Prietene la bine si la greu - 164

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Raluci vad ca aveti artificii la Chiajna .
Tare frumos au urcat baietii in acest retur in clasament .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui shtephy

Raluci vad ca aveti artificii la Chiajna .
Tare frumos au urcat baietii in acest retur in clasament .


da da, chiar avem echipa misto, doar ca artificiile l-au agitat pe renus, care incerca sa doarma

haide chiajna haide chiajna ole ole

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Cu intarziere

Timeea cea frumoasa

care e treaba cu grupurile private?se propune asa ceva aici pe dc?? ar fi foarte dar foarte interesant si benefic si pt noi cele de aici..

Raluci vazut strumful mic foicios pe fb, nu pui si la feti aici filmuletul? cat e de harnicut el si se foieste
Sper sa prestez si eu cat de curand un filmulet sa il vedeti pe Dragosu cum se tine dupa curutu' Amaliei, le-am desfacut cortul si se baga amandoi in cort, si chicotesc si se hlizesc

Bai da urate vreme...

Dozz, tot nu ai zis, ca te vad activa pe la noi, deci ai timp, deci ai scapat de vechiul job ft solicitant, ha?

Ramonika, gata delegatia?

Ancutz? ce faceti bre?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13


Ancutz? ce faceti bre?




Ufff, nu reusesc bre, nu reusesc...

Suntem bine, multumim de intrebare (Lumi)
Prin casa, pe-afara, timp liber aproximativ 2 ore pe zi, habar n'am de ce sa ma apuc intai. Sabina vrea numai "in bate la mami", sa cantam, sa construim, sa ne jucam, dar neaparat sa stea lipita de mine...Incerc sa-i acord in intregime putinul timp ramas din zi, asa ca, din pacate forumul il citesc mai mult de la servici, si tot pe diagonala, ca nu este timp.

Bai Licu', asa frumos povestesti de copilasi ca mai mai ca imi vine sa ma apuc de treaba

La multi ani Timeea, Diana ma bucur sa te vad pe la noi

Gabitza din pacate nu pot sa te ajut cu sfaturi pentru ca Sabina nu a mai dormit singura in patul ei de vreo 6 luni , dar si ea se dezveleste noaptea, in schimb ea nu suporta sa fie invelita, ma mai trezesc eu din cand in cand si o acopar, dar se dezveleste la loc
Ai doi copii tare frumosi

Dankutza e clar ca Cezara are inclinatie spre dansuri, eu nu am mai vazut copil care sa se miste asa la varsta asta

Monis ce fain ca au venit bunicii, sper sa reusesti sa te odihnesti ... nu stiu daca am apucat sa-ti spun, Iulian e genial, m-a lasat cu gura cascata cand l-am vazut cum citeste literele

Cuscri ati iesit la balaceala cu cizmele de cauciuc? , auzi, da' niste poze cand mai pui?

A'propos de poze, eu nu am reusit sa vad poze cu Lila, nu imi gasea pagina de picassa

Baaaaiii, da' pe Many de ce nu o mai citim? Mami de Firicel ce faci? Te-am suparat cu ceva? eu stiu ca nu e timp, dar hai si scrie doua vorbe despre voi

Miany atat pot sa spun POZE POZE POZE !!! nici nu mai tin minte de cand nu l-am mai vazut pe David

Raluci pe voi va admir mereu pe Fb, stii deja ca-mi sunteti dragi si ca stau cu ochii pe voi

Lumi nu stiu pe cand vacanta exotica, saptamana viitoare merg in Santorini si Creta pt un infotrip , Alexa ce face? ce mi-e dor de voi, oare in ce secol ne vom mai vedea?
Sa stii ca si Sabina face baie cu tati, si nici eu nu vad o problema in asta.

Floricik pe un' te-ai plimbat?

Ionela pregatesti o friptura de iepure?

Tina ce frumos e Geo, zici ca-i fetita

RamoC urmatorul sigur va fi cu fundite , felicitari pentru baietel

Na, ca am reusit sa ard mancarea si sa-mi pun si sotul in cap ...Am vrut sa fac un pui cu smantana si a iesit pui cu arsura de smantana

Va pup, duminica placuta la toata lumea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Hahaha, chiar ca Ionela pregateste fripturica de iepure

ps. si eu si ancutza vazutaram poze pe fb cu strumfi de ionela smocaind niste iepurasi, ca sa intelegeti de ce ne hlizim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Salut

Mai fetelor, dar asa ma stiti voi pe mine? Cum sa fac friptura din musafiri. Iepurasii sunt doar in trecere pe la noi spre noua lor casa. Acum sunt baricadati in balcon sa fie protejati de strumfi... mi-e o mila de bietii iepurasi :((((



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

neata

La multi ani pentru Elenele si Constantinii nostri!

eu sunt in butoi rau de tot...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b

dankuta cezara este delicioasa, misto ideea cu zdranganitul la sold




A fost ideea kineticului ei iubit. Era intr-o veselie. Fugea de pe saltea sa se duca sa zangane.

MA bucur ca Cezar e bine acum!

Participam la Concursul Klorane
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=momente%20klorane%20bebe&page=1" target="_blank"> Va rugam votati pozele da1 si da2. Multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

neataaaa

rise and shine!

suplimentez cafeaua de la Iasi si urez si eu sarbatorilor de azi. Eu am uitat de dimineata sa-mi felicit jumatatea , ca sa nu mai zic ca aseara am fost sa cumpar ceva si am gasit si un cadoul pt el, pe care pana la sfarsitul cumparaturilor, am uitat sa-l iau .

Ramonika chiar ma intrebam ce faci... imi pare rau ca esti necajita - un gand bun de tot pentru tine .

n-am reusit sa vad pozele de pe fb cu iepurasi, pt ca... nu intru pe fb . Grupuri private de discutii pe DC ar fi super, promit dezvaluiri senzationale daca ne facem asa un grup (poate nu stiati dar Dan Diaconescu is my second name )

Ancutza calatorie frumoasa sa ai, ramane sotul singur cu Sabi cat esti plecata?

Gabitza nu stiu cum ai putea sa faci; Iulian doarme complet dezvelit dintotdeauna, e ca o soba, tot timpul cald, chiar cand e racoare in casa si eu trag patura pe mine.


gata, la munca, sa aveti saptamana minunata




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

La multi ani de Sf Constantin si Elena!

Participam la Concursul Klorane
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=momente%20klorane%20bebe&page=1" target="_blank"> Va rugam votati pozele da1 si da2. Multumim

Mergi la inceput