Constanta la apel! (69)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

revin si eu acum sa citesc din urma si sa intru la zi...
ceva poze aveti aici:
http://community.webshots.com/album/548753817UdaYvl

Roxa am vazut poze cu uriasul tau frumos...chiar ca e clona lui taica-su...mama...ce mai seamana...hihihi...

Cris, si David acum...haha...nu credeam ca va veni clipa asta...de abia asteapta sa mearga la gradi...hihi...

Jo, succes la mutat...poate ne vedem cand ajung si io in Eforie...

Camelia...cred ca am inceput da...pt ca e tare cald afara, si stam pe la piscina si in parc..hihi..dar mai ca tractoristii!!!

Nastasie, la inceput a fost greu pt David...nesomn, cred ca si stres...nu stiu...acum chiar s-a ingrasat si arata bine!!! hihi...

Azi David m-a uimit ca a inceput sa se exprime destul de liber in engleza si trancanea la locul de joaca...de nu imi venea sa cred ca e copilul meu...hihi...
Ii place aici, desi ma intreaba cand meregem in Romania..?? am incercat sa ii explic prin desene (cum am putut si io) cat de departe e america de ro, ca e un ocean intre noi, ca am venit cu avionul peste el, ca aici e zi si acolo noapte...hihi...nu stiu ce a inteles dar asculta foarte interesat!!!!

Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

sinzi deci tu ai drept de munca nu esti pe viza de insotitor?
superba poza asta si asta !!!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Simona, da...am green card si Ssn (care inca nu au ajuns)...avem toate drepturile mai putin e vot...

E frumos oceanul...dar mi-e dor de marea neagra!!! hihi...

Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neatzaaa ce zi superba de primavara!
Sanzi ce frumoase pozele! ah, ma roade invidiaaaa! vreau sa fie caaaald si varaaaaa! clona transmite salutari si sper ca ai observat atasamentul pentru locomotiva!
dupa ce ca am super munca la job azi fug la bucuresti, ma intorc maine la pranz....asta imi lipsea!
ieri iepurashul meu a fost in parc cu mingea si era sa adoarma mancand.....oboseala mare!
fug la treaba....o zi frumoasa tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Buna dimineata!
Cristina , ne-am hotarat ,si eu si George ,trebuie sa facem un baiat sa ne incuscrim ,pentru ca tare ne este draga Mariuca.
Si sa stii ca "Fasolica" si-a capatat o noua porecla datorita Mariucai!

Pupici la toate !

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Roxana, multumesc de atentie; am facut un exudat de la care trebuie sa astept raspunsul pentru ca mi-a gasit ceva ceva si trebuie sa vedem ce e.Cand ma gandesc ca am luat atata trament degeaba si tusesc de fuge toata lumea de langa mine,....Dar mai am putin si o sa rezolv problema.
Tusea mea a coincis cu o iesire in oras unde m-a prins ploaia si nu eram nici cu masina si nici umbrela nu aveam si am fost ferm convinsa ca am racit.Si uite asa am luat 5 zile cephalexina de 500 si o gramada de antitusiva si tot degeaba, iar apoi a trebuit sa stau sa astept sa treaca efectul antibioticului si abia ieri am facut analiza.Si ca sa vedeti ce de antitusive am luat: tusin, ambroxol, strepsils intensiv, paxeladina sirop,la culcare dadeam spray de tantum verde, oropivalone si faringosept am ratat ceva?

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:


am fost azi in parc direct de la gradi.Vreme placuta mai putin vantul.Agitatie mare asa ca la incceput de primavara.Mariuca dezamagita ca ea nu are unditasa prinda pesti.
Fiquelle Mariuca e la libaneza.Ii place foarte mult si noi suntem multumiti.
Sinzi abia astept sa mearga si David la gradi sa ne povestesti despre activitatile lorStiu ca sunt deosebite.
lulu daca dragostea va fi mare de ce nu?Mai asteapta si altii sa stii.. Imi doresc si la voi sa fie cat mai repede!!Aaa si sa nu uit salutari pentru fasolica,pentru zuzu si zuza!
Lizuca ce mai face Alisia?
va pup si o zi buna!


www.babiesonline.com/babies/m/mariateodorag/" target="_blank">
patatina mea

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Roxa, ma gandesc la tine (cu statiunea de pensionari) si ma bufneste rasu cand vad cate o muratura pe strada, rujata pana la urechi, cu fusta scurta si pielea atarnata pe sub, imbracate in alb sau roz, cu parul alb sau roz...si cu margele...haha....sunt o gramada pe aici...hihi...dar sunt tare comici!!!!

Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Si io va invidiez ca va intalniti...imi e asa dor de pitici!!!!
DAca vreti vacanta in Florida...primim de la 3 in sus!!! (adica cu minoru din dotare)

Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anderra spune:

Saru'mana, va pup.
As vrea sa va intreb daca vreuna din voi a dat examen de curand pentru permis auto?
Azi am luat permisul si maiine trebuie sa ma duc la CEC sa platesc o taxa pentru permis, are cineva idee cat costa??
maiine voi afla probabil,insa azi sunt roasa de curiozitate.
pup,

Mergi la inceput