Mamici cu servici(u)

Mamici cu servici(u) | Autor: philip

Link direct la acest mesaj

Cum va descurcati de cand ati inceput munca? Cine sta cu copilasii vostri? Cum faceti sa gasiti timp sa petreceti cu ei? Ce varsta au?
Mie mi se pare greu, de multe ori tanjesc dupa timpul petrecut cu el. Pupi are 20 de luni, acum sta cu soacra care e in vizita la noi si vad cum s-a atasat de ea, daca nu-i convine ceva, fuge repede la fusta ei. Mi-e dor sa-l alint mai mult, sa-l pup, sa avem mai mult timp doar noi doi.
Eu plec la 7 cand el inca doarme, ma intorc la 6 si la 8 jumatate el e in pat. In alea 2 ore jumate mai fug si la piscina sa fac cateva ture de bazin...
M-as bucura sa ne intalnim aici si sa impartasim din experienta si sfaturile noastre.

philip&andreea
copilasi dragalasi

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

ai mei sunt mari deacum...dar fiecare varsta are farmecul ei.
Am inceput serviciul cand a facut Bogdan 6 luni...nu-mi place sa stau acasa desi uneori mie dor sa stau

de baieti Bogdan(10.01.2000)& Florin(16.04.1990)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

chiar ca-s marisori. sa-ti traiasca! pai si cine a stat cu el de la 6 luni?
nici eu nu mai puteam sta acasa, imi era imposibil, era deprimata, il disperam si pe sotul meu, asa ma bucr ca am inceput munca, dar tot as mai trage chiulul cate o zi doua sa ma rasfat cu puisorul meu.

philip&andreea
copilasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

ptiu, da' chiar ca sunteti ocupate cele cu servicii, nu da nimeni pe-aici...

philip&andreea
copilasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Andreea uite-ne aici

mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Majoritatea fetelor...adk 99% sunt casnice...ceea care lucreaza sunt numai eu.....offf si le-am zis ca stat-ul ingrasa
Te asteptam acolo cu drag .....sa discutam de una de alta...ca mi-e tare greu singurica cu atatea fete vorbarete

mmiha

Mergi la inceput