Clubul nurorilor (24)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Fanna, bafta azi, sa termini tot ce ti-ai propus!

Marina, lasa ca vine el bb cand nu te astepti!

Corina, nu te bucurai tu ca vei merge la faculta? V-au cam facut-o astia, cu atatea ore de curs. Hai, nu fi trista, a venit primavara, soarele, toata lumea e vesela. uite niste sa-ti mai treaca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

[quote
Marina, lasa ca vine el bb cand nu te astepti!

[/quote]



marinar
http://photos.yahoo.com/ph//my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Cine ma lamureste si pe mine?La soacre langa albumul meu e un album al unei fete , blonda si frumoasa.Cine e?



,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Danuta, blonda aceea frumoasa este Lavi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Cherry ,multumesc de lamurire ce eram in ceata!



,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

quote:
Originally posted by Alynutza
De rochitza, multam de aprecieri, m-am laudat la toata lumea . De sambata de cand am probat-o si m-am hotarat la ea sunt cu gura pana la urechi .




Ehe, cunosc senzatia ; AMR 2 luni + 7 zile ! marina, ptiu, ptiu! sa n-aud ! vreau bb ! oricum se dereglase...ptiu!

AMR 2 luni + ... pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Fetelor ca nu mai pot! Mi s-a inrosit nasul ca la betivi si ma ustura de mooooor! Am luat tylenol si coldrex si e ca si cand n-as fi luat nimic. Voi cu ce va tratati de raceala (ca sa nu mai curga nasul ca un robinet stricat - stiu ca-s off topic, scuzati va rog)?

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Ce mai faceti fetelor? V-am tot cautat si nu intelegeam...
Alynutza tantum verde ai incercat? Si pastile si inhalator...Pup si fa-te bine!
Cami imi place cand te vad hotarata...sa nu va lasati!
Eu azi imi vine sa ma bat singura. Ce m-o fi mancat sa lucrez in doua locuri total diferite nush. Si k sa fie tacamul complet, pana miercuri inclusiv avem(a se citi am) un mega control pe cap si toata lumea da din umeri....ca fac eu. Of, of...scap eu si de asta!
Va pup si ne auzim diseara!


Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singură iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie să continue!
7 MAI 1986-SEVILLA
10 MAI 2006-Eindhoven
CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Sun, am luat tantum verde ca ma ustura si in gat. Gatul mi-a trecut, insa nasul... a luat-o la vale rau de tot... Deja nu mai suport nici cele mai fine servetzele...

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Marina,tot nu se vad pozele,ai setat albumul pe public?Fetelor,voi reusiti sa vedeti pozele din linkul Marinei?
Alynutza,eu le dau copiilor cand le curge nasul ca la robinet cu un sprey,se numeste Olynt si este f. bun,intreaba la farmacie daca e si pt. adulti!Da-ti cu crema de galbenele pt. usturimi,trece garantat!si sa te faci repede bine!
Fetelor,va multumesc mult pt. sustinere,imi sunteti tare dragi...

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput