Clubul nurorilor (27)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Karol. nu esti rea deloc. Scorpiile nu merita decat

Cami, soacra ta nu are pereche. Din pacate, sta cu voi si va face zilele amare. Exista un D-zeu, pentru toate relele trebuie sa plateasca candva.

Addinel, ingrosam randurile la soacre rele, ce zici? La rele cu ea! Eu zic ca soacrele actioneaza intr-un fel sau altul din rautate, nu din prostie, caci, asa trebuie sa fie o soacra cu nora ei, scorpie

Bunicuta, un wk minunat si pentru tine.

Fana, ce baiat mare ai, si frumusel, sa-ti traiasca si sa-ti aduca in casa o nora buna! Pe cand poze cu baiatul cel mic?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

Cami socra tya bate toate recordurile in materie de nesimtire...si altele acre nu le pot spune ca mi-e rusine. Nu e sanatoasa. Nu ati incercat sa o duceti la un psihiatru? Poate reusiti sa dovediti ca e nebuna cu acte in regula. Sper sa va lase macar de sarbatori mai linistiti si nu stresati.vine, nu vine, cum reactioneaza?, Ce mai cere?


20+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

quote:
Originally posted by Alynutza

Andreea, pai nu ziceai ca mergeti sa bantuiti prin magazine? O iei pe sora ta si mergeti, si pe socrosenie o lasati acasa.

Miresica de 15 iulie




Pai mergem prin magazine, dar ai intai trebuie sa trecem pe la ea. Si pana ii pregateste iubi calculatorul (fatele care stau in chirie la ea au calculator) si ii pune dvd-ul sa vada nunta...ca ne-a cerut sa ii ducem ca vrea sa ne vada... Apoi merge in oras. 3 ore va avea ocupatie. Apoi...treaba ei. Noi ne intoarecm mai spre seara...o salutam si venim acasa. Cel putin asa intentionez sa fac.

20+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

quote:
Originally posted by a.cicel

[quote]Originally posted by Alynutza

Andreea, pai nu ziceai ca mergeti sa bantuiti prin magazine? O iei pe sora ta si mergeti, si pe socrosenie o lasati acasa.

Miresica de 15 iulie




Pai mergem prin magazine, dar ai intai trebuie sa trecem pe la ea. Si pana ii pregateste iubi calculatorul (fatele care stau in chirie la ea au calculator) si ii pune dvd-ul sa vada nunta...ca ne-a cerut sa ii ducem ca vrea sa ne vada... Apoi merge in oras. 3 ore va avea ocupatie. Apoi...treaba ei. Noi ne intoarecm mai spre seara...o salutam si venim acasa. Cel putin asa intentionez sa fac.

20+
POZE

Andreea, foarte bine faci, nu se sta mai mult de 10 minute la soacra, ca i se urca la cap
Spor la cumparaturi, sa va luati lucruri frumoase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

gata fetele...am reactualizat lista, dar nu sunt trecute Kitty_mic si addinel trebuie sa opteze ce fel de soacre au...ca de nu le trec la buuune...si bine ati venit in randul noricilor!!!!!


de baieti Bogdan(10.01.2000)& Florin(16.04.1990)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauf1000 spune:

si soacra-mea ar fi vrut bani de la fiul ei. ca vezi doamne, are pensia mica si a muncit o viata ca sa il creasca...mi s-a facut deja greata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Andreea,soacra-ta nu a venit la nunta voastra?



,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Bun venit noilor nurori !

AMR 2 luni + ... pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Buna gagici! Eu incerc de vreo ora jumate sa va scriu, dar tot intervenea ceva si voi mai scriati si pana citeam eu si eram gata sa scriu suna iar telefonul...
Eu sunt super obosita...nu prea am reusit sa dorm.
Bun vent Karol!

==========
Corina
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauf1000 spune:

dati-mi voie sa cred ca soacra-mea ar trebui sa fie in capul listei.apropo, apartamentul casa in care stam e pe numele ei. cand ne-a cerut bani am zis ca-i dau daca ne-o trece pe numele nostru. si atunci a inceput o adevarata isterie, ca vezi doamne ea a muncit si s-a chinuit si bla bla bla. toate condimentate din plin cu lacrimi de parca ar mai influenta pe cineva...

Mergi la inceput