Clubul nurorilor (27)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Aseara m-am uitat pe o gramada printuri cu modele de rochii pt cun civila, in timp ce puiu se uita la meci. Si ink nu m-am hotarat ce vreau (din zeci de modele am redus la 3), iar maine tb sa iau materialul, a carui culoare, normal, nu stiu care va fi...in principiu, rosu... sau turqoise... sau... In tot Oboru', m-oi decide...abia astept sa mergem maine la cumparaturi!

AMR 2 luni + ... pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Neatza
Cum ati dormit azi noapte? In afara de Andreea cu cotul pe telecomanda? :)))))

Am adormit tarziu ca ma uitam la comentariile astora dupa meci, si acuma sunt zombie, astept sa se trezeasca Sara si sa intru "in priza":)

Fana te rog baga bold si la Himmelsduft, zicea la capitolul precedent. Ca are o soacra prea buna sa nu iasa in evidenta

Raza, ti-ai ales modelul, acuma cauti doar materialul?

Dana baga gargara cu apa cu sare si trece.

Cherry, ce faci, n-ai ajuns inca la servici?:)))

Clauf, hai mai povesteste-ne despre soacra ta, ca ai ceva experienta :)



Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

'Neatza gacici!

Mai ce harnice ati fost! Eu n-am putut intra deloc aseara ca am avut probleme cu netul .

Bun venit noilor norici !

Flavia, pana la urma cred ca era sotul Roxanei, insa nu-i 100% sigur ca nu mi-a mers netul si n-am reusit sa-i arat la iubi poza cu Mircea sa-mi spuna daca e el.

fetelor, e VINERI!!!



Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

quote:
Originally posted by impreuna

Cum ati dormit azi noapte? I


Raza, ti-ai ales modelul, acuma cauti doar materialul?




Eu am adormit cu teancul de modele in brate adik, ma durea spatele si m-am sprijinit de perna, i-am zis puiului in gluma "doame" (k ma alintam) si... "doame" a fost ! si am visat toata noaptea un bb mic... il tineam in brate si-l umpleam de ... mi-a fost ciuda si pe mierle si pe ceas, k m-au trezit.
Diseara tb sa decid exact ce model, dar discutand cu puiu asupra unuia, cam 99% ala e... da, maine iau materialul si apoi tb sa vb cu o prietena de-a soacrei sa merg sa-mi fak rochita... k pe socrela n-o las sa ma atinga nici makr sa-mi ia masurile .

AMR 2 luni + ... pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

Neata fetelor

Am inceput ziua super frumos: am vazut primul pom inflorit.

Lavi tu vrei sa te sustragi de la invatat sau ce?????

Andreea super faza cu telecomanda. Nu am putut sa nu zambesc.

Fanna vreau si eu sa vad barza dar cu pui cu tot.

Mai fetelor pe mine m-a obosit foarte tare efortul pe care l-am facut ieri pt a fi o zi stelista asa ca la a doua repriza am adormit. Asta e

fetelor va pup pe toate
e vineeeeeeeeeeri

marina

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Neata!
Flavia, acum am ajuns si eu. Sunt un pic , dupa meciul de aseara, dar imi revin repede, ca azi e vineri, ne intalnim cu prietenii la o pizza, o bere, o barfa, abia astept.

Razuca, si tu ai probleme cu alesul modelului, ca eu l-am stresat rau pe sot cu toanele mele. Zici ca vin berzele? Eu le astept

Dana, tot nu ti-a trecut raceala? Iti dau niste , sa mai scapi de virusi

Andreea,am ras cu lacrimi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Fla tu cum ai dormit???:)))
Auzi la ANdreutza...cu cotul pe telecomanda....
Eu am dormit 3 ore. Dar sunt fresh! Si mai merg azi la 13 sa ma fac pseudo-mumoasa. Si apoi weekend. Si sot iubit si pui blanos. Si pestreceri. Si....libeeerrrrr!!!!

Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singură iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie să continue!
7 MAI 1986-SEVILLA
10 MAI 2006-Eindhoven
CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

V-am rgat sa nu radeti de mine Eu chiar nu stiu cum a ajuns telecomanda sub cotul meu

20+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Nu radem, ne amuzam! Cum a ajuns??? Tiptil-tiptil...ii era frig, probabil!

quote:
Originally posted by a.cicel

V-am rgat sa nu radeti de mine Eu chiar nu stiu cum a ajuns telecomanda sub cotul meu

20+
POZE




Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singură iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie să continue!
7 MAI 1986-SEVILLA
10 MAI 2006-Eindhoven
CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:


Mai,mai,ce vesele sunteti,se cunoaste ca asteptati weekend-ul...si eu il astept ca are soata liber si plecam pe la ai mei,la curte !
Deci...sa inteleg ca stelistele sunt multumite cu un egal?Pacat ca s-a anulat golul 2...si eu aseara am fost stelista,imi place de mor de Oli...si de Mirel Radoi !

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput