Clubul nurorilor (25)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Agitatie mare pe aici....dar voi nu mai dormiti? Ca in ritmul asta eu nu mai apuc sa tin pasul cu voi.
Sun-cum rezisti scumpo fara papica? Eu sunt groaznica...nu pot sa stau mai mult de 2 ore fara sa rontai ceva, macar o bomboana....tot timpul am prin buzunare , poseta si masina bomboane si pungi de tot felul...tot ce pot rontai la un semafor...
Noapte buna!

==========
Corina
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Gata fetelor, ati disparut toate? Ce faceti, dormiti la ora asta?

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Neata
Nu Fla io nu dormeam, da' sarbatoream.
Ne-am culcat pe la 2 si ceva iar la 5 eram deja in picioare. SI fetelor vedeti ca-i tare frigut afara. Ma rog asa era cand am iesit eu si innorat si vant! Nici nu s-a luminat de la atatia nori!
Azi sper sa ne auzim mai des!
Va pup si o zi faina!

Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singură iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie să continue!
7 MAI 1986-SEVILLA
10 MAI 2006-Eindhoven
CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

Neatza
Normal ca mie ieri nu mi-a mai mes netul. Si acasa nici atat. Asa ca am avut de recuperat tot ce ati scri. Si ati scri...nu gluma.
Noi azi ne pregatim sa chefuim. E ziua tatalui meu. Si saptamana viitoare e ziua nasului, si a mea...dintr-un chef in altul o tinem.

20+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

Andreea sa-ti taiasca tatal, sa fie sanatos.

Lavi daca nu te pui pe invatat te penalizez- nu stiu cum inca, ma mai gandesc.

macheaj permanent, wow, vrem poze!!!

Cherry te-ai tuns??? cum a iesit???

Sun cand sunt pe DC si e si sotul meu acasa ii arat ce stelista infocata esti. Si asa se bucuraaaaaa

fetelor va pup pe toate si va doresc o zi buna

marinar
http://pg.photos.yahoo.com/ph/msailor22/album?.dir=a71d&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Hai neatza :)

Andreea azi iti merge net-ul la job? Ne gandeam ca ai mult de lucru si n-ai timp sa scri
La multi ani tatalui tau, si nashului, tie iti spunem saptamana viitoare sa fie "proaspat" :)

Sun ziceai ca esti super bucuroasa ca ti-a mers super bine, nu ne spui si noua super-vestile?:)

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Chiar Sun, si eu voiam sa te intreb de machiajul permanent si am uitat :)
Cum e? vrem poze. Cu lentilele de contact mov cand te vedem?:)

Marina nu vrei sa iti apara link-ul de la semnatura "ascuns" sub un cuvant? (de ex. Poze, sau marinar...)

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

La multi ani, viitorului dublu-bunic si student, Andreutza! Sa fie sanatos!
Marina ma bucur si eu....deh, deja sunt vreo 23 de ani de cand is stelista, asa ca... Acum sunt suparata ca ni s-a accidentat portarul si trebuie sa jucam cu rezerva. Dar haideti sa va zic un secret...acum 4 luni mie mi s-a stins STEAUA vietii mele. Si am incredere ca de acolo de sus, ii va veghea pe baietii care alcatuiesc Steaua...caci o chema Stelutza!Asa ca azi e o zi cu multe trairi si pozitive si dureroase pt mine, DAR DD e Mare si mereu langa mine!
Fla...pai am reusit sa iau singura supravegherea nr 1 iso, tot aici la locul asta de munca am fost mega laudata, mi-au dublat salariul, la celalalt loc de munca(ala pe care-l iubesc din tot sufletul) am fost iar avansata, alti bani, sotul a primit asa din senin o mega avansare...si practic a ajuns in top...a fost o zi criminal de faina!
Hai trezireeeeeaaaa!

Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singură iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie să continue!
7 MAI 1986-SEVILLA
10 MAI 2006-Eindhoven
CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

quote:
Originally posted by ciuleandra

razuco, sa nu va bateti, da?!
ca sa fiu mai clara, la un alt topic poveste o nora nefericita cum i-a bubuit soacra-sa in usa la doua noaptea " deschideti! deschideti acum!" pe motiv ca proasta credeaca se bat! sau poate aia l-o fi afcut pe fii-su "in vitro"?!!


Nu, nu ne-am batut ! mneata, fetelor !

AMR 2 luni + ... pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Acum e bine, Fla. A durut tareeeee, mai am putin ochii umflati, trebuie sa dau cu crema din ora in ora iar peste doua saptamani merg la retush. O sa pun poze cand vor fi si buzele gata si cand voi arata ok. Cu lentilele mov, tot asa...mai incolo caci acum nu pot sa le pun, ca ma deranjeaza ochii inca. Dar cand ma fac mare si frumoasa(de parca s-ar intampla asta vreodata) va pun poze!

quote:
Originally posted by impreuna

Chiar Sun, si eu voiam sa te intreb de machiajul permanent si am uitat :)
Cum e? vrem poze. Cu lentilele de contact mov cand te vedem?:)

Marina nu vrei sa iti apara link-ul de la semnatura "ascuns" sub un cuvant? (de ex. Poze, sau marinar...)

Flavia (sotie si mamica fericita)



Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singură iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie să continue!
7 MAI 1986-SEVILLA
10 MAI 2006-Eindhoven
CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE

Mergi la inceput