Mamici inimoase de Constanta - 162

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cornelia
Ma uit si de incaltaminte dar iar nu stiu daca se potrivesc, Maria poarta 36-37, poate gasesc ceva mai mic.
Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003), Stefan (4 mai 2005) si Vladimir (27 iunie 2009)

Poti sa-mi dai mie , ca eu port 35 !

Ghiulten, mami implinita de printesa-domnisoara Ayla (15.01.2004) si buburuza mica Alara (25.01.2012)

Hai sa-l ajutam pe Bibi sa se faca mare http://viatacudba.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cornelia
Ma uit si de incaltaminte dar iar nu stiu daca se potrivesc, Maria poarta 36-37, poate gasesc ceva mai mic.
Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003), Stefan (4 mai 2005) si Vladimir (27 iunie 2009)

Poti sa-mi dai mie , ca eu port 35 !
Scuze ca nu am coborit ieri din masina, dar dormea Alara si nu am vrut sa o mai deranjez, ca o mai trezisem o data mai devreme si abia a adormit la loc.

Ghiulten, mami implinita de printesa-domnisoara Ayla (15.01.2004) si buburuza mica Alara (25.01.2012)

Hai sa-l ajutam pe Bibi sa se faca mare http://viatacudba.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Neata! Imi joaca feste calculatorul si am trimis mesajul de 2 ori, asta nu inseamna ca am nevoie disperata de incaltaminte .

Ghiulten, mami implinita de printesa-domnisoara Ayla (15.01.2004) si buburuza mica Alara (25.01.2012)

Hai sa-l ajutam pe Bibi sa se faca mare http://viatacudba.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
Ghiulten hahaha ai fost foarte draguta
Cornelia, asa deci, esti pe picior de egalitate cu Maria?
si eu m-am cam socat vara asta, Patrick are sandale 35... crocsii lui imi intra... asa ca daca ma vedeti peste 2 ani cu crocsi cu Mickye Mouse sa nu va radeti prea tare de mine [:d]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Happy .

Au copii astia mari ai mei un picior . Pana si Stefan, care nu e prea inalt, poarta 35. Iar Mariei tocmai i-am dat o pereche de adidasi de ai mei (care ma strangeau, e adevarat, dar eu port 38 ). La anul, iau eu de la ea. Compenseaza Vladimir, pe care il tot astept sa creasca, sa ii vina incaltamintea pe care o purta Stefan la varsta lui. Dar nici o sansa, la anul poate. Fiind bebelusul familiei, se gandeste sa o ia mai domol cu crescutul .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

mamaaaa, si Stefan e mai mic ca Patrick!! traiesc pe picior mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Salutare dragelor!
Si eu pe aici pe fuga. In mare suntem bine, intrati in rutina pana-n gat .


***************************************
Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David, Bibi
***************************



1 , 2, 3
Eu, Alexandra -Elena & Teodora Lucia




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

bine v-am regasit! am revenit la job dupa cateva zile de bolesnita, asta asa, ca nu cumva sa ies pe minus la bilantul de sfarsit de sezon sunt in a patra zi de tratament, am trecut prin toate starile posibile, cu migrene cumplite, fata desfigurata de la sinusurile inflamate de ziceai ca mi-am injectat botox, acu a coborat spre gat, sunt numai buna de "vocea romaniei"

simo, am adus lucrusoarele, i le dau lui dan, stie despre ce e vorba?

cat despre nr la picior, miruna vad ca a ramas la 35 ca si mine, asa ca de vreun an ne incaltam la comun, ea e happy ca are acces la incaltarile mele cu toc, iar eu am o paleta diversificata de balerini

georgi, sa iti traiasca flacaul cel frumos si ochios, sa va aduca numai bucurii!


mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


La multi ani TEO ,sa ai o viata fericita si implinita alaturi de cei dragi

Vladis: multumesc mult Poti sa i le duci sotului ca i-am zis, dar o sa-l sun sa-i reamintesc.Multa sanatate





Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui happymumy
Lunga poveste a caruciorului ! Am reusit saptamina trecuta sa-l vind in sfirsit, pentru ca nici mama prietenei mele nu mai vroia sa-l tina, asa ca ... saptamina viitoare o sa primesc banutii pe el si o sa ti-i aduc dodo sau o sa ti-i trimit in cont.

Happy,acel carut a fost donat pentru 3 copii speciali din Ct,deci banutii trebuiesc trimisi pt David,Bibi si Bogdan;direct de tine in cele 3 conturi sau daca nu poti ii retrimit eu spre ceilalti doi copii.

La multi ani !Teo...

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput