Minuni de Noiembrie-Decembrie 2012 #8#

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pyaoliang spune:

Dana, draga noastra mamica, trebuie sa te gandesti la Sebi si la cat de mult va iubeste Doamne Doamne! Bine ca nu vi s-a intamplat nimic voua, Slava Domnului. , suntem aici pentru sustinere!
Mena, cat de dulceee e Gabriel!
Popi, noi am luat o firma de aici, Cocolatte, am cautat pe net si l-am gasit doar pe site-uri in indoneziana, dar, din cate am cautat eu inainte sa-l iau, mi-au placut tare mult cele Maclaren, Globetrotter si Triumph parca. Au ft multe accesorii separat, si, daca ma supar, mai iau unul de acasa cand venim. Aici e extrem de scump Maclaren si nu am gasit decat un sg model, care nu se lasa la orizontala. Era oricum triplu ca pret fata de preturile din tara.
Daca zici ca Mara e Jane...apai Victor e Tarzan. Scoate si el niste sunete, intre tipat si sunet gutural asa, pe diverse tonalitati, si cu cat striga mai tare cu atat ar mai striga, cred ca-l amuza vocea lui. Isi ridica si el funduletul si se sprijina pe obraz si o ia la ture prin pat...Inca nu-si foloseste mainile sa mearga de-a busilea, mai mult se tareste.
Bubu, ce Bubulin scump ai la avatar. Am vazut si eu ca cei de la KLM au bassinet-ul de 72 cm lungime, parca...La Qatar e de 76, deci mai incape lejer in el, si la intoarcere, sper.
Ina, stam 2 luni acasa...si da, m-am apucat deja de mici cumparaturi, suveniruri de aici.
Deny, ce frumos povestesti tu despre Naomi...draga de ea, ii e bine la caldurica, la mami. Sarcina usoara in continuare!
Cellena, Emei, sper din suflet sa fie un caz izolat cu kk cu probleme...stiu ce inseamna sa te uiti cu emotii in pampers, si acum o mai fac.
Draga Iulia, cred ca e tare frumos cu 2 pui! E greu, dar frumos! Si noi ne dorim al doilea bebe, daca s-ar putea o surioara lui Victor, pe care stiu de pe-acum ca ar chema-o Natalia (asa trebuia sa-l cheme pe el...cand era o ea, adica la eco de 13 sapt). Sotul isi doreste ft mult, insa eu aici nu mai nasc...Nu ca n-ar fi fost conditiile ok, caci au fost, si dr e suuuper profi, insa mi-a lipsit enorm familia, am fost si suntem singuri printre straini.
Mami, am spicuit si eu blogul tau culinar, yumy! Sotul tau e un rasfatat

La noi e 23.30, Victor doarme iar eu fac un tort pt. sot, maine e ziua lui.
S.ellena, Lacramioara, Bioana, Angiuta, Aschiuta, Angelique si restul mamicilor, va si va doresc we placut si linistit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bubulina42 spune:

Fetele din Bucuresti sau cele care mergeti in tara si deja stiti, ne recomandati si noua o firm buna si serioasa de inchiriat masini? Obligatoriu cu aer conditionat. Vreo informatie? netul nu imi e de ajuns.

va pup si multumesc anticipat
PS E weekeeeeeend!! hi hi.il avem pe tati homeeeee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mena1906 spune:

Am mai marcat o reusita. Luam jucarele(anumite si cu ajutor) si le bagam in gura. Baiat mare. Cu dintele cred ca mi-a tras teapa. Nici nu ma mai lasa saa uit nici nuai vad coltul ala... Ati patit asa ceva???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NovDec2012 spune:


CAPITOL NOU


Mergi la inceput