Stelute de iulie-august 2013(79)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cris_25 spune:

Diana, nu mi se par de speriat pozele ... chiar deloc ... Dar cum zicea si Paula, parca eu n-as avea curaj nici sa ma uit atenta la mine asa dezbracata ... daramite sa mai fac si poze!!! Esti o curajoasa foarte frumoasa!

22+ Miruna


Gena MTHFR Mutatia 677 C>T Heterozigota, Gena PAI Mutatia -844G Homozigota

FIV1, FIV2, feb-nov 2010 Cluj, dr. Surcel, nereusite
FIV3, FIV 4, august 2011, aprilie 2012 Budapesta, dr. PK, nereusit, FET noiembrie 2012 Budapesta, dr. PK, reusit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Cris!

27+
viitoare mamica de Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:


eu iara nu dorm eu si conecte r:)))


amalia tsakoniati
27+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Amalia nu esti singura cu contector Abia acum ma duc si eu la somn . Sa ai o noapte frumoasa

27+
viitoare mamica de Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Buna dimineata

Ce vorbarete sunteti noaptea. Eu din fericire, de cateva nopti dorm, mai agitat dar totusi dorm
Elfule unde esti?


viitoare mamica de hocheist 23+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

buna dimineata

bobita bobita albinuta harnicuta

si eu ma intreb unde e Oxana si elful ?

mai fetelor nu aveti sonm ? eu pe la 10.30 maxim 11 cad lata ,poti sa tai lemne pe mine...

azi am sacpat , nu mi-a fost rau dimineata , nu vreau sa ma bucur prea tare... sa nu ma apuce dupa.

diana si eu am un folder de poze in care mi-am pozat burta saptamnal....si este incrdeibila transformarea , dar nu-mi pare rau ca m-am deformat asa , o voi avea pe comoara mea Ilinca , si daca e cum spune paula ca se poate revenii la forma initiala ..chear ca nu-mi mai pasa.

si eu am trecut de la cupa B la C si acum D-ul este fix , la pantaloni eu aveam marimea 44-46 si ieri mi-am cumparat pantalonii de stofa marimea 50 poate ca nu este numerotarea standart dar oricum e imensa diferenta




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Neata, burtici!

Ce harnicute mamici sunt pe aici!! Si ce sexy mamici sunt pe aici!! Bobitza, Diana Diana, jos palaria! Am apucat sa intru aseara de pe tel sa te vad

Noi aseara am iesit...si culmea, m-am simtit mai putin obosita decat daca stateam acasa

O zi minunata va doresc!

Happy Ama 26+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora86 spune:

buna dimineta burtici o zi buna tuturor,la noi ploua si e urit ,vreau sa fac o prajitura de post stie cineva o reteta?????????????????nu aia cu mere ca am facut-o saptaminal decind a inceput postu,multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dnapotecuta spune:

Neataaaa!
Raportez o noapte fara vise.... de nicio natie, slava domnului... desi mai nou sunt fan lecturi despre conspiratii religioase. :D Sper sa nu visez vreun viol la Vatican ca la cat am creierul de bolnav si corpul de abstinent orice e posibil. Va pup pe toate...O zi frumoasa!

Alina 27+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty200 spune:

Buna dimineata! Eu m-am trezit cu capul cat o banita, de la plansul de aseara mi se trage, sunt fraiera recunosc...

Ama, tu parca ai comandat de pe Next, inveti te rog si baba la ce se refera codul asta: Enter your special offer promotion code: ?

Banii in cont trebuie sa fie in lei sau e ok si daca fac transfer in euro? Cardul este clar in lei, am de unde lua de pe site un cont sa fac transfer in euro sau mai bine-i schimb la mine in cont si platesc cu lei?

Fetele cu copilasi mai mari care ati comandat de pe Next, cum sunt numerele? Eu vreau sa comand hainute pana la 3 luni deci ma gandeam sa comand nr.56, e ok?
Nu ma risc la NB ca la fata desi a avut doar 3550 g nu i-a fost bun costumasul de botez ... nu mai stiu ce nr. avea, nu era oricum de pe Next.


26+

bebitza

Mergi la inceput