Clubul nurorilor (23)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

quote:
Originally posted by Alynutza

mersic de felicitari. Am pus poze cu rochitza in album. Astept impresii


Ce album ???

AMR 2 luni + ... pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Razuca, albumul comun, al nostru, nurorile.

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

quote:
Originally posted by Alynutza

Razuca, albumul comun, al nostru, nurorile.




Aha! uit, studiez, frumos...s-o porti iubita!

AMR 2 luni + ... pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

buna dimineatza!!!!
afara e o zi superba , mi-a venit si cheful de mers la facultate!!
ftele, ati vazut pozele cu socrela din albumul comun??? ce parere aveti despre ea???? Astept....
alynutza acuma ma duc sa vad rochita!!!

Lavinia: Sotie alintata.....

Nunta noastra (02.07.2005), nepotzica alexia si altele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Neata!
Ce faceti fetele?
Mai ,soacra-mea e la tara pt o saptamana si tare e bine.Oricum mai am putin ,ca prima sambata dupa Paste pleaca de tot.Yes,yes ,yes!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Alynutza, foarte frumoasa rochita! Dar nici cu viitoarea miresica nu mi-e rusine

Razuca, nici mie nu mi-a fost prea bine saptamana trecuta. Am facut un test si a iesit negativ, dar oricum era prea devreme, abia pe 4 ar trebui sa vina rushii, deci, mai am sperante. si sa dea DD sa fie bb la tine.

Lavi, ce as mai merge si eu la facultate, mi-e tare dor de perioada aia. si spor la cursuri



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

quote:
Originally posted by cherry22

Razuca, nici mie nu mi-a fost prea bine saptamana trecuta. Am facut un test si a iesit negativ, dar oricum era prea devreme, abia pe 4 ar trebui sa vina rushii, deci, mai am sperante. si sa dea DD sa fie bb la tine.




La cat de mult vreau bb, cred k ma darama dak vad o sg liniuta... ne uitam ieri, puiu si eu, cu drag la toti bb-ii din parc... si la fiecare spuneam "vreau si eu..."oof, vreau bb!

AMR 2 luni + ... pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Alynuyza sa o porti sanatoasa, fericita si iubita! foarte dragutza si rochita si miresica!
va pup

Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singură iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie să continue!
7 MAI 1986-SEVILLA
10 MAI 2006-Eindhoven
CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

'Neata,felele!
Azi m-am trezit si eu la ora 9...cu noua ora parca sunt pe alta lume,am ratat si gradinitza fetei...ce mama sunt...dar ieri m-am plimbat prin oras cu sotul si copiii si am ajuns tarziu acasa si f. obosita!Oooofff,asa mult m-a afectat episodul asta cu acritura ca parca am uitat sa mai zambesc,sa ma bucur de venirea primaverii,de viata...dar lasa ca "intineresc" eu...maine merg la coafor si ma tund si suvitzez iar soacrei ii dau ignor total!
Stiti ce i-a zis sotzului scorpia?Ca vom scapa de ea numai daca ii dam 400 mil. lei...deci asta e,ne santajeaza...vrea bani,acum incep sa-i inteleg comportamentul!Deci nu sta la noi din placere sau ca ar vrea sa ne ajute si doar sa ne faca viata un iad iar noi sa o platim ca sa scapam de ea...!Ohooo,daca-i asa,de ce i-am da scorpiei banii cand putem scapa de ea printr-un proces ce ne va costa mult mai putin si nici nu-i vom face pe plac...!Stati sa vedeti ce viata va avea de acum incolo de va pleca invartindu-se...Eu m-am gandit ca se simte si ea ca va imbatrani si ii vine mintea la cap,se aduna pe langa copii si nepoti ca va veni vremea cand va avea nevoie de noi...dar nuuu,ea vrea de la copii bani!Las-ca vede ea regim de acum inainte...
Mai,sper ca nu va plictisesc cu problemele mele...eu aici ma mai descarc ca am simtit ca voi ma intelegeti cel mai bine ca doar aveti soacre si putem compara!
Va pup pe toate si acum trec la citit ce ati mai scris!

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Waw,Aly,super rochitza dar si miresica...!Sa o porti iubita si fericita!
Lavi,nu ma pot pronuntza cu privire la "bunatatea" soacrei tale,pare o femeie trecuta prin greutati dar si autoritara...
Raza,daca ti-au intarziat rusii atunci e bb la purtator!Fa-ti testul de sarcina ca sa stii sigur care-i situatia...sper sa fie !
Dana,FERICITO,trebuie sa faci chef cand vei scapa de soacra...!


Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput