Strugurasi de Septembrie-Octombrie 2011 *10*

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raluca050 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ooka

Salu

Raluca, asa am patit si eu cu Sofia. Dar ea avea o carie intre incisivi, aparuta pela 2 ani si jumatate. Prin urmare, am crezut multa vreme ca e de la spalatul pe dinti aiurea sau de la carie pana intr-o zi cind am citit pe net si am vazut ca giardia mai da treaba asta si i-am luat niste helmiflores si de atunci n-am mai avut probleme. Acu'nu iti recomand sa ii dai musai. Rau nu face, are propolis si inca niste buruieni in tinctura, ti-am descris doar experienta mea.

o zi buna va doresc!



mami de Sofia 08.08.08 si de Zoe 20.10.11
Doamne ai grija de noi!


Multumesc mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_i spune:

Dar un dentist bun de bebelusi stiti in Bucuresti? Cred ca ar fi buna o verificare si nu stiu unde sa-l duc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inutsa spune:

LA MULTI ANI, MAMICI!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanna_mika spune:

LA MULTI ANI FERICITI PLINI DE IUBIRE! Sa fim iubite si sa nu uitam sa fim femei, in adevaratul sens al cuvantului!

Va imbratisez si va pup cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanna_mika spune:

Camady - ai PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pinkysor spune:

Buna dimineata!

La multi ani tuturor! Sa aveti parte de o primavara superba, plina de iubire!!!

Va pup cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

la multi ani !!!!! o primavara frumoasa si plina de soare va doresc !!!!!!!!!

anca_toma mamica fericita a lui Iancu Matei (13.09.2011) + 22+http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=anca&year=2013&month=7&day=8&babycount=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_t spune:

La multi ani, mamico! Este pentru fiecare dintre voi, dragele mele. Va pupicesc si va doresc o zi minunata, asa ca voi!

mihaela_i, la intrebarile tale am si eu cate un da aruncat pe acolo. Dar, sincer, nu ma simt iresponsabila sau mai putin mamica.
Imi pare rau dar eu nu stiu bona disponibila si nici stomatolog pentru copii.

Nanna, multumim de rezervare, vreau sa pun si eu ceva bani pentru avansul dat de tine. Lasa-mi te rog contul intr-un mesaj.

anca_toma, ma bucur ca este bine, sanatos bb. Acum ca are sau nu cuc, o sa afli la final , important este ca e totul bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kora_B spune:

LA MULTI ANI, MAMICILOR SI FEMEILOR!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kora_B spune:

Vb cu abmariana - mamica lui Anton ea este dr stomatolog si sigur te poate ajuta

Citat:
citat din mesajul lui mihaela_i

Dar un dentist bun de bebelusi stiti in Bucuresti? Cred ca ar fi buna o verificare si nu stiu unde sa-l duc.

mama lui Daniel (23/07/2011)


Mergi la inceput