Ghiocei martie-aprilie2009 *457*Alaturi de IULIA!

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Am fost de dimi cu Rares la dr. Concluzia...nimic la plamani, nimic in gat. Tuse de sezon. Mi-a dat Humex si Ketof.

Daca am stat acasa azi i-am facut si cizme pt costumatia de maine. Desi stau in dubiu daca sa il duc sau nu.

Vad cum evolueaza pana maine dimineata. Azi episoadele de tuse s-au rarit dar exista.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Floric, sa nu uiti sa pui poze cu costumatia intreaga a lui Jack



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Citat:
citat din mesajul lui Floric

Am fost de dimi cu Rares la dr. Concluzia...nimic la plamani, nimic in gat. Tuse de sezon. Mi-a dat Humex si Ketof.

Daca am stat acasa azi i-am facut si cizme pt costumatia de maine. Desi stau in dubiu daca sa il duc sau nu.

Vad cum evolueaza pana maine dimineata. Azi episoadele de tuse s-au rarit dar exista.

Poze Raru
Poze noi

IULIA va invinge CANCERUL

Rares Rarisel cel mai frumusel



Ma bucur ca nu e grav. Sanatate si felicitari pentru rabdare, eu n-as fi reusit veci sa-i fac costum lui Ian.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Seara buna!

Gianina: multi

Eu am avut trei zile libere legate, dar din pacate nu am simtit mai deloc, ca Sebi a fost bolnav si daca n-am incercat in fel si chip sa-l fac bine, dar din pacate am ajuns la antibiotic

Floric: super costumatia lui Rares, nici nu as fi reusit sa fac asa ceva.

Am ramas surprinsa aseara cand am descoperit, ca nu dau banii degeaba pentru engleza la gradi,ceea ce nu ma asteptam, a invatat cate ceva, ii puneam intrebari si el raspundea

Noapte buna





http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

buna dimineata dragelor,

o cafea si o zi cu soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

floricule - la cum te stiu eu, eram convinsa ca vei reusi o super costumatie - deabia astept pozele
ma bucur mult ca raresel nu are complicatii (traheita la noi se rezolva cel mai repede cand nu o scot afara in aer rece si-i dau totul caldut - inclusiv apa de baut o incalzesc putin)
tin pumnii sa va faceti bine repede-repede

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

simonapro - in primul rand iti trimit o ploaie de pupicuri
legat de problemutele voastre, ai incercat sucul de morcovi?
eu am reinceput sa-i dau numai ca nu mai am putere si nervi sa fac operatiunea asta dimineata asa ca il dau seara, dupa ce mananca
partea buna este ca am observat ca functioneaza chiar si in aceste conditii asa ca il recomand din toata inima


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Neata !!!

Vreau si eu cafea

Simonapro, sanatate multa lui Sebi !!

Si tuturor bolnaviorilor insanatosire grabnica !! si Ada e in trend, tuseste , am fost aseara la pediatra, e ok, continuam cu siropul de tuse si Protargol



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

nu vreau sa mai aud de muci si tuse (am convietuit aproape toata luna ianuarie)
sper sa rezistam desi la gradi efectivele s-au subtiat simtitor din aceste cauze deci virusii bantuie

multa sanatate bolnaviorilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Azi l-am dus pe Rares la gradinita. Cu inima stransa ce-i drept. Caci tot a mai tusit azi noapte. De facut poze i-am facut doar 3. In speranta ca ii va face Sora in joaca lor si cine stie cand le voi primi. Oricum el e tare incantat. I-am facut instructajul sa nu tuseasca langa copii. Sa isi sufle nasul.etc.

Ma bucur ca v-am surprins placut cu costumatia mea. Eu sunt si mai mandra de mine caci va dati seama ca m-am intrecut pe mine. Am o carte de croitorie si de acolo ma buchisesc.

Cand ajung acasa le voi descarca.

Mergi la inceput