LMA Fluturasi minunati !!! 2011 (45)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

fetelor care este diferenta dintre chec si pandispan?? inafara de ingrediente ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicitas spune:

yasmi forma, checul este de obicei lunguiet si se serveste ca atare, pandispanul se foloseste ca blat de tort de cele mai multe ori. Compozitia este cam la fel cu mici diferenta. Eu asa stiu. Eu vreau sa incerc niste briose.

Mamica fericita de Miriam 01.03.2011
36 saptamani+ AMR 4 s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

felicia, tocmai ca difera destul de mult compozitia. vreau sa fac si nu ma pot hotara chec cu visine sau pandispan cu visine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicitas spune:

Alina sectretul este sa nu dorm la amiaza si astefl ajung franta seara, si atunci dorm neintoarsa. Fata de sarcina trecuta am cine sa ma oboseasca si avem alta saltea, pe care am dat o caruta de bani, cu memory foam si in aia mi se cam scufunda burtica si nu ma mai deranjeaza atata. Multumesc de griji . Tu cum te descurci cu doi mami.Cred ca e o provocare. Mie cel mai groaza mi de zilele de la maternitate. Imi fac griji pentru Miriam, cum va fi fara mine. Ea nu a dormit nici o noapte intreaga fara mine.

Mamica fericita de Miriam 01.03.2011
36 saptamani+ AMR 4 s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicitas spune:

Eu zic ca, checul e mai moale, nu asa inecacios.

Mamica fericita de Miriam 01.03.2011
36 saptamani+ AMR 4 s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ce faceti, fetelor?

eu am venit de la servici, am mancat si acum ma joc cu Anastasia. nici azi nu am facut mai nimic l servici, mi-a instalat calcualatorul, altul...de maine gata, avem si teleconferinta cu toata firma

La mutli ani, Eduard! sa cresti mare si sanatos, pui mic! mai zi-i lui mami sa treaca pe aici

La multi ani, Timeea! ce fetita mare are mami, sa fi sanatoasa si sa cresti mare alaturi de surioara ta

La multi ani, Julius! sa cresti mare si voios!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

YASMY pandispanul merge cu visine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

felicia, tocmai ca difera destul de mult compozitia. vreau sa fac si nu ma pot hotara chec cu visine sau pandispan cu visine...


mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!



pandispan cu visine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

multumesc.
tocmai xe am bagat la cuptor un pandispan. aceasta reteta am urmat o . http://cufarulcubucurii.wordpress.com/2012/05/19/chec-cu-visine/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

lalely si eu zic ca fetele, lasa puiul in pace, asa este el mai nazdravan. obinuieste-te cu ideea ca va creste si va fi la fel

bb_yasmi eu zic sa-ti faci curaj si sa te angajezi undeva, te vei obisnui. si trebuie, cat sa stai si acasa...na, zic si eu...

somleac am vazut martisoarele...sunt superbe sunteti talentati.

Mergi la inceput