Prietene la bine si la greu - 164

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Fetele din Iasi, voi ce planuri aveti pentru 1 iunie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:

Ionela, si restul fetelor din Iasi, intalneala????

Ancutza,ma bucur mult ca Sabi e mai bine!
Pisoiasii ii voi tine pana vor sti sa pape singuri....deci destul timp pt Lexi sa se joacce cu ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lumi_Richard

Ionela, si restul fetelor din Iasi, intalneala????

Ancutza,ma bucur mult ca Sabi e mai bine!
Pisoiasii ii voi tine pana vor sti sa pape singuri....deci destul timp pt Lexi sa se joacce cu ei

My english rose Alexa Annabelle Denise 7 Oct 2009
www.youtube.com/watch?v=mzOPlaMmkSg" target="_blank">Filmulet1
www.youtube.com/watch?v=nbjgqqH5BN8" target="_blank">Filmulet2
www.youtube.com/watch?v=JiHmBGr3F6I" target="_blank">Filmulet3

`Daca asteptam sa traim intr-o lume mai buna trebuie sa contribuim la crearea ei.`
Mahatma Ghandi

Eu ma gandeam la Arca lui Noe , la Barnova, cu totii... mare intalneala ! ca mi-e tare dor de voi... ce spuneti?

Sau aveti alte propuneri care sa cuprinda si intalneala ( ca daca e vreme neprietenoasa, Arca nu e chiar o solutie, zic)

Mami fericita de Mihnea si de Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Hello
Am fost plecati la Sinaia si n-am citit forumul ,iar acum m-am intristat rau citind atatea vesti proaste aici .
Scriu cate ceva dar iertati-ma ca sunt atat de expeditiva ,nu ma lasa astia mici la calcu;ator deloc.

Ancutza imi pare rau ca a patimit asa micuta Sabina ,totusi ma bucur ca este mai bine acum. Va tin pumnii sa treaca repede si usor saptamana departe de familia ta

Lumi , Flo ce de versuri stiu fetele voastre
Ce se va distra Alexa cu pisoii .Si noi am smotocit niste pisici la Sinaia

Stanucel sper sa treceti peste problemele care v-au despartit si sa-ti gasesti un job bun curand.

Tina au fost frumoase pozele din vacanta
Tin pumnii sa nu fie nimic in neregula cu acea alunita a sotului tau.

Miany ce haios e David si istet foc !
Si noi salutam italiencele ,imi lipsesc mult de pe forum.

Licu nu fugi in lume ,se duce ea si burtoaca aia ,am zis !
Cei mici sunt adorabili !!Si au crescut tare mult

Raluci imi pare rau pt verisoara ta
Ce fain ca aveti puisori si curcanei

Dana am admirat comorile tale in filmulet ,sunt asa de dulci ,pacat ca nu pot sa-i vad si pe FB ,probabil imi trebuie cont .
Imi pare rau ca nu merge prea bine gradi ,sper sa treaca repede faza asta .
Tin pumnii sa mearga bine diversificarea lui Lucas

Dymomo condoleante pt soacra ta ,m-au emotionat cuvintele cu care ai descris-o .

Na bo ma bucur sa te citesc ,ai vesti frumoase depre Amalia .Sper sa ne scrii mai des

Magda ce mai faceti voi ? Pregatiti petrecere mare la terminarea gradinitei ? La noi se discuta despre o zi la Bran ,dar majoritatea parintilor nu au fost de acord si a ramas sa mergem la mini discoteca .

Lyly si Iustin este ffff incapatanat .La fel simt si eu ,ma termina psihic uneori .

Angy ma bucur ca ai nascut cu bine ,sa fie sanatos si fericit micutul Andrei ! Felicitari pt

Monis ce mai faceti ? Ma bucur pt Santi dar si pt tine ca au venit bunicii


La multi ani draga nostra Lili !!!! Sa ti se implineasca toate dorintele frumoase ,sa fii sanatoasa ,fericita si iubita !!!


Trebuie sa inchei .O saptamana frumoasa tuturor !




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Neatza,

Multumesc pt gandurile voastre, socul si durerea inca ne macina, intrebarile de asemenea, doar ea stie ce a fost in sufletul si mintea ei. Sa ne fereasca Dumnezeu de stfel de ganduri.

Floricik cred ca e mortala ema cum recita

Stanucel va doresc sa va gasiti linistea si sa reusiti sa treceti peste momentele grele

Ancut sanatate multa Sabinei sa treaca cu bine peste boala

Tina sa va fie de bine vacanta

Miany David este total

Nabo frumos ce zici de Amalia, ma bucur ca ne scrii

Lyly gata, a venit tati, va pup

Ce tare ca o sa aveti pisoiasi Lumi, o sa se joace alexa cu ei , eu inca nu i-am aratat lui remus puii, mi-e mila de ei

Alexa cum esti, ce face burtica ?

Nu imi vine sa cred ca mai avem putin si incepem diversificarea

Dymo frumos zici de soacra ta, cum sunteti v-ati mai linistit ?

Monisu totul bine ?

pt 2 iunie vrem sa mergem la ferma animalelor, dupamasa, sper sa fie vreme buna, oare ne cuplam mai multi ?

zi frumoasa






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

si pt ca a functionat in trecut vin si zic, Caramida Lucitoare da Doamne sa iasa Soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmickey spune:

neata la o

nu am ce sa rezolv cu al meu sot, minte muuult,si nu am incredere in el nici sa il trimit la paine povestea asta este veche...

vreau si eu sa merg la ferma animalelor, eu stiu ca este undeva in com.Pantelimon?
imi propusesem de ceva timp sa o duc pe adelina,dar vremea asta ne tine in casa sau pe langa casa

o saptamana usoara va urez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Fetele din Iasi,daca nu ploua,sunteti interesate sa ne vizitati incepand cu orele 17?
Noi va asteptam cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lumi_Richard


Fetele din Iasi,daca nu ploua,sunteti interesate sa ne vizitati incepand cu orele 17?
Noi va asteptam cu drag!

My english rose Alexa Annabelle Denise 7 Oct 2009
www.youtube.com/watch?v=mzOPlaMmkSg" target="_blank">Filmulet1
www.youtube.com/watch?v=nbjgqqH5BN8" target="_blank">Filmulet2
www.youtube.com/watch?v=JiHmBGr3F6I" target="_blank">Filmulet3

`Daca asteptam sa traim intr-o lume mai buna trebuie sa contribuim la crearea ei.`
Mahatma Ghandi


da da daca nu ploua venim

Mami fericita de Mariuta
si de de 27 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Monica, ce mult mi-ar placea sa va vad!!!!! Doamne-ajuta sa nu ploua!!!!!!

Cine mai vine???? Sa duc un pic de munca de convingere? Miroase a flori de tei, canta cucul, mierla si restul pasarelelor pe care nu le-am mai vazut vreodata, sunt si 3 vacute cu 2 vitei pe langa casa noastra, avem pietris(in loc de nisip) in fata curtii, spatiu in curte si in afara ei , jucarii....si mergem sa cumparam ceva sucuri,fructe si biscuiti!

Mergi la inceput