Piatra Neamt (95)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui pogonici1977

laura dar daca ai cauta pe net biclete SH , crezi ca ar fi o problema??

cea mai fericita mami de printesa
http://davf.daisypath.com/O2Kmp3.png
http://lpmf.lilypie.com/glMep2.png



M-am gandit si eu, dar ar fi o problema daca nu ar fi de pe aici din zona si ar trebui sa platesc transport prin curier. M-ar ajunge transportul cat jumatate de bicicleta. Nu am cautat inca, dar am sa ma uit si pe net, poate gasesc ceva pe aproape.



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

fetelor sunt atat de speriata de imi vine sa urlu
am fost ieri dupa amiaza in strand la topogane cu dra mea si sotul ...totu bine si frumos
azi dim cam mam trezit mam uitat pe sub bluza de pijama si vad o pata rosie sub sani si f putin tare,ca si cum mar fi intepat vreo insecta..desi eu ieri nu am simtit nimic ceva neuregula..am stat doar pe banca.acum astept sa se trezeasca sotul si sa vedem unde mergem la doctor sa putem identifica de la o ce o fi... (mie frica sa nu fi fost celebra capusa si eu nu am simtit nimic)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

pogonici, bafta! Eu nu cred sa fie capusa, ca ai fi gasit-o si pe ea. Si nu, nu simti nimic cand se prinde o capusa de tine, e doar chestiune de noroc sa o vezi, sa o gasesti. Sper sa nu fie nimic!



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

'Neata!
Multumesc mult pentru urari, fetelor!

si daca ne dati un like pe FB si la pagina DCS Travel, va raman profund recunoscatoare:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=275132092584291&set=o.303960892825&type=3&theater

Sasha de Iulia, bine ai venit pe lume, iti dorim o viata lunga si frumoasa! Felicitari, mami!

O zi frumoasa tuturor!

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Pogonici, poate nu e vorba de capusa, dar cel mai sigur iti spune un dr. Cred ca poti merge la urgenta la spital si sa studieze pata aia. Bafta multa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Sunt pe fuga, revin maine dimineata, vroiam sa-i spun Laurei ca mai am eu drumuri in Bacau, nu stiu exact cand ca de abia am fost, dar dau de stire cand merg.

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Salutare!
Nu am mai intrat de mult, dar sunt tare ocupata cu serviciul, abia de mai fac fata la toate .
Laura - stiu eu pe cineva care are doua fete gemene ( acum au mai crescut) si are doua biciclete, una albastra si una rosie, rotile cred ca sunt de 14.De fapt asa are si Razvan in momentul de fata.Crezi ca ar fi bune? Sa vorbesc cu tipa ?
Lora - La multi ani si din partea mea
Iulia - felicitari mamico! Ce repede a trecut timpul, parca abia ne spusesi de samburelul din burtica .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Buna dimineata!
In dimineata asta ploioasa bem cafeaua si citim ziarul cu acest domn:





Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui allexa06

Laura - stiu eu pe cineva care are doua fete gemene ( acum au mai crescut) si are doua biciclete, una albastra si una rosie, rotile cred ca sunt de 14.De fapt asa are si Razvan in momentul de fata.Crezi ca ar fi bune? Sa vorbesc cu tipa ?



Multumesc ca te-ai gandit la o solutie! Doar ca ma gandesc ca 14'' ar fi cam mici rotile pt ei. Probabil acum, vara asta ar fi ok, dar ei cresc si chiar daca s-ar bucura de orice ar primi, sa ajunga sa pedaleze cu genunchii la piept nu e prea comod. Ma gandesc sa le iau de 16, sa le foloseasca vreo 2-3 ani, pana se rup .





Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaR spune:

Buna dimineata!
Multumim Laura pentru cafea! Ma gandeam ca si in bazar e posibil sa gasesti biciclete sh. Chiar si pe la moldoveni.
Lora, cu intarziere iti urez si eu "la multi ani!"
Bun venit micutei Sasha de Iulia!
Pogonici, asa cum zicea si Laura, daca era capusa, cu siguranta o gaseai si pe ea pe locul intepat.

Sa aveti o zi linistita!

Magda, mamica fericita de fetite: Ana Maria si Teodora

http://magdahobbyarts.blogspot.com

Mergi la inceput