Nasterea la Medlife (19)

Nasterea la Medlife (19) | Autor: vali_delide

Link direct la acest mesaj





Asa am inceput:
cap.1 cap.2
cap.3cap.4
cap.5cap.6
cap.7cap.8
cap9cap10
cap.11cap.12
cap.13cap.14
cap.15cap.16cap.17cap.18


Am vazut ca sunt cateva fete care au nascut sau vor naste la Medlife,de aceea va propun sa ne adunam aici sa schimbam impresii, pareri, sa discutam despre analize, medici,conditii,tarife.






Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vali_delide spune:

Felicitari tuturor mamicilor care au nascut, sa va traiasca puiutii, sa fie sanatosi si sa va bucurati de ei...iar fetelor gravidute (inca) le doresc sarcini usoare in continuare, nasteri ca un fulg si bebici sanatosi!
Sa aveti un capitol minunat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns e_cami spune:

Buna dimineata fetele!

A dormit aseara bebe, dupa baita, de la ora 20 pana la ora 1:00. Doamne, nu-mi venea sa cred! S-a sculat la ora 1, i-am dat papa, schimbat , apoi iar nani pana la ora 4. Papa si schimbat pana aproape de 5 si apoi iar nani pana la 7. Acum inca doarme, asa ca am mai intrat un pic pe la voi.

Ce mai faceti? Alina, maine tu mergi acasa, nu? Ce faci, cum te simti, ce face fetita? Am vazut pozele...e o dulcica, sa fie sanatoasa!

Cori, tu cum te mai simti?

Alina, care a nascut la Euroclinic, ce face? Stiti ceva de ea?

Melania, ma bucur ca a inceput sa doarma bebe Stefanut mai mult. Eu inca nu l-am scos pe-afara, astazi cred ca va fi prima zi. Tu cam cat l-ai tinut la inceput afara? Eu ma gandeam la 5 minute. O fi prea putin?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vali_delide spune:

Buna, fetelor!

Imi cer scuze pentru link-ul de la capitolul anterior,nu stiu ce s-a intamplat...eu verific intotdeauna cand deschid capitol nou, a fost ok, dar se pare ca dupa aceea a fost o eroare. In fine, sper sa puteti discuta in liniste si sa nu fie nicio problema cu acest nou capitol.
Sa aveti o zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns e_cami spune:

Buna Vali,
Cred ca fetele s-au pierdut undeva pe drum...poti face cumva cu capitolul 19? Daca intri direct din 18, te duce in alta parte.
Eu am tastat pe google direct nastere medlife 19 si am putut intra. Dar vad ca nu a mai intrat nici una din fete...

Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns E_Alexa spune:

Uff, am nimerit in sfarsit!!! M-am cam panicat,ce-i drept.Sper sa gaseasca toate fetele drumul inapoi:)
Cami, ma bucur ca totul e bine.O sa doarma si mai mult cu timpul.

Alexandra 28+ cu bebe Sasha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns E_Alexa spune:

Cami m-am uitat si la poze.Esti sigura ca l-ai nascut acum cateva zile? E tare expresiv si bucalat...zici ca are 1 luna!!
Bravo mami!!! Va doresc tot binele din lume!!!
De Alina de la eurocl. intrebam si eu ca nu mai stim nimic.

Alexandra 28+ cu bebe Sasha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patriciadic spune:

Felicitari inca o data Cami!
Ce minunatie de baiat ai facut! Ma bucur ca ne spui ca a dormit bine si sigur vor fi progrese de la o zi la alta.
Sa mai trimiti poze cand ai.

Si eu tot am dat tot pe google nasterea la medlife 19 ca altfel nu mai gaseam calea. :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bubante spune:

Gata, v-am gasit
Fetele.... unde vad si eu bebeii???

_
Raluca, cu Biliboi la purtator (30+)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bubante spune:

Aaaaaa si Cami, pentru cand mai ajungi pe la noi: cum ti s-a parut pana la urma Parfene ?

_
Raluca, cu Biliboi la purtator (30+)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns E_Alexa spune:

Raluca, bebicii sunt pe mailul comun.

Alexandra 28+ cu bebe Sasha

Mergi la inceput