Aradence DC (173) - Alaturi de Moni!

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Bun venit fetelor noi!
Eu astept cu nerbdare sa imi vina copilul mare acasa. E in cantonament in Serbia cu echipa de baschet. Ioana a plans in hohote in seara asta de dorul lui. Cum a trecut o saptamana , mai trec 3 zile...
Moni Forta fie cu tine!

Monica70 are nevoie de ajutorul nostru. Hadeti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Salut fetelor ,

n-am vorbit azi cu Moni, in schimb m-am intslnit cu Laura , prietena ei. Moni e tot slabita, dar Diana e in spital cu rosu in gat, febra mare si analize nu prea bune. Doamne ajuta-i ca nu stiu de ce-s asa de greu incercati. Mama Monicai e cu Diana in spital. O sa sun maine sa vad daca-i putem ajuta cu ceva.

Noi am fost la petrecerea gemenelor, au implinit 14 ani. Au tinut in Gradiste si au fost si Cerino.Deja i-am facut rezervare lui Matia pentru octombrie.

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Imi pare rau sa aud ca Diana e in spital... Moni cred ca trebuie sa iti fie cumplit de greu...ma rog sa treceti cu bine peste toate.
Am fost la o nunta in seara asta, iar acum nu am somn, ca sunt ca un balon. Am mancat pe banda rulanta.

Monica70 are nevoie de ajutorul nostru. Hadeti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

offffffff ce rau imi pare de Diana! Multa sanatate ii doresc!
Moni





www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Alaturi de Monica70

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana11 spune:

of, imi pare rau ca Diana e in spital.Nu stiu ce se intampla, dar si noi suntem cu tratament antibiotic, a doua oara luna astasi am auzit de multi copii bolnaviori.
Moni putere.

La multi ani X-Ray!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

La multi ani Alina? Mai da si tu un semn de viata.

Monica70 are nevoie de ajutorul nostru. Hadeti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Am vorbit azi cu Ghita. Maine ii dau drumul Dianei din spital. Moni nu sta prea bine, e tot slabita, mananca dar foarte putin, nici ceai nu poate sa bea cat ar trebui, tinctura cu greu dar a reusit sa o ia. Nici cu moralul nu sta prea bine.

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

La multi Alina. Mai hai pe la noi . Elisa ce mai face?


Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Alina si !

Moni ma gandesc la tine mereu! Lupta, nu te lasa! Noi iti suntem alaturi cu gandul si cu rugaciunile...
Sanatate maxima Dianei! Stii ca se va face bine , da? Asa ca nu te necaji, capul sus si lupta!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

La multi ani Alina! (si aici)
Noi am fost plecati azi toata ziua. Am fost la ziua unei prietene la Mandruloc si vorba lui Gabi, nu ma pot culca ca sunt plina ca un balon de cat am mancat, mai ales tort si prajituri.
Dragos maine merge in tabara si Ade a ramas iar la Mandruloc si Cicir.

Moni, esti in gandurile mele tot timpul, ma rog sa te simti mai bine, sa poti manca si sa poti lua tratamentul.
Multa sanatate Dianei!

Va doresc tuturor o saptamana frumoasa si racoroasa!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze


Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput