Strengari de Martie - Aprilie 2012 - 23

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ronina spune:

La multi ani! Sa ne dea Dumnezeu strengarei sanatosi si voiosi, multe zambete si bucurii!

Dia: sper ca e mai bine Lavi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emmaella spune:

La sfarsit de an , Ii multumim lui Dumnezeu pentru toate: pentru rugaciunile ascultate, pentru visele implinite si mai ales pentru momentele grele in care A fost alaturi de noi. Slava Tie Doamne! Dragele mele mi-e dor de voi!!!!!Imi doresc ca in noul an sa intru mai des pe forum desi vad ca nu prea mai sunte-ti pe aici.Mai vad strengareii pe fb dar din pacate nu stiu cum sa vorbesc cu voi.La inceput de an ne putem lauda ca suntem mari,frumoase si destepte(ca toti atrengareii si strengaritele) avem in jur de 80 cm si aproape 11 kgUn an nou fericit si binecuvantat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lelu spune:

LA MULTI ANI !!! Va doresc un an nou superb, plin de sanatate si fericire alaturi de cei dragi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lelu spune:

emmaella pe FB pe grupul creat pt noi poti vorbi la greu
nu esti in grup?
Felicitari pentru bilantul strengaritei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emmaella spune:

lelu-multumim mult.Din pacate nu cred ca fac parte din grup,nu am mai intrat de ceva timp

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinaelena spune:

emmaella te-am adaugat in grup, poti intra sa ne scrii/citesti acum. Spor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emmaella spune:

irinaelena-multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_tm spune:

Un An Nou cat mai fericit!

Emma, ce fetita mare ai!

Noi am inceput anul acasa (pentru prima data in multi ani)... din pacate cu o ploaie crunta, incat nici macar n-am putut sta pe afara cu scaparatori mai muolt de cateva minute (restul le-am aprins seara asta).
Lavi e ok - dar a devenit tare maraici, vrea doar in brate si daca nu ii faci pe plac (exact cum vrea ea si exact cand vrea ea) face niste crize...genul de tantrumuri care ar fi normale mult mai tarziu. Dar incet incet ne revenim noi la normal - au fost niste zile tare agitate si cred ca e si obosita, si i-am dat un pic programul peste cap).
In plus, avem un dintisor!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monna3 spune:

La multi ani!
Emmaella felicitari pt bilant!
Dia felicitari pt dintisor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ronina spune:

Emmaella: wow ce fetita maricica ai
Dia: din cate stiu eu si pe la 9 luni e o faza de tantrumuri datorita fricii de abandon, si noi am trecut prin ea. Daca e si perioada de dintisori e clar ca e si mai greu. Flicitari pt primul dintisor!

Mergi la inceput