Clubul nurorilor (27)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

alinutza e tareee!...si e cam adevarata...
clauf ar trebui sa-i multumesti soacrei ca si-a invatat baiatul sa faca treaba in casa...nu mai pune la suflet...nu merita sa suferi ptr ea...aveti viata voastra...

de baieti Bogdan(10.01.2000)& Florin(16.04.1990)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Probabil la invatat sa faca treaba ,ca sa aiba ea mai mult timp de stat!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

mai fetelor da mai dati si voi niste zile de nastere....si care-i la rand sa deschida cap nou???

de baieti Bogdan(10.01.2000)& Florin(16.04.1990)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauf1000 spune:

daniela, chiar asa e. imi povestea o vecina de a iei. cand sotul meu statea cu ei, podoaba mergea la coafor iar ei2 faceau curat si alte treburi prin casa. ca doar nu era sa-si strice ea manichiuara...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

quote:
Originally posted by diadaniela

Probabil la invatat sa faca treaba ,ca sa aiba ea mai mult timp de stat!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana





Dasteapta, vezi... Dar eu tot nu ma pot imagina in pat facandu-mi unghiile si uitandu-ma la tv in timp ce iubi trudeste prin casa. Noi impartim, ca sa terminam repede si dup-aia sa stam impreuna.

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

se prea poate dia..important e ca face...si mai importanta e relatia dintre sot sotie...nu conteaza parerea mamei sau soacrei...iar cand intervine cineva din exterior, fiecare trebuie sa-si invete parintii sa stea deoparte...sa-i sfatuiasca dar sa nu uite ca deciziile apartin NUMAI LOR

de baieti Bogdan(10.01.2000)& Florin(16.04.1990)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauf1000 spune:

si noi la fel. probabil ca suntem alta generatie decat ea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Alinuta,tu nu ,ca probabil esti o femeie cu bun simt,dar mai sunt si nesimtite pe lume.
Clauf ,stiu perfect despre ce e vb.Ar trebui sa vb mai des.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauf1000 spune:

da fana. e simplu de zis, dar iti dai seama ca nu pot nici sa-l pun sa aleaga intre ea si mine, ca nu ar fi corect. e totusi maica-sa, asa cum e ea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Fann,am fost sa vad ce soacra ai tu ,ca esti tare blanda cu ele.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput