Mamici inimoase de Constanta - 163

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

rox, da, trebuie sa avem noi, o fi criza si in franta ce sarbatorire frumoasa ati avut si tema cu pasaroii e super! locatia e cumva la lakeview? ce mare s-a facut si luca !!

in sfarsit simt si eu caldura, cred ca e de la umezeala... in orice caz bine ca s-a potolit vantul ala nebun!

vacante placute tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

da, la lakeview am fost. asa tare s-a distrat sarbatoritu' ca a trantit o insolatie
cu adevarat o zi sa isi aduca aminte....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Buna dragelor!
Multumesc pentru gandurile bune, eu o tin intr-un stress, am terminat cu examenul si am intrat in varuieli, acum suntem in faza de smotru , abia azi am montat calc si netul asa ca sunt la raport .

Angi etilotest cauta la tenico-medicale pe Mircea, langa farmacia Dom sau la orice farmacie, am vazut pe undeva afis ca au dar nu mai stiu exact unde.
Boti am vazut reclama la emisiune, dar nu am vazut si emisiunea, dar pune si tu niste poze.

Va doresc o zi buna si odihna placuta celor ca sunt in co.


***************************************
Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David, Bibi
***************************



1 , 2, 3
Eu, Alexandra -Elena & Teodora Lucia




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Camelia, ah, spor la santierit!! recunosc ca nu imi e dor deloc de asa ceva
doamnelor, noi plecam maine. sa aveti zile placute si mai racoroase.... ne auzim saptamana viitoare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Buna, fetele!

La multi ani LEDITIA, multe bucurii si impliniri alaturi de cei dragi

Roxana: drum bun si concediu odihnitor Frumoase pozele, copiii s-au distrat de minune

Camelia: spor la treaba, sa terminati repede si felicitari pentru diploma

Eu sunt intr-o perioada mai agitata,datorita schimbarilor, cu ajutorul lui Dumnezeu sper in cateva luni sa se aranjeze lucrurile.






http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

Ledi, La multi ani si multa sanatate tie si puiului tau!

Rox, drum bun si distractie placuta!

Simo, bafta in toate cele!

vine careva sambata la concertul Jessie J? eu trebuie sa vad daca ma ia miruna

we placut tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Ct
La multi ani sarbatoritilor!

Roxrelaxare maxima in miniconcediu

Simona sa gasesti cat mai repede tot ceea ce ai nevoi

Angi distractie max la concert

Cami felicitari si spor in toate!

Boti n-am reusit sa vad emisiunea...dar macar un link ne lasi


all

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Buna!

Eu pe la munca, plictiseala, ca normal ca lumea e la plaja

Vladis: noi mergem maine la concertul organizat de Europa FM pe plaja dintre Venus si Saturn, la cel din Mamaia nu mai ajungem.

Weekend placut



http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Sa va spun si voua ce-am patit....In vederea achizitionarii de mobilier pt viitorul cabinet am batutu palma cu o firma..am dat 50% din pret ca avans. Ni s-a promis ca in 3 saptamani fac montarea..Buuuunnn si trec cele 3 saptamani , nu ne contacteaza nimeni, sunam, intrebam...cica ..scuzati-ne dar este vara ,mult de lucru prin urmare mai dureaza inca 2 saptamani...Se implineste si acel termen , iar nu ne contacteaza nimeni,..nu ni se raspunde la email...mergem peste ei..seful lipsea..le cerem banii inapoi si supriza..suntem sunati sa venim sa ne luam banii...dupa 6 saptamani ei nu se apucasera de comanda!!!!!
Firma este una mare, nu un atelier de la cotul straziisi se numeste AgerMobili-Mobilierul casei tale..http://www.mobilierulcaseitale.ro/cere-oferta/ sunt aceeasi care au si firmele AgerSoft (de calculatoare si consumabile)

Deci cand auziti de ei sa fugiti...departe!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi_aluna spune:

Ha! Eu stiu cel mai bine cum e sa astepti dupa astia, am mobilat 2 case si un apartament, pe rand, si mi-am luat teapa cu mai multi. Cei mai seriosi au fost de la Kristinne, evident si scumpi si un nene pe care l-am furat cumva de la o firma mai mare de unde luasem niste mobila si care s-a desfiintat intre timp si dup-aia mi-a facut el.

Mergi la inceput