Racusori, la apel! (11)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Menna spune:

esti mortala Mire
Ei bine nu m-am mai intalnit cu el,dar ne intalnim peste o luna la Timisoara la editia din provincie sa-i transmit ceva!? sa-i dau o poza pe mail,ceva ?!
Fetele sa nu va luati dupa pozele facute impreuna,caci acolo Mire face pe serioasa ,dar nu e deloc asa Cred ca inca o zii cu ea si ma alegeam cu riduri de expresie la cate perle scoate
Hai ca merg sa-mi fac baita,mai vb ...azi sau la dimi ...videm

Menna

"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

www.animapro.org/" target="_blank">Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!
"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Menna spune:

Apropos !!! July draga, arati super

Menna

"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

www.animapro.org/" target="_blank">Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!
"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

menna, perle adika PROSTII????
ai putea sa-i trimiti o poza cu mine...dar pe care vreau eu..una momosica domle. adika asta

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70092" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Menna spune:

Nu Mire, perle in sensul comic. Chiar ma uitam la pozele facute impreuna si ma miram cum de ai putut afisa figura aia atat de sobra
Asaaaa si inca ceva : daca iti zic ca are nevasta si copil,il mai vrei ?!

Menna

"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

www.animapro.org/" target="_blank">Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!
"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

neata
menna, banuiam k are k era destul de matur
nu-i stric io casa omului dom'le.
ai ajuns bine acasa? sper k n-ati avut peripetii pe drum
io m-am trezit mai obosita decat m-am culcat. azi se anunta o zi tare aiurea.
aaa...am uitat sa va zic k mi-au iesit analizele cam aiurea. io niciodata n-am avut analize asa proaste. maine la 6 am programare la dr sa vedem ce si cum
fetele..unde sunteti? doar M&M pe aici?
sa aveti o zi usoara..

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70092" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Menna spune:

neata fetele ...
Feteleeeeeeee ??? Unde'mi sunteti dragelor ?! E d'abia miercuri si deja trageti chiulu' !?
Da Mire,am ajuns cu bine ...n-am avut parte de nici o peripetie pe drum,Har Domnului ...insa urasc portiunea de traseu dintre Aiud-Turda-Cluj cu curbele acelea si cel de la Cluj inspre Huedin ...
Ah! am stat crispata pe portiunile acelea pentru am ramas cu ceva sechele in urma accidentului meu din Ungaria,in care la o curba a uitat prietenul meu de atunci s-o mai si ia si am ajuns intr-un santz de vreo 2 m adancime ...funny, ha?
Ok,ma intorc la ale mele hartogaraie ... vb putin mai tarziu.
la toate si o zii de vis

Menna

"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

www.animapro.org/" target="_blank">Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!
"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Georox spune:

Buna !

Sa aveti o zi excelenta pentru ca meritati !

Menna, da imi pare si mie rau ca nu am reusit sa vin. Insa poate ca e mai bine asa, pentru ca nu cred ca rezistam tentatiei de a achizitiona cate ceva... Insa la cel din toamna trebuie sa vin, mai ales ca se va naste si bebe.

In seara asta ma duc sa vad bebele fostei mele colege de birou. Iar maine il vad pe al meu. Am emotii !

tuturor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns july_g spune:

Hello, fetele! Multumesc pt. complimente!
Eu nu am vrut sa trag chiulul dar dimineata am constatat ca nu-mi merge tastatura si ca al meu comp chitaie ca nebunu! Pana mi-a spus sot ca a facut tastaturii baie cu bere!
Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

hello. io-s inca la sv. mai stau vreo ora si plec sa bantui putin prin oras.
july
, a poftit si ea la bere
va pupacesc, o zi frumoasa

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70092" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Menna spune:

Si ajunsei si eu p'acasa ...
Si imi scosei catelu la plimbare ...
Si bagai ceva la ghiozdan ...
Si iaca'ta ca ma promptii si eu in varf de pat cu telecomandu' in mana ...
Ashe ca va pi toate pe frunte d'aci din varf de pat
Cand revin cu pishoarele pi pamant viu sa va scriu

Les Pa

Menna

"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

www.animapro.org/" target="_blank">Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!
"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

Mergi la inceput