Piatra Neamt, Perla Moldovei (93)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Allexa, uite aici un table cu nr de clase aprobate si cati sunt inscrisi : http://www.isjneamt.ro/fisiere/pregatitoare/fisiere/Inscrieri.pdf

Se pare ca la cl. 1 sunt 57 inscrisi si 3 clase aprobate, deci ar mai ramane vreo 18 locuri pt etapa 2



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ellinia

eu nu m-am suparata pe nimeni, dar ... vorbesc de una singura pe aici

Ati verificat la scoli sa vedeti daca s-au afisat listele cu copiii inscrisi? La noi s-a cam depasit planul de copii. Au fost recenzati 95 de copii, inscrisi 97 din prima etapa, in conditiile in care sunt doar 4 clase a cate maxim 25 de copii. Deci, ar trebui sa mai inscrie doar 3 copii... lucru care nu se va intampla, desigur si vor fi mai mult de 25 de copii in clasa.

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)




In documentul ce l-am gasit eu pe sit-ul inspectoratului zice ca la sc. 5 sunt 100 inscrisi, dar 6 clase aprobate. deci mai e unde sa bage si altii.



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Lora- multumesc, dar i-am luat deja, i-am luat role 2 in 1, au si lama pentru patina de gheata.

http://community.webshots.com/user/allexa06

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Alexa, sa le poarte sanatos Razvanel!
Laura, da, am vazut si eu azi dimineata, o sa fie o gramada de copilasi pe acolo, cu 6 clase intai si 3 de pregatitoare . Si la scoala 2 am vazut ca e cam aceeasi situatie. Sunt zone intens populate.

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Salutare!
Lora - am fost si eu in Kaufland, sa vad, de curiozitate ce role sunt si am inebunit!!!Role cu McQueen!!! Pai de ce nu spui asa ? Nu este acelasi lucru cu " sunt role la oferta la Kaufland" .Stii ce-am facut? Le-am dus pe alea inapoi( chiar daca astea nu au si sina pt patina de gheata)si aseara i-am luat din alea cu McQueen Abia astept sa vad ce fata va face cand le va primi

http://community.webshots.com/user/allexa06

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona_patra spune:

Buna seara fetelor,
Hop si eu, mai greu dar va citesc cand reusesc sa am un pic de timp liber. Fetelor vreau sa va intreb daca stiti cumva cand incepe inscrierile pentru gradi? Din ce am aflat eu de la unitatile scolare mi s-a spus ca mai devreme de mai nu se pot depune dosare, voi stiti ceva?
Am vazut ca va-ti intalnit, imi pare rau ca nu am putut ajunge si eu, dar sper ca odata cu primavara vom iesi si noi mai des.
Va pup si va doresc o saptamana minunata.

Ramona de maimutel Diana (20.07.2009)
maimu diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Eu l-am inscris deja la gradinita pe Stefan

http://community.webshots.com/user/allexa06

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona_patra spune:

Buna Allexa,
La ce gradi l-ai inscris? Unde vreau sa o inscriu eu mi-a zis ca de pe 2 aprilie.
Acu nu stiu ce sa mai zic.

Ramona de maimutel Diana (20.07.2009)
maimu diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaR spune:

Salutare, salutare!
N-am mai intrat de cateva luni pe aici , dar vad ca activitatea e cam slabuta. Sa fi fost gerul de vina?
Poate de acum ne vom dezmorti si noi, restul.
Vad ca v-ati intalnit. Foarte frumos! Daca se incalzeste, poate mai iesim si noi.
Lora, cand vii cu bolfosica la cresa? Stii in ce grupa va fi?
Eu o tin pe Teo de cateva zile acasa. Tuseste. E o tuse veche, cand mai rebela, cand mai potolita, dar de trecut tot nu trece..Nici cu homeopate, nici cu siropuri de plante, nici cu legaturi caldute puse pe piept. Nu mai stiu ce sa mai incerc. Asteptam sa se incalzeasca si poate scapam.
Alexa, sa fie sanatos Razvanel si sa-si poarte rolele cat mai des si fara accidente!
pentru toate fetele!


Magda, mamica fericita de fetite: Ana Maria si Teodora

http://magdahobbyarts.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Salutare! Am botezat duminica un Tudor mic, frumos si foarte cuminte.

Ajutor! fetele cu fetite mai mari, imprumutati-mi si mie daca aveti, pt o zi, o pereche de pantofi negri de fetita, mar. 29. Ne trebuie la o serbare si musai negri. Eu tocmai i-am cumparat visinii si pt o serbare parca nu as da bani pe inca un rand de pantofi. Multumesc!



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput