Aradence DC (171)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ducky spune:

Moni, mersi mult pt sugestii
Ioana, cum esti?
Noi de 1 mai stam pe acasa, nimic deosebit. Poate un mic gratar la bunica mea, la curte, daca e timp fain.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Salutare fetelor

Nu am avut timp nici sa mor de cand am ajuns acasa. Inca nu am terminat cu curatenia...

In 1 mai plec, nu stiu daca si cand apucam sa ne intalnim.

pe toate!


Povestiprafuite

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Iarna%202012&page=55" target="_blank">Pozele noastre in concurs(ym1 si 2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Hellou ,dau o cafea,vrea careva?
Nu stau mult ca trebuie sa pregatesc "incarcatura" - mergem in Gradiste pana diseara.
IOANA hai mai,macar juma' de ora sa ne intanim,uite de exemplu la o inghetata la gelateria de langa noi,intr-o seara zilele astea,pe la 21,ca atunci teoretic se intoarce lumea acasa .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

La multi ani Dragos! Multa sanatate si fericire, alaturi de cei dragi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Dragos la multi ani!!!
Maaai dar chiar ati disparut cu toatele ,se vede ca a dat caldura
Si noi am fost si ieri si alaltaieri zi lumina in Gradiste,azi mergem doar colo dupa ora 17, sper.Deocamdata am pus a doua tura la spalat,mai bucataresc ... de-astea ca toate zboara p-aci Maine iar o tulim ia iarba verde ,probabil la Simand cu toata gasca - amu' daca tot a zabovit atat, ar mai putea sa stea nepotica macar inca o zi la caldurica sa nu ne strice planurile de 1 mai .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Hallo!
V-ati prajit la soare?

Noi am fost la curte la niste prieteni (au un teren gol in fata casei) si ne-am gratarit, odihnit, povestit...
Ada, la Corina am fost.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Salutari fetelor!

Am ajuns cu bine, maine incep munca...unde? Va uitati la stegulet .

si mai vb!


Povestiprafuite

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Iarna%202012&page=55" target="_blank">Pozele noastre in concurs(ym1 si 2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ioana, n-am reusit sa ne vedem in minivacanta ta.
Ioi, Afganistan? Nu-i mai periculos ca in Iraq?

La multi ani Dragos de alina33!
(cu intarzaiere)


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

La multi ani David!
Ildi, sa va traiasca flacaul si sa va bucurati de puii vostri!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

La multi ani David!

Mergi la inceput