestiona.

**Fur is for petting***

http://www.facebook.com/adoptiicaini?ref=ts
http://www.facebook.com/adoptiicaini?ref=ts#!/profile.php?id=100001793812916



dap, votez XIO cu amandoua mainile. nici eu n-am inteles care-i treaba, cum adica vine andreea marin s-o agreseze pe aia pe scena, sa intrebe PUBLIC daca "sotul ei" e tatal copilului altcuiva. in intrebarea asta e vorba de alte 2 persoane, nicidecum de andreea marin. daca are sotul o problema cu paternitatea, atunci s-o rezolve sotul. ca ce chestie vii tu, femeia-gaina, sa transezi o situatie in care n-ai fost implicata? ca-mi imaginez ca n-au facut sex in 3. (nu mai spun ca-l pune pe junior in pozitie de carlig de rufe - adica-i ori prost gramada, incapabil sa-si rezolve problemele, ori fu(s)tangiu si mincinos si-atunci, vai de capu' relatiei lor perfecte).

oricum, femeia e varza psihic, saraca. a muncit o viata sa-si faca imagine de doamna si la final, da magistral cu mucii in fasole. incredibil cat de jos poti ajunge cand iti pocnesc resorturile.

tre' sa-i dam credit totusi credit, tot ce face andreea marin, face bine, chiar si sinuciderile mediatice ii ies perfect!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Pai da, fata de copilul ei cred ca doamna avea o datorie, sa probeze cine e tatal ei, si sa-i asigure...un tata. Nu doar o mama.

Fata de ceilalti...cata vreme nu exista o banuiala ferma, doar simpla speculatie nu este suficienta. Deci niciun junior nu este tatal copilului pana cand mama in cauza nu dovedeste ca acel junior este tatal copilului(si ii sta in puteri sa dovedeasca, cu proba ADN)

Pana atunci discutam discutii, si ipoteze de tati si de mame si de copii. Zana s-a trezit intreband. N-ar fi trebuit sa se coboare atat de jos. Pana la proba contrarie (ADN), Juniorul ei e safe.

Daca cineva are o acuzatie de facut, pai nu e atat de greu in ziua de azi de demonstrat. atatea discutii...atatea acuzatii...forma fara fond.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Nu pricep de ce fata asta trebuie sa dea explicatii. Cine e tatal, de ce a zis jr etc. a zis ea ceva de banica, nu, dar s-au trezit multi sa-si verifice musca de pe caciula.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Ba chiar ea a zis cu gura ei cand era gravida ,ca tatal copilului e un actor ,zis si junior....Adica chiar Adriana a inceput barfele,ca fara sa deschida ea gura,nu avea nimeni de unde incepe subiectul.Iar acum tace seren si face pe jignita...Clar,nici una nici alta nu au procedat bine,dar mai rau la capitolul imagine a iesit "zana".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy spune:

mai bine zicea ca e cantaret pe langa junior si asa stia lumea una si buna, fara interpretari, pentru ca fiul lui Piersic e doar actor...
Oricum mie imi place ce sigure sunteti cand spuneti ca zana a procedat gresit si ca cealalta (de fapt cea vinovata de situatie) trebuie sa fie protejata.Sa fim seriosi, cati am ramane calmi cand oricare ar fi spune in gura mare, aproape aratand cu degetu ca tatal copilului ei este ...cineva care aduce intocmai cu sotul vostru.Sa nu-mi spuneti ca ati asculta cu tandrete cum neaga sotul si apoi ati decreta ca gata situatia nu exista (desi tu ca persoana publica esti aratata mereu cu degetu si auzi pe la spate barfe )si nu ti-ai framanta mintea cu asa ceva.Eu nu cred.Din contra fiind persoana publica, lucrurile trebuie sa fie clare , tocmai pentru ca e in joc persoana ta.Si din punctul asta de vedere Andreea trebuia sa se implice, tocmai pentru ca ea era cea jignita si umilita de situatie.A stat cat a stat pe margine, dar jignita si consternata de Adriana a lasat situatia asa, ca ii era bine ei si nu a clarificat-o.O fi proces pe rol, da asta se deruleaza lent si intre timp cea disecata si analizata e tocmai cea care nu are nici o vina aici.Nu stiu cine ar rezista eroic la asta fara s afie afectata...
E retorica intrebarea.
Cine rezista e eroina .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Da,a gresit pt ca nu in public se rezolva chestiile intime.Putea sa o intrebe undeva fara camere,daca tinea neaparat.Daca tu ( persoana publica,sa zicem)ai avea asa o problema,ai da interviu ,ai vorbi la tv despre ea,sau ai incerca sa o lamuresti cu cei in cauza?Procesul de care vorbesti e intentat unui ziar si nu Adrianei,deci nici la sfarsitul lui nu se va lamuri cine e tatal acelui copil.Nici nu stiu daca poate sa rezolve ceva legal in aceasta privinta-adica o mama poate cere instantei ca tatal sa se supuna investigatiei pt dovedirea paternitatii,dar atat timp cat presupusul tata nu face nimic in acest sens(nici nu stiu daca se poate,poate el deschide proces?) iar A.se invarte in jurul cozii si nu face nimic concret,speculatiile vor continua.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy spune:

jenn chiar crezi ca daca o intreba intre patru ochi i-ar fi raspuns sau i-ar fi ras in nas ? Intentia acestei Adriana nu cred ca e aceea de a clarifica lucrurile ci din contra.Nu inteleg motivul da cine sunt eu sa inteleg.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellej spune:

Citat:
citat din mesajul lui XIO

Haha, acum am vazut si eu filmul. Ba mie mi se pare ca troaca de porci e 'Zana', si ca lipsa de eleganta si de atitudine si de orgoliu si de bun simt samd e chiar a ei. :))
Si daca e copilului lui Banica si daca nu este, nu e treaba ei sa se apuce pe scena la un eveniment public sa faca pe detectivul. Daca eram in public o luam de ciuf si ii spuneam sa-si vada de interogatoriu acasa, ca eu nu m-am dus la spectacol de pus fuste in cap.
zau asa, chiar credea ca oamenii aia nu aveau alta curiozitate decat sa auda cu cine a intretinut sotul ei relatii sexuale? daca spunea cealalta ca da, e al lui copilul, o intreba cat a durat partida? daca a stat el deasupra, sau ce mai intreba?
Si chiar mi-a placut cuma raspuns cealalta (care nu stiu oricum ce invarte), ca din respect fata de FETITA EI. Ce lipsa acuta de bun simt tre sa ai ca sa faci un asemenea gest?

Mai de kkt nici ca se putea face. si cealalta i-a dat o lectie de stil, poate invata pana la urmatoare pe care o va chestiona.

**Fur is for petting***

http://www.facebook.com/adoptiicaini?ref=ts
http://www.facebook.com/adoptiicaini?ref=ts#!/profile.php?id=100001793812916



Din respect pentru fetita ei nu trebuia sa lanseze in presa bomba, ca a facut-o cu un cunoscut actor cu jr. in coada. Daca te amesteci in troc de mananca porcii. Si daca tot a vorbit gura fara ea (sau nu :), poate a avut ea un scop cand a creat misterul in jurul paternitatii fetitei) trebuia sa clarifice situatia.

Problema e ca nu-s asa de multi actori juniori in showbiz: e fostul ei sot, Piersic jr, care s-a disculpat imediat :) si Banica jr. Da, AMB s-a expus procedand asa, s-a tiganit in public daca vreti, dar hai sa n-o scoatem Albacazapada pe cealalta. Ea insasi a creat aceasta promiscuitate in jurul ei si al fetei ei si nu e cazul acum sa dea ochii peste cap si sa faca pe mimoza.

Cred ca AMB s-a saturat de atata vorbit pe la colturi. Imi imaginez ca l-a intrebat pe SB jr: "mai barbate, ai umblat cu aia?" si el a zis "Doamne feri nevasta, io mi-s Sfantu' Petru" Dar atata vreme cat "inculpata" nu dezminte zvonurile, n-are cum sa fie sigura, cunoscandu-si marfa totusi. Asa ca a ajuns la capatul rabdarii si a actionat. Nu ff elegant dar nici Adriana n-a fost; acum sa-si asume consecintele. Daca voia discretie trebuia in primul rand sa fie ea discreta :)

Mergi la inceput