Aradence DC (171)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

La multi ani Ilinca Miha sa va bucurati de ea impreuna cu tot familionul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

La multi ani, Ilinca!
Miha , sa va aduca numai bucurii...
Cristina si gemenele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Buna dimineata!
Haideti la cafea!
Ce bine-i in concediu ca pot dormi cat vreau dimineata.
Pruncii mei n-au somn, se scoala tot inainte de 8. Da' bine ca ma lasa pe mine sa dorm, stau linistiti si se joaca sau se uita la desene.
Azi il sarbatorim pe Dragos ca saptamana trecuta era prea mare aglomeratie cu Pastele, apoi am plecat la Bihor...


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Moni, mai ai nevoie de role? Acuma le-am capatat

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

MIHA da am ,ca nu i-am luat inca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Am terminat cu petrecerea lui Dragos si de atunci ma tot uit la poze.
Trebuie sa recunosc ca a fost cea mai reusita petrecere din cate a avut in 10 ani.
Au fost cei de la Cerino (http://www.cerino.ro/) si timp de 3 ore au facut tot felul de jocuri si activitati cu ei. Asta a fost cadoul nostru pentru el.
Au fost 17 copii si a fost un adevarat show.
Am primit si CD cu poze la sfarsit (tot ei au facut si pozele). Incerc maine sa pun poze, dar nu stiu care sa aleg ca toate-s faine, avem 420 poze.

Miha, ai nimerit la fix felicitarea, exact ca tortul cu Scooby Doo.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Io inchid, io deschid!!
Haideti la cafea!

Poze aniversare Dragos, 10 ani.

Daca aveti chef si rabdare sa le vizionati, sunt multe, 178 parca, am selectat cu greu din cele 420.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Alina, astept pozeleeee.
Edit ca le-ai pus deja. Ma duc sa vizionez.

Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

No ce fain...au fost si Lucas si baiatul Corinei?

Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Se vede ca s-au distrat maxim copiii! Am vazut-o si pe Ilinca. Ce-a mai crescut...si ea si Vic.

Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput