Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti(54)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LAVINUTZA spune:

Doamne-Dumnezeuleimi pare nespus de rau....cuvintele sunt de prisos-Dumnezeu sa va dea putere!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manumanu spune:

FLUTURAS.... nu am cuvinte... stiu ca trebuie sa fii puternica, dar pot doar sa-mi imaginez ce-i in sufletul tau... ingerasul Emanuel (Dumnezeu e cu noi!) va vegheaza pe voi, parintii lui si pe micuta Maria, luptatoarea. Doamne ajuta!

mamica de Anastasia si Radu, 23 noiembrie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monas spune:

Fluturas, mi-e greu sa spun ceva, decat ca sunt cu gandul la voi. Maria sa va umple viata de zambete, iar micul vostru ingeras va va veghea din cer. Ma doare sufletul citind ce s-a intamplat.

23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:

mi-au dat lacrimile cand am citit de pierderea ta Fluturas...cuvintele sunt de prisos, multa sanatate tie si micutei luptatoare...

Dragos si Eva _30.11.2009


mucosii


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenacatalin spune:

chiar mi-au dat lacrimile cand am citit...cuvintele sunt de prisos :(

sanatate maxima si sa iti traiasca fetita!

elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andutza_02 spune:

Fluturash toate gandurile mele bune si de sustinere sunt alaturi de tine si de familia ta.
Mi s-a frant inima cand am citit mesajul tau, sper ca intr-o zi golul din inima ta sa se umple cu bucuria pe care ti-o ofera acum si pe viitor fiica ta.
te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misspii spune:

Fluturas - nu mai am cuvinte,multa putere si incredere.Ai grija de tine si gandestete ca asa a fost sa fie,nu putem schimba nimic.Sunt alaturi de tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adishor_1975 spune:

Fluturas, ai grija de tine si de fetita, sa va dea Doamne-Doamne sanatate si noroc.
O sa te bucuri de fetita ta, va tin pumnii sa iesiti din spital cat mai curand si sa cresteti mari.

in rest, sunt fara cuvinte.. dar viata va merge mai departe.

Adishor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

Fluturas, cuvintele cred ca sunt de prisos
Iti doresc multa putere sa mergi inainte, putere Mariei, si liniste micutului ingeras



Comorile noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Fluturas multa putere sa mergi mai departe! Doamne Doamne sa aiba grija de voi si de micuta Maria.

Mergi la inceput