Aradence DC (173) - Alaturi de Moni!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Aliclara, bine ai venit printre noi! Da-ne datele tale de nastere sa te adaugam in listuta. Mai spune-ne ceva despre tine.

Eu in 2004 am venit in Arad, a fost un pic greutz sa ma acomodez. Noroc cu forumistele astea, care fac adaptarea un pic mai usoara ;).
Poate ne cunoastem si personal la urmatoarea intalnire de forumiste.

Moni, bine ca ai scapat de ascita, cel putin pentru moment. Acum mananca, vitaminizeaza-te si odihneste-te cat poti de mult.

Mama Marei si a Dorei


Monica70 are nevoie de noi

www.facebook.com/media/set/?set=a.108185485984290.8158.100003785175018&type=3" target="_blank"> TUTU-uri Handmade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Moni ma bucur ca ti-au drenat lichidul de ascita. Sigur te simti mai usurata acum...
Sa stii ca ma gandesc mereu la tine, si ma rog pentru tine. Va fi bine,fiindca esti puternica, o sa vezi!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

A vbit Miha cu Moni si e muuuuult mai bine.

Alaturi de Monica70

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliclara spune:

Multumesc...
Date complete:
Data nasterii 13.08.1982. Am o fetita de 10 ani si jumatate, am venit din Bucuresti si caud un job de birou: asistent vanzari, secretariat, contabilitate primara. Momentan nici eu nu gasesc prea multe lucruri prietenoase si am impresia ca toata lumea pe strada stie ca nu sunt de-aici.
Sunt recent divortata siam venit in Arad pentru ca a fost singurul loc in care am avut pe cineva sa ma sprijine.
As participa cu placere la o viitoare intalnire, va multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Aliclara, sa-ti traiasca si sa fie sanatoasa. Si tu la fel. Eu nu(mai)am pe nimeni in Arad decat pe fetele de pe forum, care-mi sunt si prietene, si jobul. Si suntem bine.

Alaturi de Monica70

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Citat:
citat din mesajul lui adablackcat

A vbit Miha cu Moni si e muuuuult mai bine.

Alaturi de Monica70

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC


Asta e o veste MINUNATA! Aseara m-ai cam speriat cu telefonul tau

Aliclara, bine ai venit in nostru! Noi suntem de treaba...cateodata Sa-ti traiasca domnisoara!






www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Alaturi de Monica70

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Daaaa...Clau ii si soacra nu numa' cuscra. Mama soacrelor.

Alaturi de Monica70

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Citat:
citat din mesajul lui adablackcat

Daaaa...Clau ii si soacra nu numa' cuscra. Mama soacrelor.

Alaturi de Monica70

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC








www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Alaturi de Monica70

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliclara spune:

Cred ca talentul de soacra ia nastere odata cu copilul. Si avem o gramada de ani sa-l "cultivam", nu?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Clau e deja "cultivata", nu mai tre' sa faca niciun efort. :p

Alaturi de Monica70

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput