Aradence DC (172)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

La multi ani Elisa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Moni, am intrat dincolo sa vad daca ai dat ceva vesti ca aici era pauza.
Dau si aici copy-paste sa afle si fetele ca ai ajuns cu bine.
Suntem alaturi de tine si asteptam vesti bune.

Citat:
citat din mesajul lui monica70

Ceau fetele,am intrat sa va zic ca am ajuns cu bine
Nu prea pot scrie ok cu tastatura franceza.
Mai intru speer maine dupa ce ne intoarcem de la consultatie
Interpretarea celor de la PET CT e la fel de naspa cat o interpretasem eu ba si mai si

Noapte buna



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

La mine tot vesti proaste,dar dupa rezultatul de la petct ma asteptam
Si profesorul e de parere ca la cat de extinsa e boala e prea tarziu pentru trialul cu vaccin + IPI in plus investigatiile gen pet ct nu-s subventionate;dar nu ala ar fi baiul ci timpul
Iar ipi au dar nu e decontat decat pentru asigurati si ala e 80000 euro un ciclu,dupa cum v-am mai zis
La sfarsitul anului vor primi insa anti-pd1 cel de care va ziceam ca urmeaza si in Franta,iar ala e platit de companii farmaceutice si m-ar primi gratis
Ideea e sa si rezist pana atunci si a recomandat sa incep urgent cu ipi in RO daca am posibilitatea ,iar daca nu merge ala,apoi cu chimio
De operatii nu mai e cazul ,decat eventual daca arde pe undeva
Nu va mai zic pe unde si in cate locuri s-a extins,ca destul am speriat-o pe Ingrid - si da si profesorul a fost de parere ca toate de la melanom se trag,ala e modelul de raspandire = ca un dalmatian ca asa arata pe alb negru
Pusi la toate va scriu de-acasa mai multe
PS daca cineva dintre voi cunoaste pe cineva de la spitalul de oncologie din Timisoara va rog sa imi spuneti urgent

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Moni, imi pare tare rau pt. vestile proaste.
Da' pe unde s-a extins? In afara de nodulii de la plamani...
Cand te intorci?


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Am pus cateva poze de la festivitatile de incheiere scoala si gradi, AICI.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Moni, cand ajungi acasa?
Cred ca ti-am scris si in mail, nu cunosc niciun medic la oncologie Timisoara.
Nu ar fi mai bine sa mergi la Cluj? Intreb si eu...stiu ca sunt cei mai buni oncologi acolo.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Moni, vestile tale pe mine m-au redus la tacere! Nici nu stiu ce sa-ti spun si cum sa te incurajez, cert e ca am sa ma rog in continuare pentru tine!!!
Daca te putem ajuta cu ceva, chiar si moral, te rugam sa nu eziti sa ne ceri ajutorul, pentru ca azi vorbeam cu Fla si Ada si nici macar nu stim cum am putea sa fim alaturi de tine!





www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Moni, cum a zis si Clau...ne gandim la tine si iti suntem alaturi pentru orice. Esti in gandurile si rugaciunile noastre. Te pupam cu drag. Nici eu nu stiu pe nimeni la oncologie...niciunde.

Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Moni sunt cu gandul si rugaciunile alaturi de tine. Ma rog sa iti dea Dumezeu putere.

Tudor e plecat la Brasov o saptamana cu baschetul.
Flavia te-am sunat azi, dar nu ai raspuns.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Moni, nici eu nu stiu la TM la oncologie pe nimeni, doar la pneumologie la Padurea Verde.
Am simtit vestile tale ca un pumn in stomac. Te incurajez si eu si ma gandesc la tine. Fii puternica, pentru tine, pentru copiii tai, pentru toti cei dragi tie! Psihicul conteaza enorm. Tu scrie in continuare, bune, mai putin bune, nu conteaza. Noi suntem aici una pentru cealalta.
Te pup si te imbratisez tare de tot!

Mama Marei si a Dorei


www.facebook.com/media/set/?set=a.108185485984290.8158.100003785175018&type=3" target="_blank"> TUTU-uri Handmade

Mergi la inceput