Mamici inimoase de Constanta - 162

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz

neata
ce a venit ploaiaaaa.... hihihi normal ca spalasem eu masina duminica....
Alina eu tot vreau la gura portitei, nu am ajuns vreodata. am inteles ca e cam scump totusi....
Miha ati rezolvat problema alergiei? imi venea sa te sun mai tarziu vineri sa te intreb....


Rox,acum am vazut mesajul...puteai sa ma suni,fara nici o problema...da,am rezolvat-o dupa vreo 4 ore petrecute in urgenta si asta noroc cu un amic care lucreaza la smurd,caci altfel cine stie cat am mai fii stat...desi,cea care l-a preluat a ramas si ea foarte uimita de rapiditatea cu care s-a manifestat alergia....
Oricum,iti multumesc inca o data pt ajutor!


MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui mery_anna


Am cateva formulare 230 adunate pentru asociatia copiilor hipoacuzici din care face parte si Ionut,formulare adunate de la persoane cu domiciliul in Constanta.Puteti sa-mi spuneti unde este si cum ajung de la gara la Administratia Financiara,si daca pot depune aceste formulare fara imputernicire din partea contribuabilului?In unele judete se cere aceasta imputernicire.Multumesc!

O zi minunata!




Mary,de la gara,iei orice mijloc de transport care te lasa in statie la fostul cinema Republica...cobori in statie,te intorci vreo 10 m,pana la trecerea de pietoni semaforizata si traversezi strada,care da in IG DUCA...o iei pe IG DUCA,sper bulevardul Mamaia,pe si la prima intersectie(cred ca sunt vreo 100 m pana la prima intersectie),pe dreapta este fostul CEC,actualul ANAF....
iti primeste si fara imputernicire,le faci in dublu exemplar,originalul ramane la ei,copia la tine cu nr de inregistrare,daca ai peste 10 faci un opis,cu numele persoanleor si CNP-uri si depui opis-ul in dublue exemplar!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mery_anna spune:

Multumesc tare mult Mihaela,
Sanatate si toate cele bune!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Neata!

Fetelor unde sunteti? Haideti la o vorba!
Eu propun o intalnire, ca sa mai animam atmosfera, ce ziceti?

Vroiam sa va intreb daca v-ati plimbat cu telegondola de curand, cat mai e biletul?

Am o rugaminte, pentru o mamica care are 3 copii si unul pe drum, doi sunt micuti 1 an si o luna si 2 ani si o luna, daca aveti un carucior sport, daca ar fi de gemeni, e si mai bine, ii este de mare folos.




Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


Mery: multa sanatate

Eu v-am rugat de carucior, dar daca mai aveti si altceva de donat hainute sau incaltaminte, le-ar fi de mare folos. Are o fetita de 9 ani, o fetita de 2 ani(care e mai maricica are vreo 18 kg) si un baietel de 1 an. Fetita e in clasa cu Sebi, asa am aflat de ei si am vazut ca au nevoie de ajutor.

Scuze ca am indraznit, dar stiu ca voi intotdeauna ati fost inimoase


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

helauuu,

mery
sanatate

simona, la un moment dat a fost donat la actiunea de Craciun de la Dorally un carucior de gemeni in stare absolut perfecta, care se afla la Dodo, daca nu s-a vandut intre timp.

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui lulu77
simona, la un moment dat a fost donat la actiunea de Craciun de la Dorally un carucior de gemeni in stare absolut perfecta, care se afla la Dodo, daca nu s-a vandut intre timp.

Acel carucior nu a stat niciodata la mine ci la happy (caci avea loc de depozitare)apoi la mama unei prietene de ei din Navodari...nu stiu daca mai exista ori ba.Eu vorbisem cu cineva de la un centru de copii cu dizabilitati sa vina sa-l ia pentru acei copii;nu stiu daca l-au luat ori ba.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Dodo, scuze, eu tineam minte ca l-ai luat la Navodari. inseamna ca am retinut gresit, nu a fost cu intentie.

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

simo, pt fetita de 9 ani am eu de la miruna ceva lucrusoare, tocmai ce am facut o razie prin dulapuri si sunt pregatite, daca poti afla masura la incaltaminte pot sa iti dau si incaltari nr 35.

noi ne pregatim de we


mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


Vladis
: multumesc mult O sa-i fie mare nr.35, ca Sebi poarta 33, dar nu e o problema asta, ca-i vor fi bune la anul. Poti sa le aduci la munca si le recupereaza sotul.

Poate stie ceva Happy de carucior, dar nu cred ca a rezistat atata timp.

Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput