Fulgusori Noiembrie-Decembrie 2009(27)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Fetele, multam de urari..da nu prea progresez..fiimea s-a hotarat ca vrea sa se rostogoleasca de pe spate pe burta, nu poate decat cu ajutoru meu, dac o las singurica sa incerce se enerveaza rau, e o incapatanata ca ma'sa, acu s-a plictisit si de rostogolit si nu tace decat la mine in brate

Dymomo ce face Danut? ati facut recoltarile alea sa verif de boala celiaca?

Rony, sper sa nu mai faca iar bebe febra la vaccinut, tin pumnii!

Lavi, multam de floricele!

iata primul martisor,atata m- lasat fiimea sa fac de dim...


Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

rechinas in pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Salutare din casa noua!!!!!!!!
Facem cinste


tare greu v-am gasit...am luat capitol cu capitol de la un semn de carte

fericita de Maya Andreea din data de 6-oct-2009


Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q" target="_blank">Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_80 spune:

lalu, eu zic sa nu mai stai sa te duci la dr. eu m-am operat la prof. Diaconu de la sf. spiridon. ti-l recomand din tot sufletul. e cel mai bun chirurg, are o mana super usoara, pe mine m-a anesteziat local si nu am simtit nimic, si a doua zi nu mai avem durerile alea. Diaconu e cel mai bun din iasi pe sani. il gasesti la clinica a doua chirurgie in unul din cabinetele de consultatie, dimineata la 8 sau pe la 11. asistenta lui e d-na lenus cararusa. daca nu-l gasesti pe el poti sa intrebi de ea, e super draguta si-ti da mai multe detalii.
multa sanatate. iti tin pumnii!



de scump Maria 13.12.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Citat:
citat din mesajul lui simina_kin

Salutare din casa noua!!!!!!!!
Facem cinste


tare greu v-am gasit...am luat capitol cu capitol de la un semn de carte

fericita de Maya Andreea din data de 6-oct-2009


Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q" target="_blank">Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!!


Simina bine ai revenit! Te pupam dulce...si multumim de cinste!

Laurici fain martisorul!

Lavinia, cea mai fericita de Rares Cristian, un grabit!NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABITRARES CRESTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Noutati:
sunt franta de oboseala, de-o saptamana nici n-am mai deschis televizorul, nici pe scaun nu m-am asezat ziua, si tot nu am terminat curatenia..adica o terminasem eu , da trebuie sa o iau de la capat ca iar este plin de praf

Deapre Maya: O dor gingiile, si plange si roadeee, ai dau eu cu gel de dentitie , da se linisteste cam o jumatate de ora si o luam de la capat
Am fost sa facm vaccinul de 4 luni, si mi-au fost confirmate banuielile ref la primul, l-am platit degeaba, desi ele n-au recunoscut
Am inceput de ieri sa papam supica si pireut de legume si-i place.Am ramas cu 3 bibe de lapte/zi

Deocamdata atat ca s-a trezit ranjita

aaaa...Dancutza cum a decurs operatia mamei????

all

fericita de Maya Andreea din data de 6-oct-2009


Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q" target="_blank">Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_80 spune:

am uitat sa va zic neatza si de la noi si va invit la cafeaua decofeinizata de la iasi.
cand o aud pe lalu asa, ma strange in spate pt ca stiu prin ce trece, eu plangeam in continuu zi si noapte cu toate injectiile in vena si toate dusurile si ceaiurile si compresele cu varza...inutile
te lalu. iti dau PM cu nr meu de tel, daca te pot ajuta cu ceva, sau vrei mai multe detalii, oricand.

de scump Maria 13.12.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dienutze spune:

Neata si de la noi!

Lalu si Smarandita multi pupici sa va faceti bine!

Simina, sa fie intr-un ceas bun! Si sa imi tii si mie pumnii lunile astea, vrem sa ajungem si noi din garso in 2 camere

Lauriciule, esti o artista! Asa de mult imi placea sa tricotez prin liceu, acum am uitat toot! Martisorul e la croseta cred, nu? Spor la maiestrit!

Fetelor, a venit la careva indemnizatia de crestere copil???
Daca da, au intrat banii retroactiv, adica au intrat pt 2/3 luni sau doar pe o luna? Mie mi s-a zis ca in 2-3 luni vor veni si ma gandesc vor veni toti din urma sau mi-i da cu taraita!?
Luna nasterii intra in calcul oare?


Pup toate fetele si puii lor!
Sa avem o saptamana frumoasa!

Mica mea minune: Natalia Oana
(16.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Simina, ma bucur tare mult ca ati reusit sa va mutati la cuibusorul vostru. Te cred pe cuvant ca ai obosit, insa think pink...esti la tine acasa!

Vestile despre Maya mi se par tare bune, cu toate ca discomfortul creat de gingii e mare...ma bucur ca progresati si ati ajuns sa papati si supica! Felicitari!

Lavinia, cea mai fericita de Rares Cristian, un grabit!NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABITRARES CRESTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Dienutze, in cazul meu luna nasterii nu intra in calcul....bine eu am nascut in 27...ma gandesc ca daca ai nascut pe la inceputul lunii e posibil sa intre!

Lavinia, cea mai fericita de Rares Cristian, un grabit!NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABITRARES CRESTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Monica_80!!!

Simina...vriem pozi din casa noua!

Lavinia, cea mai fericita de Rares Cristian, un grabit!NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABITRARES CRESTE

Mergi la inceput