Racusori, la apel! (11)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Menna spune:

Ana , Ramona si bine ati venit !
Am si eu o singura rugaminte la voi : incercati sa fiti mai prezente printre noi,caci credeti-ma suntem o gasca de fete de nota 10 si chiar daca v-ati speriat de lista de la inceput, sa stiti ca multe racusoare au dat bir cu fugitii fara sa stie ce pierd
In rest ... ENJOY US
Soroooo M avem racusoare noi printre noi.Tzup cu ele pe panoul de onoare
Geo n-ai idee cat ma bucur ca totusi soacra'ta nu e chiar atat de sclifosita precum mi'o inchipuiam
Profita si tu acu' ca ai bucatareasa acasa si ia fah tu ceva sa te loveasca poftele (mama,ce rea sunt )
PS: chiar asa fetele ...abia acum sesizez ca nu avem nici un racusor printre noi. Mamaaaaaaaa ce ne-am mai distra in polemici Eu una, siguuuur!
Eh ,poate totusi mai creste careva si ne descopera...pe noi,perle pretioase
Gata ! Plec, ca deja bat campii solito

Ne vedem cand ne'auzim

Menna

"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

www.animapro.org/" target="_blank">Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!
"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Stati linistite, internetul e prin cablu si atat timp cat stau pe acasa si doarme Tiberiu sunt cu voi. Dar mai dureaza ceva pana ma integrez, deoarece... voi va stiti deja de ceva timp, iar eu de abia va cunosc. Dar nu-mi fac griji. Voi semna condica zilnic (99%).

ana sebe + tiberiu
poze tiberiu stefan: http://photos.yahoo.com/ana_sebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

hello..iar scriu pt a 2-a oara
am intrat sa va salut fuga si sa va urez o zi buna
bine ati venit noilor racusoare si sper sa va acomodati bine la noi, sa ne cunoastem mai bine
noi facem prezenta dimineata la si la , raport la care tocmai io nu prea am ajuns in ultimile zile..ar am delegat-o pe Menna sa imi tie locu' fata mea iubita
july, welcome
va pupacesc pe toate si vb diseara cand ajung si io acasa
geo, ai vazut k ai o soacra buna? pana la urma te ajuta. mai ales gogosi
va pupik

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70092" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Am inteles. Dimineata la cafea si la tigara. Pai fara nici nu se poate.


ana sebe + tiberiu
poze tiberiu stefan: http://photos.yahoo.com/ana_sebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Menna spune:

Ana ai un fecior superb
Pupici si sa va creasca sanatos,frumos si destept foc
Aaaa si nu-ti fah griji de noi ... ne stim,atat cat tb
Pe scurt :
M&M(adica eu si Mire) suntem irecuperabile
July e bomba sexy
Mona e cea mai inteleapta ... si Cookie la fel-zic eu
Geo e o mamik indragostita in asteptarea
Lucia e o bucatareasa desavarsita
Daca am omis pe cineva care e activ pe aici, me a culpa ...
Oricum toate de aici suntem niste sublime

Menna

"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

www.animapro.org/" target="_blank">Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!
"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Menna Multam de complimente si de info. Pai sper sa fi gasit intr-adevar cea mai tare gasca si fiind vorba de raci sunt convinsa ca ma ajuns unde trebuia.

ana sebe + tiberiu
poze tiberiu stefan: http://photos.yahoo.com/ana_sebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonaa spune:

Deci dimineata la cafea? Ok. Fara tigara ca eu nu fumez. Sper sa nu am prea multe absente nemotivate de-acum in colo. Am sa incerc, mai ales ca mai scriu la 2 sectiuni.
O alta informatie, sotul meu este geaman.
O zi buna!

poze 1
poze 2

Ramona si Robert (15 ianuarie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Mi-am calculat si ascendentul: scorpion. Tot de apa, ce sa-i faci.

ana sebe + tiberiu
poze tiberiu stefan: http://photos.yahoo.com/ana_sebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns july_g spune:

Hello fetele!
Bun venit Ana si Ramona! Ramona, e cazul sa te apuci de fumat!. Nu ma lua in seama, eu sunt fumatoarea sefa! ana sa-ti traiasca bebelinul!
Menna, ma faci sa ma rusinez! Eu, bomba sexi????????????/. Mai degraba baba sexi!
Ma duc sa-mi clatesc vopseaua de pe par si revin cat pot de repede!
Pupici la toate fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

hello fetelor si bine ati venit ANA si RAMONA.
Aveti copii frumosi, draguti, sa va traiasca.
Mirela, am uitat sa-ti spun, dar tre sa-mi schimbi ascendentul. E leu.
Menna, da, da, mersi de apreciere. Stii de ce??????? La aia "batrani" li se mai spun si intelepti.
ramona, cum te intelegi cu un geaman??
july,, da chiar vrei sa faci ravagii? vad ca nu te lasi, imi place, asa trebe. Cum ti-a iesit vopsitul???
Nu ne lasam asa-i??
Nu stiu daca sint coerenta, ca am si musafiri, iar eu ca o gazda perfecta ce sint...sint aici si butonez. Sa-mi fie rusine, dar mi-a fost dor de voi.
Mire, am luat lecitina. Nu se vede???? Gandesc din ce in ce mai "limpede".


Mergi la inceput