Ghiocei martie-aprilie2009 *457*Alaturi de IULIA!

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns novus spune:

No, daca tot am iesit la plimbare, am mers la cele doua librarii pe care le stiam si unde vanzatoarele s-au uitat in crucis la mine cand le-am intrebat de caiete de activitati asa ca voi comanda de pe net, de la ed. Gama


Pisi e un pic mai bine asa ca poate mergem maine la munte


Pisigri daca vad ceva cu Garfield iti dau de stire



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Gata, am dat comanda , abia astept sa soseasca !!
Mersi mult Inapreda




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

si eu trebuie sa fac intr-un fel sa-i mai fac comanda de "scrie si sterge"-tot la gama sunt sa-i iau de scris pentru ea...si ceva de compunere/gramatica pentru Bogdi.

Azi am reusit sa termin inca una desi am avut o zi super aglomerata....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Pisigri, uita-te si pe Amazon.uk, poate gasesti ceva cu Garfield pt petrecere, am dat cautare si uite ce am gasit
http://www.amazon.co.uk/s/ref=sr_pg_3?rh=n%3A468292%2Ck%3Agarfield&page=3&keywords=garfield&ie=UTF8&qid=1360332584#/ref=sr_pg_1?rh=n%3A468292%2Ck%3Agarfield&keywords=garfield&ie=UTF8&qid=1360332654

de aici stiu ca mai aduc furnizoarele si e ok transportul





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Denisa, iti multumesc de incurajari, mai ales ca, imi imaginez ca, de-acum, te-ai convins ca sint "putin"...paranoica
Mai mult decit ne-mincatul (sau mincatul putin cu care sint absolur relax) ma ingrijoreaza refuzul de a gusta/testa orice chestie noua.

Si, in caz ca ar mai trebui sa precizez, consider ca am cel mai grozav baiat din lume. Lucru pe care i-l si spun, de altfel. Zilnic. Multizilnic, mai exact.



Exact! Grozav si conservator!

Victor e bine. Eu am o stare... cam oscilanta, dar sper sa-mi revin repede, ca avem treaba. Astept sa soseasca Adela de la Tgv, sa vad ce parere are de Victor.

Pisigri, spor!

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa si Victor-Cristian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

No, daca tot am iesit la plimbare, am mers la cele doua librarii pe care le stiam si unde vanzatoarele s-au uitat in crucis la mine cand le-am intrebat de caiete de activitati asa ca voi comanda de pe net, de la ed. Gama


Pisi e un pic mai bine asa ca poate mergem maine la munte


Pisigri daca vad ceva cu Garfield iti dau de stire






Mami lui Alexandra (03.03.09)





Iti trimit eu citeva cum am drum la librarie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Gata, am dat comanda , abia astept sa soseasca !!
Mersi mult Inapreda







Mami lui Alexandra (03.03.09)





No, bine no, daca te grabisi...
Spune-mi macar daca au "succesuri" ca atunci merita sa imbogatiti colectia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Citat:
citat din mesajul lui denisamada

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Denisa, iti multumesc de incurajari, mai ales ca, imi imaginez ca, de-acum, te-ai convins ca sint "putin"...paranoica
Mai mult decit ne-mincatul (sau mincatul putin cu care sint absolur relax) ma ingrijoreaza refuzul de a gusta/testa orice chestie noua.

Si, in caz ca ar mai trebui sa precizez, consider ca am cel mai grozav baiat din lume. Lucru pe care i-l si spun, de altfel. Zilnic. Multizilnic, mai exact.



Exact! Grozav si conservator!

Victor e bine. Eu am o stare... cam oscilanta, dar sper sa-mi revin repede, ca avem treaba. Astept sa soseasca Adela de la Tgv, sa vad ce parere are de Victor.

Pisigri, spor!

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa si Victor-Cristian


Da, conservatorismul rules! Acu' 2 zile imi cautam in dulapul cu vechituri (n-am chef sa mai cumpar haine de grasa) ceva tzoale care sa indeplineasca urmatoarele criterii:
1. sa ma incapa
2. sa se potriveasca / cu ambele chefuri pe care le avem miine (unul la crama cu lautari si unul la restaurant cu DJ)

Gasesc o rochie, foarte cool la vremea ei. Fericire maxima sa vad ca ma incape si, bonus, ascundea si partile care se revarsau. In schimb, aratam ca iesita din "undeva, cindva" sau dintr-o poza veche. Daaaaar Ian a fost extaziat si nu m-a mai lasat sa o dau jos, asa ca ne-am jucat o juma de ora cu popicele purtind o rochie gogosar

Daca ai chef/disponibiloitate emotionala, povesteste-=ne despre oscilatii, poate punem umarul sa gasesti curba ascendenta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui

si eu trebuie sa fac intr-un fel sa-i mai fac comanda de "scrie si sterge"-tot la gama sunt sa-i iau de scris pentru ea...si ceva de compunere/gramatica pentru Bogdi.

Azi am reusit sa termin inca una desi am avut o zi super aglomerata....



~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

Doamne ajuta si lumineaza!



Faina tare "ultima".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Dodo, e tare haiosa Isa cu basca ei.

Pentru cunoscatoare... Va rog sa ma indrumati spre un remediu cu efect rapid de tuse. Ca sa se face bine pana luni. Behaie Rares de ii sar plamanii. Nu pot aprecia tusea cum este.

Mergi la inceput