Iasule, mandra cetate! (28)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lacri spune:


Nora multumesc.
va doresc o seara placuta

Fabian si mami Lacramioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora__ spune:

Lacri,trebuie sa fii logata pe cont,sa vezi albumele,si apoi pui linkul.Acum nu se vede nimic,se deschide pagina de la yahoo in care trebuie sa te loghezi.Deci intra la poze ,apoi copie adresa de sus si o pui acolo intre ghilimele.Iar daca vrei ca linkul sa fie acoperit de un cuvant,de exemplu POZE,atunci dupa ce scrii linkul scrii cuvantul POZE si apoi ultimul [url],asa cum ti-am dat eu exemplu

Nora

Comorile Norei


Costume carnaval


Noi doi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana80art spune:

Salutare !!
Am reusit sa mai intru si eu pe aici in miez de noapte...ca alfel nu mai apuc ....dar problema e ca mi-a racit gaza si sunt putin cam preocupata cu asta.
Mi-a facut febra doua zile iar acum a dat-o pe o tuse cam suparatoare si care nu prea o lasa sa faca nani si mai apoi avem si nasucul cam mucos si gatul rosu......deci avem de toate
Speram ca in curand sa ne revenim si sa revenim mai cu spor alaturi de voi aici DC...pana atunci nu pot sa intru decat cand am cu adevarat timp si stare.....
Multa sanatate si pupici la puiuti
Noapte buna si somn usor!!!!

Roxana si ingerasul poznas Flaviana(31.08.2004)
http://community.webshots.com/user/roxana80art

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Ca sa nu mi-o mai iau in freza de la tovar'sha educatoare pasarica,dau si io cu condeiu repejor,numai asa,sa stiti ca inca va mai iumbesc da' pur si simplu nu reusesc s-apuc sa intru si-aici.Si daca madama mai sus amintita crede ca merit onoarea,sa-mi pun si io sacosa cu sticle de lapte,colosa in capu' subiectului (si ca sa-ti dovedesc ce interesata-s,uite ce-am facut eu rost pentru tine :(7) (6) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=28678&whichpage=1" target="_blank">(5) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=26955" target="_blank">(4) (3) (2) (1) ;;) Stiu ca n-o sa-mi rezisti acu').
Noi suntem bine-merci,am scapat de petrecerile copiilor (multumesc cu-aceasta ocazie pentru eventualele felicitari pe care,sincer,nu le-am citit ca n-am bagat nasu' pe subiect) si de cate-o raceala de caciula,cautam gradinita pentru plozi (primul pret cu care-am fost onorata mi-a taiat orice chef:$4000/luna pentru amandoi) si io inca visez la cai verzi pe pereti in loc sa ma mobilizez si sa pun osu' la munca;stau acas' si fac curu' mare (Raluca,va invidiez ca mai sunteti pe subiectul ala!!!!!)
Cristinica,merci pentru e-mail!Stii ca io m-am facut lenesa rau la scris si rar mai apuc sa raspund;tot sper sa-ti transmit telepatic ca inca's "cuscrusenia" ta (sper ca nu m-ai tradat!!!!!) si ma gandesc la voi!Pupa din partea noastra pe matzulicu' mic (mie asa mi-a ramas in memorie:pisoiu micut din carut) si pe frac'su al mare si frumos!
Pasaric,tie nu-ti zic nica;doar ti-am declarat in nenumarate randuri sentimentele mele infocate si neconditionate!ce tot mai astepti?!?!Da' daca ma-nghesui si pe mine-n coada acolo si nu ma mai discuti in absenta,chiar mi-as vinde sufletu' cu totu'
Va pup cu drag pe toate,va trimit un pumn cu primavara de la noi si sper si iar speeeer sa primesc si io poze de la cuconiada!!!(asa-i ca nu puteti fara mine?[aiacaredadingene])

PS Scuze daca-s total pe dinafara evenimentelor!abia-s la pagina 2 cu lectura si ma chinui sa recuperez...





www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina,veve & croko
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanabandol spune:

neata fetelor,
vad ca se chinuie asa un pic sa iasa soarele....ceva galerie???????
vreau soare, vreau cald, vreau training, vreau adidasi!!!
daca nu ploua, ne vedem la concert?pe unde?dati idei....
la noi nik nou sub soare de raportat(sau sub nori)
sanatate muuuulta si multi la bolnaviori.eu tot astept vesti bune da' vad ca se tot mareste lista cu pitici bolnavi...
o zi plina de soare!!!
pupici,
oana

i would rather die of thirst than drink from the cup of mediocrity

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Neata!
Io am o stare de rahat in dimineata asta...Ieri am inghetat de frig , caci am umblat ca disperata.
Pupici la toata lumea si distractie placuta deseara daca va intalniti.
Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Neata!

Ei, dar ce am observat, avem sarbatoriti zilele aceste

DRAGOS MIHAI si ANDREEA Sa cresteti mari, sanatosi si sa aveti parte numai de ce este mai bun!
Luminita (cicuta) si Nora sa va traiasca copii, sa-i vedeti mari, la casele lor si sa va aduca numai bucurii

Ei, Dana, cum a fost aseara? S-a rezolvat asa cum ti-ai dorit?
Roxana, se pare ca chiar daca fetele nu s-au intalnit, totusi s-au vorbit . Stefaniei iar ii curge nasul si stranut, sper sa fie ceva usor. Pupici Flavianei si sa se faca repede bine!
Lacri, nici eu nu am reusit sa vad pozele, nu-i adresa buna.
Cristina, of, amandoi cu varsat de vant si inchisi in casa. Mai poti? Sa treaca repede bubitele!
Gabriela, dat la benzinarii ai incercat pentru bonuri de benzina. Stiu ca la Petromul de la Bas Ceausul iti mai dadeau bonuri pe "ochi frumosi".

Stiu ca s-a mai vorbit, dar ati gasit un medic stomatolog pentru copii pana la urma? Eu inca mai caut.

Fug la treaba, o zi buna sa aveti!!!

Pupici,
Andrea si Stefania (13.08.2004)
Stefi mica-mica si Stefi - mica
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank"> O poveste despre o raza de soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns palmyrah2002 spune:

Vevesi multumim pentru gindurile bune!
Cum crezi ca ai sa scapi de o cuscrosenie ca mine...fata-i frumoasa ,e cuminte,parintii la fel....asa ceva e de lasat?..tztztz!Pupici dulci de la noi,dar de la distanta fiindca Raresino e in cea mai urita faza de varsat de vint ,e plin tot de bube,una linga alta,mincarimi,al doilea dinte de jos care sta sa iasa, febra, tuse ,muci si tot tacimul!Offf,mititelul de el,tare se mai chinuie!


Nora cit sint de necajita tot m-ai faut sa ma hlizesc!

Poate ajung si eu cu Mihnea la concert deseara...sau poate vine cu tac-su!Oricum mai intru sa vad cum va organizati!


Roxana multa sanatate fetitei tale!

Aime,,prea linistita nu a fost,fiindca i-a iesit un dinte care l-a chinuit rau de tot!Acu iesi si al doilea si e jale mare!

Andrea,saru-mana !


LA MULTI ANI SARBATORITILOR DE ASTAZI !
Sa fiti sanatosi si fericiti si sa aveti multo noroc in viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanabandol spune:

mai da gasca sunt!!!!!
la multi ani!!!pt dragos mihai si pt andreea.fetelor, sa va creasca pitici maaaaari si frumosi si destepti!!!
dana, ceva noutati?s-a rezolvat problema?
pupici,
oana

i would rather die of thirst than drink from the cup of mediocrity

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora__ spune:

Neatza fetele!

Saru' mana pt urari,si piticii vostri sa fie sanatosi si voiosi si sa va aduca numai bucurii!

cicuta...si tie LA MULTI ANI!...sa fii fericita si implinita si doar bucurii sa ai! LA MULTI ANI! si pt Dragos,cu pupici de la noi

Cristina...vaaaaai ...saracutzul,toate problemele pe capul lui.Sanatate multa si tie rabdare si putere.

Veveritzo,umbli dupa alunele doar prin alti copaci...ai uitat ca ale noastre sunt cele mai dulciCand o sa fie "de la Sin City la Ieshi"?Ca nu scapi de campari daca vii

Sper sa termin treaba pana la concert si sper sa nu ploua diseara.Pai stabiliti un punct de intalnire,ca io nici nu stiu exact unde e scena.

Va pup si sa aveti o zi frumoasa

Nora

Comorile Norei


Costume carnaval


Noi doi

Mergi la inceput