Strengari de Martie - Aprilie 2012 - 23

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monna3 spune:

Dana le zice bine Tala , vrem sa stim tot
Tala stiu ca am participat la titlul odiseii dar de unde sa stim ca asa o sa si fie piticii . Las' bine ca sunt sanatosi si sa-i tina DD tot asa pana la adanci batraneti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_cp spune:

Monna, da, bineinteles ca ma poti trece pe listuta :D saru'mana mult!

O sa va dau, da toate detaliile astea juicy - vomitat, pipi non stop, etc etc :D



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dorinutza82 spune:

Dana, poate totusi sari peste etapa cu vomitatul, nu la povestit ci la simtit
Miha, da da, sa o tragi de manecuta sa ne povesteasca si noua de Victoras. Si chiar niste pozici cu primul strengar sarbatorit al odiseei.

Las o pt cine doreste sau pofteste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ronina spune:

Tala eu zic ca e si bine ca-s numiti strengarei ca doar asa le sta bine la copii. Maica-mea zicea ca atunci cand nu eram sugubeata stia deja ca-s bolnava si se apuca sa ma controleze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SuperMami_1 spune:

Daca ne intalnim, o bat la cap sa ne puna si poze
Pai cine a mai vazut copil cuminte si baba frumoasa? - asta apropo de strengari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monna3 spune:

Dana eu te trec dar sa-mi dai DPN-ul ca sa-l trec

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dorinutza82 spune:

Hai ma Miha, daca eu am copii cuminti sunt baba urata? [:P]

Ma bucuram ca Mariuca scapa de viroza, dar am un feeling ca am imbolnavit-o si pe ea.....are o tuse mica si ceva mucisori...i-am dat 2,5 ml de Stodal si sper ca nu o ia mai rau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monna3 spune:

uuufff Dorina, sper sa treaca repede si sa nu se agraveze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tala spune:

Dorina sper sa o ocoleasca raceala totusi pe Mariuca. Oricum, din cate observ, parca sunt setati strengarii nostri si sar la interval si cu dintisorii si cu racelile cam in acelasi timp.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dorinutza82 spune:

Multumesc fetelor! I-am redat BB-ului job-ul, ca-l concediasem cu cu draga inima de cateva luni si speram sa fie bine...mai vine si weekend-ul....
Tala, cred ca au un FB al lor si chat-uiesc punand la cale ba cate o noapte nedormita, ba ceva scandal, ba fac transfer de raceala...

Ca tot vorbeam de melancolie, ma uitam de dimineata prin paginile odiseei si la prima pagina am dat de fetele din lista de prietene dragi. Spre rusinea mea, am facut-o un pic pe detectiva si am vazut ca una dintre ele e deja mamica de septembrie si o alta va fi mamica in mai si m-am bucurat tare mult. Am facut si eu parte o data dintr-o lista de prietene dragi din pacate si de aceea m-am bucurat pt ele

Mergi la inceput