Minuni de Noiembrie-Decembrie 2012 #3#

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aschiutza spune:

Madalina, poti sa imi dai si mie linkul cu costumul popular? Multzam .




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Geani80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mada81lina

Perfect, o sa caut o crema de fata pt ea. Ma gandeam eu, ca doar si eu ma usuc de la vremea asta, de ea ce sa zic, ca e bebelusa :)

Eu am pregatirile de botez aproape gata, i-am comandat de pe net, pt la restaurant, un costum popular. Atat e de dragut, cred ca dau pe spate audienta, cu traistuta, batic, opincute, cojoc, tot tot :) Deci nu mai pot de nerabdare sa o vad imbracata asa

Un vot pt burtica mea
http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Miss+Odiseea+Sarcinii+editia+2
Eu sunt pe pagina 8 sus, pozele md1.jpg si md2.jpg

Mamica fericita de Klara Larissa (23.10.2012)


Foarte buna ideea cu costumul! :) Cred ca o sa fie super dragalasa imbracata asa ;)
Eu tocmai mi-am facut o ie la comanda si e tare draguta, doar ca trebuia sa o fac mai mica. As vrea una si pt Sara, dar nu fac asa mici... Numai de la 2 ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cellena spune:

Fetelor care luati Cerazette, cand se ia prima pastiluta? Mi-a dat dr. reteta pentru ele, dar nu mi-a zis nimic de administrare in alaptare, iar eu n-am intrebat, ca m-am gandit ca citesc pe prospect. Si pe prospect scrie sa intrebi dr.
Se iau asa, incepand de oricand? Si daca da, protectia incepe de la prima pastila? Va intreb pe voi ca sa nu mai stau s-o deranjez la telefon pe dr.

Mami de strumf Ema (14.12.12)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mena1906 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cellena

Fetelor care luati Cerazette, cand se ia prima pastiluta? Mi-a dat dr. reteta pentru ele, dar nu mi-a zis nimic de administrare in alaptare, iar eu n-am intrebat, ca m-am gandit ca citesc pe prospect. Si pe prospect scrie sa intrebi dr.
Se iau asa, incepand de oricand? Si daca da, protectia incepe de la prima pastila? Va intreb pe voi ca sa nu mai stau s-o deranjez la telefon pe dr.

Mami de strumf Ema (14.12.12)


Se ia oricand si protectia incepe cam la 2 saptamani de la prima pastiluta. Sa nu uiti ca sa ia in continuare si nu se face pauza uzuala. Eu iau de 3 saptamani si deocamdata nu am reactii aiurea. As putea spune ca imi cam lipseste apetitul dar nu stiu daca de la ele.

de perfect - Gabriel

15-12-2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cellena spune:

Apetitul culinar sau cel sexual? Daca e cel culinar, e super

Mami de strumf Ema (14.12.12)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada81lina spune:

Ia admirati mai fetelor aici costumasele , se fac la comanda pe dimensiuni. Aici sunt cele de fetite, dar vedeti ca se fac si de baietei, in stg e meniul

http://www.deco-artis.ro/index.php?p=productsList&iCategory=35&sName=

Un vot pt burtica mea
http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Miss+Odiseea+Sarcinii+editia+2
Eu sunt pe pagina 8 sus, pozele md1.jpg si md2.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angiuta spune:

mena e de la Cezarette, de asta am renuntat si eu la ele dupa 6 luni...eram mai rece decat un cub de gheata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mena1906 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cellena

Apetitul culinar sau cel sexual? Daca e cel culinar, e super

Mami de strumf Ema (14.12.12)


cel culinar, ca la cel sexual nu stiu inca prea bine sa ma pronunt

de perfect - Gabriel

15-12-2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mena1906 spune:

Citat:
citat din mesajul lui angiuta

mena e de la Cezarette, de asta am renuntat si eu la ele dupa 6 luni...eram mai rece decat un cub de gheata

Angiuta, mamica lui Vladut (8 iunie 2007) si Nadia (16 decembrie 2012)


la mine e cel culinar acum, nu stiu prea bine la celalalt ca noi am reinceput "treaba" dupa aproape jumatate de an de pauza si oricum e drumul "anevoios" :))

de perfect - Gabriel

15-12-2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onutz83 spune:

Angelique, am ramas socata cand am citit ce vi s-a intamplat, mi-a stat inima si cred ca am uitat sa respir pana am citit tot. Cred ca nu mai eram om daca mi se intampla asa ceva. Bietul pui, of, Doamne...
Mada, te-am votat
E superba printesa voastra!
Daca o scoti afara mai ales cand e f frig trebuie s-o dai cu crema pe fatzuca, sunt unele speciale, stiu sigur ca exista de la Topfer. Da o cautare pe net sau la farmacii
Geani, Pyao, v-am votat si pe voi
Geani, daca fetita e vesela si nu urla de foame s-ar putea sa nu ai nevoie de completare, dar daca e subponderala pt varsta ei ai grija sa nu o dai in altele gen anemie sau mai stiu eu ce... Cred ca nu are ce sa strice daca incerci sa-i dai totusi, sa vezi daca mananca
Cellena, Cerazette se ia incepand de cand vrei tu si protectia incepe dupa 14 zile. Eventuale efecte secundare: simptome de sarcina-sani durerosi si eventual sangerari etc plus pierderea apetitului pt sexuletz (paradoxal )
Bioana, ce frumos a crescut Irina!

Mergi la inceput