Constanta la apel! (69)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns caty spune:

Cu intarziere, si cu scuzele de rigoare intru si eu sa urez LA MULTI ANI!pt Roxana. Sa fii sanatoasa, fericita si sa ti se implineasca toate dorintele.

va pup.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Buna seara!
Noi ne pregatim deja de NANI...
Trebuie sa fug sa pregatesc biberonul ca tipa...
voiam sa va spun una-alta..dar nu mai pottt..

Madalina si nastrusnica Sofia Maria,12.08.2004
http://community.webshots.com/user/fiquelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Roxa, super pozele!!!

Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Salutari si de la noi!
Ieri am iesit cu gasca la plaja la Modern si am "luat" primul bronz pe anul asta .
Pozele le pun cu alta ocazie.
O saptamana super la toata lumea!

poze cu noi



Camelia & Alexandra -Elena (27 feb 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Neata.
Cristina vad ca esti mare maestra in filmulete. Poate ne spui si noua niste secrete de regizor, in ce program faci filmele, sunt mai multe poze puse una dupa alta, nu? Fondul muzical il alegi tu sau cum il pui? Mi-ar place sa fac si eu asa ceva cu pozele lui Paul.

Oana si Paul (3 iulie 2002)

poze
Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Bun dimineataza!
Aseara am primit o veste prosta si sunt ffff suparata! Asta este ...am fost la medic cu rezultatele la analizele mele si ale sotului si la echo urmarire folicul.....si ...vesti proaste ...el -hipospermie ,eu ..ciclu scurt si fara ovulatie ...cica nu am folicul .Sunt dipserata , mi-a zis ca dupa ea ,doctorita ,singura varianta ,inseminarea intrauterina ,dar eu nu vreau sa cred asa ceva , inca sper .Mi-a dat un tratament ,mai repetam spermograma si echo dupa 1-2 luni ......Nu stiu , sunt trista , nervoasa ,dezamagita .....O sa incep sa caut tratamente naturiste si cred ca "iau calea " Bucurestiului ,nu mai stiu ce sa fac ....

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Buna dimineata, intradevar ziua ma simt mai bine dar cand vine seara e prapad; tusesc de nu doarme unul, nici din casa si nici de la vecinii din perete.Daca pana acum ma simpatizau acum cred ca ma iubesc de numa numa.M-am hotarat sa renuntz la ambroxol.Nush ce sa mai iau ;astept sa termin cele 10 zile de antibiotic si sa fac prima injectie si apoi o sa merg la ORL-ist.
Cu problemele mele de sanatate am uitat sa va spun ca Andrei a facut 4 ani pe 23 martie.L-am dus in oras sa-i cumparam ceva si am luat-o si pe matza ca oricum nu aveam nici o sansa sa scapam de ea.Anrei s-a capatat cu un costum de blugi si cand sa-i cumparam si bluzonul mi-a zis ca i-am luat multe bluze si vrea adidasi ca-l strang pantofii..."a crescut gegetul,nana!", iar Andreea care s-a capatat doar cu blugi(cu care venisem in sacose de acasa), mi-a spus ca ea vrea rochita si ca data viitoare sa cumpar cu ea sa-mi spuna ea ce vrea nu ce vreau eu.Am facut si careva poze la cumparaturi pe care daca aveti timp va poftesc sa le vedeti, sa-mi vedeti pustii ce mari au crescut.

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

neata.
tatiana, eu vreau sa-l inscriu la toamna pe razvan, nu acum.acum si mie mi-au spus ca nu sunt locuri.
alina, imi pare rau de vestile pe care le-ai primit.poate totusi exista si alta solutie.multa bafta.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neatza!
Alina puiule nasul sus, trebuie sa se rezolve cumva! facem rost de numere de telefon, de cabinete....sa fie bine! pupi!
eu plec azi la bucuresti iar....calatoare ce sunt.
Dana bafta sa dea rezultate tratamentul!
deschid capitol nou.....si revin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

De ce pozele care le-am pus acum se vad doar la myhomepage?
Cum trebuie sa fac sa intre acolo unde sant toate albumele? pana acum asa se intampla intra la albume.

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput