Fulgusori Nov-Dec2009(58)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Am creat un SUBIECT nou, in care sa ne exprimam toate frustrarile, si sa ne varsam toate supararile, fara ca sa mai scriem pe forumul normal...si sa riscam sa suparam pe careva!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxyaly spune:

Lavi ma bucur ca ai creat acest subiect.Aici vom posta tot ce nu ne convine.
te pupam

mami Matei Constantin
roxyaly-poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Coquelicot petrecere frumoasa maine
Lavi nu am cuvinte, este cumplit, de fapt Ionela a spus foarte bine. Condoleante parintilor.
Diana, Laura , viata ne pune la atatea incercari incat nu se merita sa ne mai suparam singure. Eu va astept aici chiar daca nu sunt la fel de activa ca si voi
Acu dispar ptr. vreo 3 ore, motivul este parcul
Pupici

mami de Vlad (29.10.2009)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

e posibil ca moderatorii sa mute subiectul respectiv la sectiunea ZZ, acolo se descarca frustarile...



Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ramonika

e posibil ca moderatorii sa mute subiectul respectiv la sectiunea ZZ, acolo se descarca frustarile...



Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz


Habar nu aveam ca exist o asemenea sectiune!..sper ca nu ma blocheze! In fine..nu ma intelegeti gresit...acest demers al meu este facut in incercarea de a repara cate ceva!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

m-am imbracat..m-am aranjat...siiiiiiiii fiu-meu a adormit...asa ca parc....mai tarziu, sper sa fie inca vremea frumoasa!

Lavi, frumoasa initiativa...mai stiu o odisee care a scris tot la Zona Zoster..au ajuns acolo ca intasera moderatorii si amenintasera ca dizolva odiseea...acum s-a trecut peste rautati..sunt ok..

Ideea e ca la ZZ a intrat o tipa, nu mai stiu ID-ul ei..saraca era tare suparata pe soacra..si spunea ca o da gratis..dar nici asa nu o ia nimeni....imi aduc aminte ca prin atatea tensiuni...tipa aia a descretit fruntile tuturor...

In fine...acum astept imbracata sa se trezeasca piciul...vrem afara!!!

Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei

Poveste si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Mesajele de la tipa!
MES1
asta-i loc de scapat de nervi? atunci sa spun!
Mi-as bate soacra !as face-o bucatele ! i-as scoate un ochi (pe ala bun-neaparat )! i-as da arsenic cu portia !
dar toate astea m-ar costa libertatea
Na, am zis !








Aici mai crie odata
MES 2
cred c-am nimerit gresit,SCUZE fetele,da' ce-am zis de soacra nu sterg !da' nu sterg nici moarta! Ca m-am racorit ! Ca inafara de huzband mai trebuia sa spun cuiva! Am spus ! Gata !
pe toate !


Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei

Poveste si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

si eu ma pregatesc sa ies la aer...ca deja cei 4 pereti ai camerei ma cam strang...no hai ca povestim mai tarziu. pe cand ma intorc sper sa mai eliberam din tensiuni!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfy_12 spune:

Salutare!!!
Nush cu ce sa incep....
Intreba cineva in ca trect cum sa scape de constipare...sorry ca nu retin cine...La inceput...(cand nu citeam in fiecare zi, ca nu ma invatasem cu gaza) m-am speriat cand au trecut 36 ore si nu mi-a facut scaun...am sunat medic(m-a linistit, dar mi-a zis ce sa fac dak trec 3 zile, dar eu stresata am aplicat imediat)remediu e simplu...ceai de musetel indulcit ori cu glucoza, ori "zahar" (stiu ca nu seda pana la 1 an..dar poate sunt care nu tin cont de asta...)..eu am indulcit cu Babydrink si a functionat...
camy...si eu stau imbracata si astept sa se trezeasca
Lavicondoleante familiei...nush ce sa spun mai mult am ramas fara cuvinte.
Ionelama enerveaza asa tare cand aud pe cineva care se lauda ca a dat multi bani pe un lucru care l-ar fi gasit mult mai ieftin la un alt magazin...dar asta e...suntem in Romania
As avea multe de sus dar e asa greu cand nu esti fata in fata cu omul...
Va pupik pe toate...

Mami fericita de strumfita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

eu zic asa...fara suparare..Raluci nu m-a indrumat deloc prieteneste la psiholog, haideti sa fim seriosi!
In fine, v-as ruga sa nu ma mai trimiteti nicaieri voi, pt ca nu ati trecut nici 10% prin ce am trecut eu.
Nu vreau compatimiri...dar nici rautati!
Rugati-va sa nu ajungeti niciodata sa va vedeti copilul taiat si cusut ca un sac asa cum l-am vazut eu pe Darius...rugati-va sa nu va vedeti copilasii dusi la groapa, asa cum l-am dus eu...sau nevoiti sa ii vorbiti "pt ultima data" si sa stiti ca faceti asta!... si rugati-va sa nu dati peste oameni care pretind ca inteleg...dar de fapt nu inteleg nimic! ba chiar mai sunt si rautaciosi!



Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei

Poveste si POZE

Mergi la inceput