cum ai descoperit dc?

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Crinutz spune:

La fel ca toata lumea: cautand info pe google mi-a deschis pag de DC. L-am descoperit de vreun an dar numai de 2 luni stau zilnic pe el. Chiar ca da dependenta. daca nu il deschid intr-o zi nu ma simt bine. si chiar am aflat multe chestii pe care chiar nu le stiam, mai ales de nastere, sarcina.

Multumesc ca existati!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:


cred ca sunt vreo 3 luni de cand l-am descoperit cu totul intamplator.
Daca il gaseam in urma cu 6 ani(oare era atunci?)mi-ar fi fost f util(cel mic are 6 ani).
La inceput citeam numai...iar mai tarziu mi-am facut curaj sa intru si sa raspun si eu la unele subiecte...pot spune ca sunt la inceput...dar dependenta...cum am ocazia intru sa vad ce mai zic fetele pe DC.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Valenka spune:

Pe vremea cind eram biintuind pe net..plus ca am auzit de la niste parinti...initial citeam odiseea sarcinii in 40 zile ..apoi dupa ce s-a nascut bb..aveam o gramada de intrebari ... mi-am facut curaj sa intru pe forum..primul forum din viata ...de atunci am dezvoltat o forma (usoara, sper eu) de dependenta DC.
Valenka, mami de Alex(n.22-04-05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

cautam noul nr mami, cind colo recomandare DC. si chiar creaza dependenta, nu sunt vorbe.

alexa & fam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancuta_stan spune:

Cand ne-am hotarat sa avem un copil am inceput sa caut resurse pe Internet. Asa am gasit DC si de-atunci nu mai pot fara.
Acest forum m-a invatat si ma va invata foarte multe lucruri extraordinare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:



Eu, de cand am aflat ca prietena mea este insarcinata, cautam pe internet subiecte despre cezariana, ptr ca vrea sa nasca prin cezariana. DC mi-a fost recomantat cu mare caldura de Flori76, careia-i multumesc cu aceasta ocazie!

Nana Motoc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Eu am descoperit sit-ul acim un an si cateva luni cautand pe Google informatii despre organizarea nuntilor! ....ce e interesant e ca de atunci nu ma mai pot dezlipi de el!

Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!

Oana & Marius
Wedding Day

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryP spune:

Cand am ramas insarcinata, am cautat pe internet toate informatiile legate de evolutia bb, de probleme, de ingrijire a gravidei si am dat de acest site care mi s-a parut cel mai frumos construit si mai de incredere...

Va pup!

NUNTA NOASTRA

POZICI

Maria si Razvan Mihai in burtica (29 saptamani)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinapaun spune:

eu am descoperit saitul cautand in revista mami diverse lucruri in legatura cu sanatatea celor mici respectiv unu tre ani
gasim aici multe subiecte interesante .acum va las pupici la tote mamicile de pe acest site si multa sanatate celor mici
bye bye

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mildi spune:

Am gasit acest site cand am ramas insarcinata cautand pe google diverse informatii despre sarcina si imi pare ata de bine ca exista. As sta toata ziua pe DC sa citesc diferite subiecte interesante ca sunt destule si poti afla orice doresti.Sunt foarte multumita de acest site.
Ildi si Daria

Mergi la inceput