LMA Fluturasi minunati !!! 2011 (46)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Lavi eu nu duc decat martisoare din cele facute de noi. Dupa mine ori martisor ori flori. Si n-ar fi ok sa le dea copii maine dimineatza daca ii duci?

Na ca iar tre sa inchid, uff pe cand sa ma concetrez sa vad ce sa mai scriu, buf

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicitas spune:

La multi ani Rares! Sa fii sanatos si cuminte si sa-i aduci mamicii tale numai bucurii!!!


Mamica fericita de Miriam 01.03.2011
36 saptamani+ AMR 4 s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicitas spune:

Ce emotii am ! Au inceput la odiseea buburuzei sa vina bebelusii, avem deja primul bebelus si acuma intra in cezariana mamica cu al doilea. Voia sa nasca normal, dar se pare ca trebuie sa-i faca cezariana!
Simt si eu ca a ramas tot mai putin pana o vedem pe buburuza!

Mamica fericita de Miriam 01.03.2011
36 saptamani+ AMR 4 s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicitas spune:

Pe mine m-a apucat spalatul de geamuri, sters de praf, etc.


Mamica fericita de Miriam 01.03.2011
36 saptamani+ AMR 4 s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

felicitas se cheama nesting, eu zic sa stai cuminte, ca chiar petrec ai tai fara tine de ziua lui Miriam, sau vrei sa scapi de o cheltuiala de anul viitor si sa ai ambii copii nascuti in aceeasi zi :)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ce faceti, fetelor?

eu sunt singura la servici, asa ca imi fac de cap zic, ia sa intru putin sa vad ce mai faceti.

La multi ani, Rares! pui mic si dulce, sa fi sanatos si sa cresti mare, sa aduci numai bucurii parintilor!


catank ce cafteala ti-ai luat de la Ioana te-a lovit rau daca ti s-a invinetit in halul ala. mai ai si tu putin si incepi munca...cum te simti in privinta asta? ai mai vrea sa stai cu Ioana, vrei la servici...?

madutza exact la fel si la mine...am curatenie si mancare. imi face mama, draguta. a zis ca are atata timp ca Anastasia este asa cuminte...asa ca imi face ea.
bine, curatenie fac eu seara, ea o intretine

strumphitza unde esti? hai si mai scrie-ne. ce mai faceti?

bb_yasmi eu zic sa duci martisoare, este 1 martie, este cel mai potrivit si frumos. de 8 martie flori.

ally faci cursul si apoi vrei sa te angajezi iar?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

am niste nervi... am facut asta http://www.alldaycooking.com/2013/01/pandispan-cu-branza-dulce-si-fructe.html cate o jumate de portie de 2 ori si mi-a iesit moale-umed nu uscat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Buna ziua!

Delia, poate trebuia sa respecti in tocmai reteta, si a contat foarte mult ca ai facut totul pe jumatate. Nu stiu! Lasa ca sigur nu te lasi tu asa usor si o sa faci iarasi. Voiam sa te intreb, legat de sora mea care a facut diabet pe timul sarcinii...oare poate naste natural??

Roxy, ce frumos ca iti faci timp si pt Dc. Hai mai spune o data te rog ca sunt baba si am uitat, in ce domeniu lucrezi? Banca? Da, cum termin cursul sper sa incep munca, abia astepttttttttt!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

La multi ani Rares Andrei !!!



Iti dorim sa ai parte de o viata frumoasa, norocoasa,sanatoasa, iubitoare si fericita!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Cami, suntem prietene si pe Skype! Ma cheama sotul intr-o seara si-mi zice ca este o persoana care mi-a cerut add pe skype si el a dat accept fara sa stie cine este. Intru eu fuga sa vad despre cine este vorba si nu mi-am dat seama din prima ca este vorba de voi. Apoi am vazut poza si m-am linistit...cum de m-ai gasit pe Skype ca userul este total altul?

Mergi la inceput