Mamici casnice (23)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Miha,cand e soare si pe mine ma apuca cheful de curatenie.Sau de duca!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:

Flavia sarumana,verificat listuta
mmiha daca te incalzeste cu ceva sa stii ca prietena mea este rapidista pana-n maduva oaselor.
ptr foto solicitati user si parolasi eu vreau, dar spre rusinea mea trebuie sa ma ghidati putin ca nu prea ma stiu


Poze cu Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Neata!
Vai de capul meu, eu nu reusesc sa citesc tot ce scrieti voi!!:))
Asa ati facut dintotdeauna sau acu' v-a apucat mai dihai?
Eu am fost suparata ca s-a imbolnavit Mihnea. Ieri s-a simtit tare rau. Astazi vad ca e mai bine, nu-l mai doare decat putin in gat si nu mai are febra. Oricum, la 17.30 avem programare la dr. si o sa mergem.

Hai ca nu mai stau acum, dar o sa intru mai pe seara. Pana atunci, am o banuiala ca o sa treceti la alt capitol:))

Flavia, sa nu ma exmatriculezi, mey! Iti aduc plocon cand oi veni la Cluj:))

" Maamiii, îmi place pielea ta. E ca de câltitză" :)) - din jurnalul unei mămici de băietzel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Buna dimineatza si multzam de cafea
Bine ai venit, Dana.
Mammaaaa dar cit atzi mai scris, mai ca nu va gaseam, si nici nu dormitzi noaptea, agatzatzi mamici casnice si umpletzi listutza , ce-mi place.
Eu am dormit butuc, doar ca Isa m-a trezit de pe la 4.30 din juma'in juma'de ora , asha ca-s chioara de somn. Mai stau un pic si plec la plimbare, ca taaaaaareeeee-i frumos afara.
Gata, terminat, predau stafeta la urmatoarea.
Apropo, Tina a nascut sau nu, ne tzine asha in tensiune ...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre

Daniela si principesa ISABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tina_Welsh spune:

Dana_Ch,bine ai venit la noi in grup!Multi ani inainte de sotul tau iar copii sa iti traisca si sa iti aduca numai bucurie.Dar totusi..nu e o distanta mare intre ei 2?
Pe restul fetele,va dulce si Andora v-a transmis multi si salutari ca fugea cu gogoshica undeva..!
Eu inca n-am nascut..dupa cum vedeti..inca sunt aici!

Tina and Tina and Mark's baby
Poze de la cununia civila si cu mine gravidutza
Eu si Mark
Semnatura mea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Mai fetelor, jur ca asta e cel mai rapid topic pe care l-am vazut vreodata, excluzand cele cu tragedii si discutii aprinse. Nu imi vine sa cred cat de repede va miscati.Azi am programare la ginecolog, nu am mai fost de un an si trebuie sa imi fac un control de rutina ca sa fiu cu inima impacata.


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! desene noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sfarsitoarea spune:

Buna, ma primiti si pe mine in club? Am un copil de 5 ani si profesia de casnica tot de atunci. Sa-mi traiasca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:

Tina da e putin cam mare diferenta de varsta,dar daca acum a vrut sa vina.....eu nu am ramas insarcinata dupa fata numai dupa 10 ani, cand am pierdut sarcina la 17 saptamani,apoi nu ne-am luat gandul de a mai face noi si fata cel putin si-a dorit dintotdeauna un frate sau o sora,il iubeste foarte mult ....
Multumesc pentru primire si urari

Poze cu Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbel30 spune:

Buna dimineata mamicutelor !
Maria2mami , suna foarte atragator meniul pe care-l propui ! Imi poti spune si mie cum faci sosul la chiftelute ? Ca ma atrage si pe mine ideea sa pregatesc asa ceva ! Multumesc anticipat !

Revin putin mai tarziu !

"Sufletul n-ar avea curcubeul daca ochii n-ar avea lacrimi..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Mi-am amintit ca prin vis ca ieri ma intreba Alexa si mami daca ii citesc lui Harry Poter cupilului. Nu, nu i-am citit si nici filmul nu l-a vazut.
Mami, chiar m-ai intrebat asta sau am visat? pe bune, sunt asa de ametita, ca nu imi amintesc limpede.

" Maamiii, îmi place pielea ta. E ca de câltitză" :)) - din jurnalul unei mămici de băietzel.

Mergi la inceput