Clubul nurorilor (25)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nadia1976 spune:

Cherry, si eu am nevoie de o 'impinsatura de la spate'... ca ma duc la curte (la 3 procese, nu la unu') si o sa ma fac de rushinica... Da acum fug la invatat.
Si eu beau NUMAI cola... apa... bleah!



Winners don't quit; quitters don't win.

Don't give me an attitude; I already have one!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nadia1976 spune:

Si dimineatza, pana nu iau macar o gura de cafea si un fum de tzigara, sa nu vb. cu mine, ca vb. singur... nu pot nici sa-mi deschid ochii ca lumea.



Winners don't quit; quitters don't win.

Don't give me an attitude; I already have one!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

quote:
Originally posted by Nadia1976

Cherry, si eu am nevoie de o 'impinsatura de la spate'... ca ma duc la curte (la 3 procese, nu la unu') si o sa ma fac de rushinica... Da acum fug la invatat.
Si eu beau NUMAI cola... apa... bleah!



Winners don't quit; quitters don't win.

Don't give me an attitude; I already have one!





Nadia, nici eu nu am ami baut apa de foarte mult timp, paoet doar din greseala cand am fost pe la vreo piscina si mi-a intrat pe nas!!!!!!
sunt total dependenta de cola!!! daca nu beau o zi sunt turbata!!!!

da, cherry, si eu vreau poze cu tine....cu noua frizura!! Te asteptam maine cu pozici noi!!

Lavinia: Sotie alintata.....

Nunta noastra (02.07.2005), nepotzica alexia si altele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

n-am murit, inca mai traiesc si mai bantui pe aici prin zona, va citesc sa stiti, dar nu apuc sa mai scriu.

quote:
Nadia1976 Posted - 29/03/2006 : 17:31:44

Si dimineatza, pana nu iau macar o gura de cafea si un fum de tzigara, sa nu vb. cu mine, ca vb. singur... nu pot nici sa-mi deschid ochii ca lumea.



idem si eu, dar eu nu ies din casa pana nu-si face efectul cafeaua. Daca nu-si face efectul..............ziua e compromisa.

la toate nurorile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Nadia, tu esti avocat?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

Cherry, tot la lucru?? pana al ce ora lucrezi??

Lavinia: Sotie alintata.....

Nunta noastra (02.07.2005), nepotzica alexia si altele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Lavi, pana la 18.30. Nu ma vait prea mult, caci am un job lejer, in sensul ca sunt foarte solicitata. Era bine daca terminam si eu la o ora mai rezonabila, dar, stii cum e, am si avantaje, dar si dezavantaje.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanicea spune:

offfffffffff
postasem in capitolul anterior...scuze....; am copiat mesajul aici:

buna fetelor!
nu s-a vazut deloc eclipsa...nici d ela mine din curte .....la cati nori sunt si la cat de jos erau, nici avioanele nu se mai vedeau (imi iau de obicei ca reper, avioanele care se apropie sa aterizeze si care au culuar de zbor peste casa unde locuim). nimik nu s-a vazut...degeaba mi-am scos ochelarii d ela eclipsa din `99...ca nada de nada.

alina, te tin la curent daca vad ceva lenjerii stainate, stai fara grija.

falvia, lucrez la firma sotzului meu. tin contabilitatea, ceva de genul d-rei :marinar. am net non stop ...dar nu intru pe dc decat cand am timp, de obicei seara.

cherry si eu iti trimit un si o la fel de frumoasa ca in buchetul tau de mireasa.

fug la treaba si mai revin spre seara!

numai bine si s anu va mai doara capu pe fetele care sufera!

pupici!
p.s andreea, am pierdut firul undeva. veti avea fetitza? ai aflat deja?? felicitari!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

roxi foto

roxi foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Am vrut sa zic ca nu sunt foarte solicitata. E clar, sunt rau de tot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

eu acuma mi-am pregatit o cada cu apa caldutza si cateva reviste de citit!! ma duc sa ma relaxez putin si poate dupa aia ma pun pe invatat un pic!!!!
cherry, nu uita maine astept poze cu tine!!

Lavinia: Sotie alintata.....

Nunta noastra (02.07.2005), nepotzica alexia si altele

Mergi la inceput