Mamici inimoase de Constanta - 162

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

rox, ce v-a anuntat la sedinta, se recupereaza pe 5 mai? cat despre tabara, no chance cu clasa, ia in considerare alte optiuni.

dodo, ce sa mai zic? e frustrant sa dai piept cu atitudini obtuze si superficiale, mai ales cand e vorba de puiul tau


mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Angi, nu, nu se recupereaza. ziceam macar cu scoala daca nu cu clasa
Gabi, bine ca sunteti ok!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaela77O

lasati copiii sa mearga in tabara,nu ii veti pierde ii veti recupera,dupa 7-8 zile...Andreea a mers in fiecare an,incepand din clasa intai...

Asa e,Georgi,ce am face noi cu banii aia,dar eu si ei nevoie si de lucruri din astea...si pe langa cheltuielie alea mai adauga...un milion,doua...mai cumperi un maieu,un chilot,o bluza noua....



Tocmai Miha... se fac 1000 lei fara cheltuielile aferente pregatirii Acu sincer... multi bani pt mine, dar daca da semne de revenire cu scoala (si da de vreo luna incoa ) nu o sa-i refuz copilului placerea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

http://www.telegrafonline.ro/1335387600/articol/197037/festivalul_zmeielor_pe_plaja_h2o_din_mamaia.html uitati ce dragut, Festival de Zmee in week end, incepand din 28 pana in 1 mai, pe plaja H2O. e de mers cu copiii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

rox, ce bine ca nu se recupereaza, miruna era disperata ca rateaza antrenamentul de dans pt scoala multumim de anuntul cu zmeele, abia astept sa il ducem pe vladi


mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
Patrick a inceput azi mini-vacanta cu ocazia zilei scolii. hehe, erau obositi rau![ :D]
si noi o sa mergem la zmee... si mai vedem ce mai coacem in zilele libere. nu cred ca picnic-uri ca am oroare de aglomeratie.... ce idei mai aveti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Neata!

Noi nu avem nimic deosebit in plan, doar plimbari pe plaja imi doresc, muncim amandoi pe 30.

Dodo:multe putere in continuare, sa terminati cu bine

Tabara o mai aman 1-2 ani, nu am curaj inca


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

hello!

rox, da' ce bine a picat ziua scolii chiar ca e minivacanta la patrick... m-ai starnit sa mai gugalesc dupa evenimente, vor fi oricum o groaza de concerte, mai ales in mamaia (asta pt cei pasionati de freaca-da-disk ), de 1 mai se deschide in sfarsit cinemacity in maritimo, iar sambata si duminica vor fi ateliere de creatie si teatru de papusi tot acolo, dar parca e pacat ne distram indoor pe asa o vreme frumoasa. pe mine parca m-ar incanta o plimbare cu autobuzul supraetajat pana la zmee, ca nu l-am testat pana acum si oricum cred ca va fi nebunie cu parcarea masinii. iar in eforie va fi ceva targ de antichitati.
oricum, distractie maxima tuturor oamenilor muncii!!!


mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

da, da, buna ideea cu autobuzul!!! si noi l-am testat anul trecut, o sa o facem si acum
nu, de stat inauntru... nici gand. io ca io dar astia ar turba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Eu as vrea sa dorm in minivacanta asta . Nu avem nici un plan. Sa vedem pe unde ii alergam pe copii (sau ei pe noi).




Mergi la inceput