Clubul nurorilor (24)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

quote:
Originally posted by cherry22


Razuca, nu mai fi trista, vine el bb. Ai facut testul destul de repede, zic eu, poate e bb pana la urma, eu inca mai sper. Cand trebuie sa-ti vina uratii? si fii vesela!







Pai, dupa ce ma gandeam serios sa vad dak dupa vine (vezi cazul bunicutei), zic ia sa calculez ce si cum... si-mi dau seama ca-s ... din cauza pilulelor, la mine se dereglase ultimele luni... venea cu cateva zile mai tarziu si se oprea la vreo 2 zile dupa ce luam pilule. Si cum a venit pe 8 martie... M-am cam grabit, nu ?

AMR 2 luni + ... pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

marina, frumosi voi... frumoasa bebelina, sa fie sanatoasa ! la sect 4 ati avut civila sau ma insel ? si chiar asa, v-ar sta f bine cu un bb in brate...

AMR 2 luni + ... pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Razuca, la tine a venit pe 8, la mine pe 7, deci, avem mari sanse sa fim burticoase amandoua. . Si, da, ne-am cam grabit, deci, mai avem sanse sa fie bb, nu? Speranta moare ultima.
fata frumoasa

Andreea, ce-i cu tine de nu ne mai vizitezi? Hai, ca ne e dor de tine!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

quote:
Originally posted by cherry22

Razuca, la tine a venit pe 8, la mine pe 7, deci, avem mari sanse sa fim burticoase amandoua. . Si, da, ne-am cam grabit, deci, mai avem sanse sa fie bb, nu? Speranta moare ultima.
fata frumoasa




De ras suntem ! Doamne-ajuta sa fie asa cum vrem !!! K in ritmul asta, vorba puiului, o iau razna... si el pe langa mine...

AMR 2 luni + ... pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Haideti fetelor, capul sus.
Ganditi-va ca vine vara si poate e ultima pe care o puteti petrece doar in 2 :)
Si credeti-ma ca merita investit in timpul asta pt ca nu se mai intoarce niciodata.
E intr-adevar frumos sa ai copii, dar cand veti vrea sa petreceti un timp doar pt voi 2, veti vedea ce greu e sa stai departe de copil chiar si cateva zile. Simti ca ceva nu e la locul lui, ca ceva lipseste...
Deci niciodata nu va fi ca inainte, fiecare lucru la vremea lui.

Eu cica voiam sa va incurajez putin, nu stiu daca am reusit

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

quote:
Originally posted by impreuna
Simti ca ceva nu e la locul lui, ca ceva lipseste...


Eu cica voiam sa va incurajez putin, nu stiu daca am reusit




Pai ai reprodus exact ce gandim puiu si eu: ceva lipseste pt a fi fericirea completa, pt a fi impliniti. Stiu k nu asta ai vrut sa spui, dar am intors lucrurile in favoarea mea. Sic ! Am vorbit cu el la telefon si cand i-am zis "cred k m-am grabit cu testul ala, k n-am calculat bine", a inceput "pai ti-am zis eu...". mda, de park ar sti la ce ma refer... da' l-am lasat sa vorbeasca.. si i-am trantit la final un "da, da' vezi k e posibil sa fie bb si eu habar sa n-am, deocamdata"...ce rau imi pare k nu i-am vazut fata ! ... mda, schimband subiectul, am luat banii mai dvrm (normal ii luam in ultima zi a lunii) si diseara mergem sa cautam microunde pt nasi, in Selgros. Gasisem ceva intr-o oferta la 3,5 mil... cu grill... o mai fi ? sa speram k da...

AMR 2 luni + ... pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Bau!
ce mai faceti gagici? Sunteti la plimbare...
Io frec duda acum, pentru ca toata lumea e la masa. Si eu nu mananc, asa ca stau pe DC.
Andreutza esti ok? Am ragusit de cand te tot strig...
Pup la fete

Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singură iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie să continue!
7 MAI 1986-SEVILLA
10 MAI 2006-Eindhoven
CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

ceau gagicile!!!!!
eu am intrat doar sa va salut (si sa imi fac prezenta.....) .
afara e o zi superba, chef de invatat nu prea am si acuma trag o fuguta pana la nepotzica sa o vad ca mie dor de ea!!!
va pup pe toate si revin mai tarziu!!!
Pupici!!

Lavinia: Sotie alintata.....

Nunta noastra (02.07.2005), nepotzica alexia si altele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Razuca,bafta la cumparaturi!

Sun, si eu frec menta la job si stau pe dc.Avantaj noi.

Andreea, chiar ca am ragusit de cand te tot strigam. Unde esti?

Flavia, ai mare dreptate. O sa vedem noi cum va fi cu bb mic. Dar, suntem mari si ne descurcam, nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Iotete la ea!!! Cherry scoate mitraliera aia, s-o punem pe blondina asta frumoasa la invatat! Distractie placuta la nepotzica!

quote:
Originally posted by lavinai

ceau gagicile!!!!!
eu am intrat doar sa va salut (si sa imi fac prezenta.....) .
afara e o zi superba, chef de invatat nu prea am si acuma trag o fuguta pana la nepotzica sa o vad ca mie dor de ea!!!
va pup pe toate si revin mai tarziu!!!
Pupici!!

Lavinia: Sotie alintata.....

Nunta noastra (02.07.2005), nepotzica alexia si altele




Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singură iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie să continue!
7 MAI 1986-SEVILLA
10 MAI 2006-Eindhoven
CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE

Mergi la inceput