Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti (58)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monas spune:

aici puteti vedea poze si doua fimulete (sa le vedeti cu sonor ca muriti de ras cum face Fabian cand maninca).
Va pup si inca nu va urez Sarvatori Fericite! pt ca mai intru aici.

http://s1121.photobucket.com/home/monas1/index

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adishor_1975 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monas

aici puteti vedea poze si doua fimulete (sa le vedeti cu sonor ca muriti de ras cum face Fabian cand maninca).
Va pup si inca nu va urez Sarvatori Fericite! pt ca mai intru aici.

http://s1121.photobucket.com/home/monas1/index

mama de Eva si Fabian din 8 Martie 2011


draga monas, am vazut pozele , ce delicata este fetita sa-ti traiasca gemenasii, frumos mai dorm..

cu bine, adishor, nostalgica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rayuela spune:

Vai Monas,ce scumpi sint!!poza in care dorm tolaniti pe tati mi-a placut enorm...sint tare tare dragalasi,sa-ti traiasca!

Uof,chiar nu mai am rabdare:((

Mami de Amelie si 33+ cu gemeni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sugubina spune:

Buuna!

Dragaica si noi dormim inca impreuna in acelasi patut. Urmeaza patu al doilea in curand ca s-au lungit. SUnt de acord cu sfaturlle date e important sa fie in acelasi timp cu masa ca alfel simti ca nu se mai termina si chiar nu mai e timp pt nimic alceva (cisi..mancat si mami, spalat un bibi, chestii deastea light)

Multumim de vot! Luna viatoare poate am sanse la locu unu, ma sustin si fetele de la odisea nov-dec, sper sa avem si noi o fila in calendar.

De la mine sigur nu iti iei rosii k sunt in aceiasi barca fix..sustin ce ai zis. Asta e mai si plang, nu avem 4 maini si nu am ajutor tot timpu asa ca deh o sa mai si latreze.

adishor fetele de imi ziceau ca iau bb la wc au unu singur . Cum ma stiu io pe mine (asa mai sergent major) cre ca si dc aveam unu nu eram asa sufocatoare si numa pe el, si rasfatzatoare..

Monas hahaha l-am vauzut cum manca - ce pofticios eee! Nu o sa ai probleme cu el la papa..Si nici cu ea, ca datorita atmosferei concurentiale or sa se indemne unu pe altu.

Cel putin asa e la noi, deschid gura ca puii aia de vrabie hamesiti. Mai ales Ilincozauraaa. Care sunt f mandra sa zic a luat mai bine in greutate decat sorsa in ultimele 2s. Cine stie poate se mai atenueaza diferenta. Acum Mara are 7300 si Ilinca 5520

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumy_Clt spune:

Dragi mamici si burtici,

Va uram Paste Fericit !!! Plin de bucurii si caldura in suflet!!!

Multa sanatate si putere!!!

Sa petreceti frumos (pe cat posibil ), si sa aveti grija de voi si de minunile voastre!!!

Multi pupici voinici!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:

Paste fericit!

tuturor


Ioana & Arturicii'SIn limba ta ti-e dor de mama


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monas spune:

Sarbatori Fericite si Hristos a Inviata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dragaica spune:

Hristos a inviat !!!! sper ca ati petrecut un Paste linistit, plin de lumina si caldura alaturi de cei dragi.


http://community.webshots.com/user/Dragaica


Mamica fericita de leuti minunati Tudor Sébastian si Félix Alexandru 10.08.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

hristos a inviat

monas sunt super tari pustii tai
ma bucur ca s au simtit bine in colacei


mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monas spune:

Buna fetelor,
Am avut-o pe mama aici o saptamana si ne-a invatat pe toti 4 cu ea. Acum i-am dat vacanta pt ca e sotul in conced si s-a dus sa o duca acasa in privincie, iar eu ma iau cu mainile de cap, ca m-am dezobisuit (cam repede) sa stau singura cu copii degraba urlatori si cersetori de a fi tinuti in brate. Astept sosirea sotului ins eara asta ca pe o alta minune. Apoi, peste o saptamana, mi-e teama ca vom fi dependenti de bunica, pt ca era tare bine cu ea. Nu neaparat ca ar fi facut ceva in locul meu prea mult, ci doar psihic staim ca am pe cineva alaturi in timpul zilei si noaptea cand si cand (ca sotul s-a cam denaturat in privinat scularii noaptea in caz de urgenta ). Maine seara ne ducem la ecografii de sold, speram sa nu avem probleme.
Cum ati petrecut Pastele?


Mergi la inceput